Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, a co w ryj? :lol:

 

Przestań.. :huh: O mały włos, a byście z Waszym słabiutkim GoW-timem dostali od nas takiego łupnia.. - jak to Uzny po meczu wykrzyczał, "FUKS!". Nic dziwnego, że później chciałeś z nami grać :D .

 

 

Buba - Kiedy wrzucasz gdzieś filmik z H-Day? Czekam i wiem, że jest tutaj wiele podobnie nastawionych na ten upload chłopaków ^_^ .

 

POZDRO

Edytowane przez Velios
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byla mega ustawka, 25 na 30 kolesi, rozumisz?

 

Po pierwsze, było 40 na 30 i przyjechało 5 radiowozów.

Po drugie, nie ma się czym podniecać - dla Stiviego to normalka, on się, rozumicie, nie pie*doli, połowie z tych typów wrypał sam, ale później jego laska go od nich odciągnęła ^_^ .

Edytowane przez Velios
Odnośnik do komentarza
On wszystkich po kolei wytrzepal w kiblu na szybko. Rozumicie to ?

 

Mało tego, na umywalce :D !

 

Ale kończmy już offtop, bo i tak Raper pokasuje ;) .

 

Ja, żeby nie offtopować, chciałbym tylko dać jedną radę TroniCowi i Barthowi, żeby następny turniej przebiegł lepiej - załatwcie takie same monitory - IDENTYCZNE - i obrotowe stanowiska. Będzie MLG PRO.

 

Aha! I obym więcej na oczy nie widział takich wadliwych krzeseł, jak w Poznaniu - kto był, ten widział, jak biedny Stefan zaliczył glebę przez jedno takie siedzisko. Dwukrotnie! :lol:

Edytowane przez Velios
Odnośnik do komentarza

Dobra, filmiki wrzucone ;) dalem tylko 4 bo na tylko tyle mi starczylo miejsca, 2 T4 vs BenQ i 2 Last Hope vs Goldi Team ;)

 

Niech ktos napisze sklady i nazwy pozostalych teamow, mam jeszcze kilka filmikow z oczu H3ssie i nawet nie wiem jak sie nazywali i z kim grali a tez je pozniej moge wrzucic bo jest co ogladac :>

 

Filmiki poleza na file share 3 dni i wrzucam kolejne ;) Kerlo moze bys wrzucil wszystkie filmiki na kanal PolishHaloGaming? Moze nie wszystkie sa wybitne ale wszystkie jakby nie patrzec pasuja do tego kanalu :>

 

Btw. Barth moze i nie byl to zbyt dobry pomysl aby zamieniac dyski ale tylko dzieki temu teraz mozna udostepnic filmiki z gier szerokiemu gronu :> Moze warto wprowadzic nawyk na takich turniejach zapisywania filmikow po kazdym meczu? Zajmuje to sekundy a pozostaje niemalze dokument :P

Odnośnik do komentarza

Mam mecze z pół finału drabinki przegranych pomiędzy Deltą i Wszechpochłaniającymi potokami z pova "jestes H U J O W Y" i finał drabinki wygranych pomiedzy T4 a LH z pova "Kerlo śmierdzi" jesli ktoś chce i wie jak to przesłac to walic na gg, pw, live czy co tam kolowiek

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...