Skocz do zawartości

Resistance 2


fredybizkit

Poziom trudności Trofeów  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Resistance 2?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      11
    • ?rednie
      17
    • Trudne
      8
    • Superhuman!
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak wam idzie droga do platyny, ktoś się w ogóle wysila z tym lol ? Jeśli chodzi o mnie to zapał mi opada z ostatnim trofeum 10k kills głównie z uwagi, że wnerwiają mnie lamerskie snajperki i ogólne noobostwo. Pomyśleć, że w jedynce większość by nawet nie tknęła tej broni, do tego jeszcze te aim assisty na zoomach żałosne. Ja oczywiście ograniczony do karabinu jestem i dla human berserk invisibility, a chimera mój kochany pulse cannon, uwielbiam rozbić cały tłum alternatywnym strzałem. Bardzo dziwne jest dla mnie, że score limit się nie zmienia w zależności od ilości osób(160 killsów) (30 vs 30) to nawet za bardzo pierdnąć się nie da i już koniec, od 5 vs 5 do 20 vs 20 lubię grać chociaż zawsze ludzie dają quit z mojego teamu i muszę sam grać vs 5 i zaczyna się snajperiada i inne bzdury. Jak ktoś chętny na sesje TDM to walcie śmiało, bo raźniej z ekipą, która kooperuje, a nie każdy solo ^^.

Odnośnik do komentarza
Jak wam idzie droga do platyny, ktoś się w ogóle wysila z tym lol ? Jeśli chodzi o mnie to zapał mi opada z ostatnim trofeum 10k kills głównie z uwagi, że wnerwiają mnie lamerskie snajperki i ogólne noobostwo. Pomyśleć, że w jedynce większość by nawet nie tknęła tej broni, do tego jeszcze te aim assisty na zoomach żałosne. Ja oczywiście ograniczony do karabinu jestem i dla human berserk invisibility, a chimera mój kochany pulse cannon, uwielbiam rozbić cały tłum alternatywnym strzałem. Bardzo dziwne jest dla mnie, że score limit się nie zmienia w zależności od ilości osób(160 killsów) (30 vs 30) to nawet za bardzo pierdnąć się nie da i już koniec, od 5 vs 5 do 20 vs 20 lubię grać chociaż zawsze ludzie dają quit z mojego teamu i muszę sam grać vs 5 i zaczyna się snajperiada i inne bzdury. Jak ktoś chętny na sesje TDM to walcie śmiało, bo raźniej z ekipą, która kooperuje, a nie każdy solo ^^.

 

 

Lajtowo. Ja jestem chętny w chój!!

 

też nienawidze grac tdm, bo i połowa wychodzi, i plecy gaming...

 

 

Devil-bufrs moje id.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja gram cały czas. Karabin, Bullseye albo Wraith. Limit 160 kills jest faktycznie bez sensu. Dziwne jest też dla mnie losowanie map. Gram już jakiś czas, a mapkę Plantation wylosowałem jak dotąd raz, Subway to ostatnio chyba jeszcze przed Świętami.

 

Ale z tym wychodzeniem z gry to pierwsze słyszę. Mnie się rzadko zdarza, żeby ktoś wychodził.

 

ID obok, walcie z PMami śmiało.

Odnośnik do komentarza

Generalnie to chaptery w większości są podzielone dość naturalnie - czyli zmiana lokacji - następny chapter

poza dwoma gdzie wchodzimy do statków Chimer

.

 

Ktoś chętny na ustawkę do Specter Officer, żeby nabić trzydziesty level? Bo widzę, że jak zbiorę te wszystkie Intele w co-opie to za cholerę 30 levelu nie wbiję. Tzn. - że zacytuję za stronką Zeratula -

 

Zbierz party 4 osób w prywatnym pokoju, mapa Chicago. Graj dopóki nie dojdziesz do auta. Zniszcz auto. Niech 3 spec-ops stanie przy nim i płonie, a ty jako medyk ich lecz. 99,999 XP to twój max na rundę. Po tym zmień się i niech inni nabiją. Zajmuje to około 10 minut by zdobyć taką ilość expa dla 4 osób, a łącznie 4mln XP by dojść do 30 levelu.

 

Możemy też spróbować w mniej osób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.