Skocz do zawartości

POLEC SZMATE


mj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wezcie jakieś tygrysy, małpy, banany. Podoba wam się tylko dlatego, że turbokolor? Przyznajcie.

 

Moge powiedziec to samo o wiekszosci tiszertow, jakie mowiles ze kupiles. Jesli dobrze pamietam to byly zwykle, czarne (lub jednokolorowe) tees'y z logiem/nazwa firmy skejtowej na srodku. Nigdy nie czailem idei kupowania takich rzeczy, juz lepiej kupic jednokolorowy tees z Allegro za 9,90 zl niz przeplacac za cos z logiem skejciarskiego brandu ;] No offence, po prostu tak jak Ty nie czaisz jak moze mi sie to podobac, tak ja nie moge skumac dlaczego przeplacac za teesy z logiem skejtowych firm :)

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
ja nawet nie wiem co to jest ten turbocolor a podoba mi sie 2 i wzial bym taki... za 50zl nie wiecej :)

 

 

turbokolor, nie turbocolor :<.

 

 

Z tego turbokolora to bym se kupił jak bym jeszcze do podstawówki chodzi. Małpeczki, banany i inne pierdoły.

 

 

bo te ubrania mają w sobie głębszy sens, którego nie zauważasz !1!!1!1!!11!11! :catfight:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Wezcie jakieś tygrysy, małpy, banany. Podoba wam się tylko dlatego, że turbokolor? Przyznajcie.

 

Moge powiedziec to samo o wiekszosci tiszertow, jakie mowiles ze kupiles. Jesli dobrze pamietam to byly zwykle, czarne (lub jednokolorowe) tees'y z logiem/nazwa firmy skejtowej na srodku. Nigdy nie czailem idei kupowania takich rzeczy, juz lepiej kupic jednokolorowy tees z Allegro za 9,90 zl niz przeplacac za cos z logiem skejciarskiego brandu ;] No offence, po prostu tak jak Ty nie czaisz jak moze mi sie to podobac, tak ja nie moge skumac dlaczego przeplacac za teesy z logiem skejtowych firm :)

Fakt, ale nikt nie patrzy na mnie jak nie gimbusa ( more or less ;]] )

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Poleć jakaś torbe/plecak.

 

Szukam czegoś do noszenia gratów. Raczej eleganckiego, bo skonczyłem podstawowke dawno temu. Może być sportowe, ale skromne. Co jest teraz "na czasie"?.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
ok 150 peso za plecak, max niecale 2 stowy.

 

ale warto. chyba najlepsze plecaki.

 

 

Olek, wrzucałeś jakiś czas temu spodenki jeansowe z H&M bodajże, że się na nie czaisz. Możesz je jeszcze raz wrzucić? I ile kosztują. Przelazłem całą Arkadię żeby znaleźć fajne spodenki jeansowe do 100 zł i lipa ;/

Odnośnik do komentarza

http://www.allegro.pl/search.php?string=h%...6&country=1

 

jest troche dzinsowych. od 60 do 80 peso okolo.

 

ja za swoje z przesylka dalem chyba z 85. troche sie zmierzylem i sa luzne, ale fajne. za ta cene to juz w ogole.

 

http://www.allegro.pl/item645298687_h_m_sh...owe_roz_32.html mam te. tzn mam rozmiar 33, ale wolalbym ten xD nie mniej jednak mam ten sam fason i kolor.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...