Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Coatchingu, imho tylko jedna osoba (standard), ktora patrzy na ekrany tylko swoich graczy a nie na przeciwnikow.

Widownia nie podpowiada - ma prawo sie ekscytowac itp. - jak to widownia :) - ale bez podpowiadania czy przeszkadzania.

@TroiC: Na nastepny raz podam Ci plan wykladow i wtedy kiedy mam wolne zrobisz ;).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na wstępie chciałbym podziękować Barthowi i Tronicowi za organizacje turnieju. Dziękuję wszystkim tym któży doceniają moją nieobecność na końcówce imprezy. Niestety jeszcze raz sie okazało , że nie wszystko co amerykańskie nadaje się w Polsce. Moim zdaniem (i nie tylko) prostszym i sprawiedliwszym bylby system pucharowy a nie liczenie małych punktów jak w tym wypadku. Pomijając ten szczegół ciesze się że mogłem poznać Was wszystkich osobiście i zagrać na lanie przeciwko Benq (gg'mz). Szkoda że z Last Hope nie wyszło. Gratuluje zwycięzcy.

 

Grajek.Konrados,KiLA sory że musiałem Was zostawić w tak ważnej chwili zapewniam Was że zdarzyło sie to po raz ostatni. Jesteście WIELCY i wygramy razem jeszcze nie jeden turniej.

 

Mój starszy pozdrawia i całuje ;)

Odnośnik do komentarza
ps. nastepnym razem poprosze o nagrode za najfartowniejszego killa turnieju, moja plasma przez cala mape z ktorej zrobil sie DK na 50:49 by wszystko pocisnela :P

 

To nie był najfartowniejszy kill turnieju ;]

Raz jak możesz to uploadnij gdzieś mi mecz z mlg top10 headshotem;] zapisalem go na którymś hdd :P

 

a co do coachowania to uważam ze Goldi ma racje samo zgłoszenie przed meczem kto bedzie coachował wystarczy.

Edytowane przez B0CZEK
Odnośnik do komentarza
...

ps. nastepnym razem poprosze o nagrode za najfartowniejszego killa turnieju, moja plasma przez cala mape z ktorej zrobil sie DK na 50:49 by wszystko pocisnela :P

 

Ma ktoś zapisany na dysku ten kupiony mecz ?

 

Mam, niedlugo na youtube wrzuce :D

 

O jak milo, nawet nie wiedzialem ze bedzie taka mozliwosc, az ciekaw jestem jak te nooby ;) we dwoch sie rzucily na ta nalepe :P

 

Odnośnik do komentarza
...

ps. nastepnym razem poprosze o nagrode za najfartowniejszego killa turnieju, moja plasma przez cala mape z ktorej zrobil sie DK na 50:49 by wszystko pocisnela :P

 

Ma ktoś zapisany na dysku ten kupiony mecz ?

 

Mam, niedlugo na youtube wrzuce :D

 

O jak milo, nawet nie wiedzialem ze bedzie taka mozliwosc, az ciekaw jestem jak te nooby ;) we dwoch sie rzucily na ta nalepe :P

 

Milo milo, tylko podlaczylem swoj dysk zeby zgrywac swoje gameplaye, a okazalo sie ze jedyne co jest warte zgrania to wasz mecz do jednej flagi na picie i ten 1337 ts na guardianie ^^

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Graniu - ojciec nie wziął nas za bandę świrów? Tz - wiesz, piwo i przeklinanie... ??

 

Czas na mnie:

Barth i Flaha. Wielki szacun dla obu. Prócz tego co sami pisaliście, niewielu z was wie, ze Flaha w niedziele przyjął na chatę cały właściwie nasz setup. Transport nawalił i przez kilka dni poleży u niego. Potem Barth go odbierze. Dodatkowo Helmet wyśle sprzęt od BenQ, a także cześć rzeczy Engarde. Jak by nie on to nie wiem jak byśmy sobie poradzili... Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!

 

Dziękuję też MS (tak,tak), za opłacenie miejscówki i nagrody (Last Hope - bluzy GoW2 dla was, Tagi, i notesy dostałem w niedziele - całkiem niezłe w sumie te notatniki haha, Flaha widział). Jeszcze nie wiem jak je wam przekaże bo jestem spłukany, ale są i czekają.

 

Dziękuję Tomishowi i jego fotografowi za bezinteresowna pomoc. Gamikaze przyjacielem na zawsze hehehe.

 

BENQ - konkretna firma z którą rozmowy przebiegają tak, że chciałbym wszędzie takiego kontaktu. W ostatniej chwili podesłali brakującą ilość monitorów opłacając błyskawiczny transport kurierem w obie strony. Mam nadzieje że to nie koniec naszej współpracy.

 

Kamilowi Markiewiczowi z firmy Momentum - za przychylność scenie i wyrozumiałość na moje zawracanie tyłka.

 

Szymonowi Szulcowi z programu O-G (Owsiak-Games z telewizji OTV - Platforma N), za odwiedziny na turnieju, przyszłą relacje i pozytywne nastawienie do sceny. Będziemy w kontakcie!

 

Engarde za nagrody pocieszenia dla 2 i 3 miejsca.

 

Goldiemu - za to ze nie muszę wysyłać sprawnego monitora na gwarancje i robić z siebie idioty hehehe...

 

No i wszystkim którzy się zjawili na turnieju... Na obu turniejach. THX za ciepłe słowa bo miałem już kompletnego doła jak się znowu dźwięk sypał...

 

A teraz idę spać...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Boczek, moim zdaniem Stefan dostarczyl tyle samo jak nie wiecej śmiechu niż nazwy przystanków, no przyznaj ;]

 

A i jeszcze musze podziękować najserdeczniej Andrzejowi za nocleg, kiedy znalazłem się w nieciekawej sytuacji. Ludzie ze sceny więdzą jak sobie pomóc :)

TroniC jest mega pro ogarniaczem eventów, dziękujemy Ci panie Mariuszu, było rewelacyjnie.

 

Paweł, WEJLOS ;), Boczek, Flaha, Stefan, Czopolud - najlepszy drinkteam z coachem w postaci Wejlosa który operował imprezą z wersalki ;] Pozdro dla ekipy (Uzny nawet walnął doubleshota ;] )

drinkteamzm7.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Siema! Zlot wypadł mega. Gratulacje dla LH, BD (finał mistrzowski) i T4 (nieograniczony potencjał, a BR'ki Grania i Konradosa chyba najlepsze jakie widziałem w H3;). O czym warto wspomnieć? Organizacja by Tronic i Bar7h perfect. Rozkręcający impreze Ninibuba - czekam na filmik, bo czuje, że będzie Oskar! Uwagi Ninibuby podczas meczów turniejowych - "Zagrajmy w kampanie", "2 jajka na patelni", "(g*wno przybiło do portu" i wiele innych. Oficjalna vódka PGA stworzona przez Krzysia nieziemska (szkoda, że później zabrakło popity i waliliśmy "na sucho"). Grajek przemierzający pół Europy, żeby zagrać 10 meczy i napić się vódki. Respect dla dziewczyn, które przyjechały ze swoimi chłopakami, oglądały głupią gre i nie spały przez 24h (albo takich nie ma we Wrocku, albo nie umiem ich znaleźć, czekam na porady). Co mi się nie podoba? Że to już koniec, no i nie było kilku osób z którymi chętnie bym się napił - min. Wojtass, Muki, Kowal.

Pozdro dla wszystkich, któzy się zjawili, czekam na fotki i kolejny zjazd.

Odnośnik do komentarza
. Co mi się nie podoba? Że to już koniec, no i nie było kilku osób z którymi chętnie bym się napił - min. Wojtass, Muki, Kowal.

 

Moj brak obecnosci wynikał z braku pieniedzy (do ogarniecia) i terminu pokrywajacego sie ze szkolnym zjazdem (nie do ogarniecia, wywalili by mnie i musialbym isc do wojska). Nastepnym razem stane na uszach a nawet zrobie super jumpa na guardianie żeby sie pojawic.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Na wstępie chciałem podziękować wszystkim za wspaniałą imprezę.

 

Wielkie gratzy dla wszystkich organizatorów, stanęliście na wysokości zadania. Miejsce i setup rewelacyjne. Szkoda tylko, że tak daleko od sklepów/knajp i że w nocy a nie w dzień - ale nie można mieć wszystkiego to raz, dwa że będzie nauczka na przyszłość.

 

Moi drodzy koledzy z team'u: Juan, Kerlo i Miniu + coach Psychol -> good job! Spełniliśmy swoje założenia, jeszcze będzie ogień!

 

Cieszę się, że pojawiło się sporo mocnych drużyn, to bardzo dobrze wróży dla rozwoju sceny.

 

BenQ - miło mi było po rozmowie z Filipem, dzięki za to.

 

Team4 - ładne mecze, liczymy na ładniejsze już niebawem ;) I trzymamy Grania za słowo !

 

Dzięki dla Jezusa za przenocowanie nas, jesteś wielki Ziom ;) !

 

Na koniec powiem, że szkoda, że nie każdy potrafił do końca znieść trudy turnieju...

 

Znikam ze sceny na jakiś miesiąc - przeprowadzka + brak netu + sprawy osobiste to troszkę za dużo żeby jeszcze ćwiczyć regularnie.

 

Pozdrawiam i życzę miłej gry,

 

Bieniu

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...