Skocz do zawartości

POLEC SZMATE


mj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koszule powinienes miec wlozona w spodnie chyba ze sterczy ci brzuch to i tak bys wygladal h.ujowo. ale rozumiem ze chciales byc elo luzny.

Miałem czarne dżinsy i elo skejtowe buty więc koszula w spodniach nie była koniecznością.

Odnośnik do komentarza
NIE MIALEM BIAŁYCH GUPKI, czarne, proste circy. Wigilia klasowa to i na luzie bylem żeby na pajaca nie wyjsc.

 

Na luzie to ty nie byles ubrany i wyszedles na pajaca. To tak serio odnosnie meskiej mody. Zakladajac, ze mialbys normalne spodnie i buty to i tak grubo pojechales z krawatem.

 

Porownanie Vistuli do Sunset Suits jest nie na miejscu. Inny target, inny design. Ludzie kupuja swiecacy garnitur za 900zl zamiast 400 i mysla, ze sa fajni a tak naprawde to SS to taki pseudo luksus. No i sa taliowane co juz w ogole jest zabawne ;)

 

Ja mam taka swiecaco marynaro-kurtke z Leonardo i szczyt mody to nie jest bo wyglada sie w niej jak cwaniaczek. Ale za to dla >luznego< designu maja eleganckie spodnie pod koszule, bez kantu, gladkie jak i w paski ale nawet do takich spodni nie nosi sie koszuli na wierzchu gdyby komus taki glupi pomysl przyszedl aby byc luzno ubranym bo wtedy wyglada sie jak burak. Koszula na wierz to cos w stylu koszul z Carry, do tego moga byc cemne spodnie, sztruksy etc.

Odnośnik do komentarza

co zabawnego widzisz w taliowanym garniturze ?

to ze jakos sie na kims prezentuje, a nie wyglada sie jak drewniany kloc o wymiarach 175cm x 60cm ?

designersko teraz te garnitury niewiele rozni, wiem, bo spedzilem kilka ladnych dni na ogladaniu garniakow

z sunseta, bytomia, vistuli i prochnika z podobnego pulapu cen, takich w miare realnych, bo nie stac mnie

na wywalenie 3klockow na garniak, tym bardziej, ze na siebie nie zarabiam.

Garnitury z tego zamego przedzialu cenowego niewiele sie roznia, sprawdzalem garniaki o identycznych domieszkach

tylko np w vistulii wolali za niego 2klocki, w prochniku 1,5 klocka a w sunsecie klocka.

Dla mnie ss robi dobre garnitury dla ludzi, ktorzy chca dobrze wygladac a nie zarabiaja kokosow rodem kontraktow gwiazdorskich prezenterow TVN'u.

 

eot.

Odnośnik do komentarza

No tak, taliowanie to taki powiew swiezosci teraz. Trzeba jakies witaminki na wlosy naniesc, dobrze sie odzywiac i miec cialko jak 'ciacho'. Dla mnie to jest zabawne bo jak chce kupic swietna i do tego droga koszule, przymierzam ja a tam wyskakuje metka slim fit to czuje sie jakbym mial jakis seksualny problem.

Odnosnie SS: ja nie czepiam sie ogolnie tej marki bo to nie sa zle lub dobre garnitury. To sa garnitury na pewna kieszen, tak samo jak Lantier Vistuli tez jest na pewna kieszen. Napisalem to troche z przekory bo wiele osob stara sie w tym lansowac lub uwaza to za jakis ekskluzif a tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

No, ok przeciez sie nie rzucam, tak tylko mowie, poniewaz sam stalem sie posiadaczem takowego.

Dla mnie jednym z marzen jest posiadac za(pipi)isty garnitur, widzialem jeden z Ermenegildo Zegny,

ale koszt ( ok 2k euro ) mnie przerazil, ogolnie na kazda mozliwa okazje zakladam garnitur, bo lubie

chodzic w garniturze, dobrze sie w nim czuje, a ten moj terazniejszy z SS daje mi poczucie tego, ze jakos wygladam.

Nie chodzi o metke, bo nie biegam z wywalona reklama SUNSET SUITS na rekawie, ale ogolnie sam kroj i design garniaka.

 

Witaminki na wloski to nie dla mnie ( aktualnie mam 2mm na glowie ), cwiczyc cwicze, do tego dochodza treningi, staram sie dobrze wygladac ale nie jakims super hiper kosztem, zeby ludzie nie mysleli, ze gej jestem czy Bog wie co innego ;x

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...