Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wsiadasz na moście dworcowym (przystanek tramwajowy od razu koło dworca głównego PKP) w tramwaj lini 6 w stronę "MIŁOSTOWO" i jedziesz około 21 min. (13 przystanków nie licząc mostu dworcowego) po czym wysiadasz na przystanku "Krańcowa". Jak wysiądziesz to widać tam duża reklamę/filar ZOO i idziesz w tym kierunku jaki ona wskazuję (czyli ulicą krańcową) do prawię samego końca po czym po prawej stronie w dole będzie widać restaurację "Rycerska" (duży czerwony napis dokładny adres restauracji to ul. Krańcowa 98) schodzisz tak jak ulica prowadzi w prawo w dół i na przeciw tej restauracji od razu na brzegu jeziora Maltanskiego jest duży budynek który ma takie bramy które troszkę przypominają te od straży pożarnej i to jest budynek multimedialny Malta.

 

mapkadojazdurn1.th.png

 

Ogarnął: Flaha - Thx!

Odnośnik do komentarza
Flacha jak możesz jeszcze napisz jak dojechać z dworca głównego na targi.

Jędrek ja będę szedł na targi na 100%.

 

Ps. Trzeba się zgadać żeby jechać jedną ekipą

Mi pasują 2 pociągi (wyjazd w sobote) 6620 w poznaniu o 13:48 i 67122 w poznaniu o 10:35

Targi sa odrazu jak wejdziesz po schodach do gory z dworca pkp na przeciw taki duzy oszklony budynek pewnie bedzie reklama pga i wuchta wiary.

Odnośnik do komentarza

ale mu tlumaczycie ehhh ja bylem raz na dworcu w poznaniu jakies 2 lata temu i kolezanka powiedziala mi ze tu jest zawsze pga. wiec krzysiu wychodzisz z pociagu idziesz w strone takiego wiaduktu duzego nad torami. po lewej stronie sa schody na powietrzu (w okolicach zimy latwo sie wy.je.bac bo sa zalodzone) wchodzisz po nich na gore jest ich okolo 47 (schodow) przechodzisz przez ulice obkrecasz sie 90 stopni w lewo i przechodzisz przez nastepne pasy mijasz przystanek tramwajowy z ktorego jedzie tramwaj na debiec. jak miniesz przystanek masz drugie przejscie dla pieszych szybko pomykasz po nim. docierasz na druga strone ulicy i przed toba stoi oszklona hala i to jest wlasnie poznan game arena ;)

Odnośnik do komentarza
Można prosić o jakiś dokładniejszy opis dojazdu???

 

Ps. Ja raczej będę jechał tym pierwszym Barcafan chyba też Paqito czym jedziesz?

Wysiadasz z pociagu podchodzisz do pani w jakims tam kiosku po czym pytasz sie jej gdzie sa targi poznaniskie, ona pewnie ironicznie sie usmiechnie i wskaze ci palcem kierunek :P tak najlatwiej

Odnośnik do komentarza

Już wynajęty przewodnik 200zł skasował ale wydaję mi się że warto przynajmniej nie będę błądził po Poznaniu szukając tych targów. Dzięki Goldi

 

Flaha twój sposób też dobry ale ma kilka wad:

-W kiosku może siedzieć wredna baba i jak nic nie kupie pokaże mi zły kierunek

-Pani w kiosku jest nie tutejsza bo może przyjeżdżać codziennie ze szczecina (wkońcu kiosk nie daleko dworca) i może nie wiedzieć gdzie są targi.

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...