Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MVP bym dał za najśmieszniejszą akcje żeby wszyscy mieli szanse.

 

Poprostu zrobmy najciekawszy filmik obojetnie czy bedzie smieszny czy super mega skillowy ;)

 

no tak, ale ja jakos nie widze, zeby ludzie musieli wybierac pomiedzy killtrocity a akcja gdzie ktos zalicza suicide'a od rykoszetu wlasnej rakiety. Ja bym proponowal dac ta nagrode jak sama nazwa wskazuje najbardziej wplywowej osobie turnieju (najlepiej grajacej) i dac ta nagrode przy rozdawaniu nagrod a nie wysylkowo jak to bylo z krakowem.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza
MVP bym dał za najśmieszniejszą akcje żeby wszyscy mieli szanse.

 

Poprostu zrobmy najciekawszy filmik obojetnie czy bedzie smieszny czy super mega skillowy ;)

 

no tak, ale ja jakos nie widze, zeby ludzie musieli wybierac pomiedzy killtrocity a akcja gdzie ktos zalicza suicide'a od rykoszetu wlasnej rakiety. Ja bym proponowal dac ta nagrode jak sama nazwa wskazuje najbardziej wplywowej osobie turnieju (najlepiej grajacej) i dac ta nagrode przy rozdawaniu nagrod a nie wysylkowo jak to bylo z krakowem.

No jesli tronic bedzie gral to on chyba z pośród nas jest najbardziej wpływowy (ma kontakty z engrade i z ms i z benq i wiele innych) normalnie taki wpływowy biznesmen z niego XD A tak na serio to powinna być albo akcja turnieju, albo najlepsze ratio gracza, wybaczcie ale nie chce patrzec jak polowa turniejowiczow ktorzy mysla ze nie maja szansy na medal i nagrody graja dla zwaly i robia caly czas glupie rzeczy zeby udalo im sie wygrac mvp zamiast grac na powaznie.

Odnośnik do komentarza

Nie - dziękuje. Mam 120 GB... Hehe

A poważnie - jak tylko ilość zadowolonych będzie przeważać nad liczba narzekających po turnieju to będę się cieszył. To mi wystarczy.

Dysk dla MVP wygranego teamu. A oni sami wybiorą wśród siebie MVP (ratio czy jak tam będą chcieli). Pomysł rodem z Krk odpada - nie sprawdził się.

Odnośnik do komentarza

RACZEJ tak. Tz - nikt nie potrafi mi podać choćby modelu tv z PGA, ale eurozłącze to raczej standard. Przywieźcie konsole ,pady itp - myślę ze powinno coś się udac zorganizować. Aha - bede potrzebowal kilku ludzi do transportu tych tv...

Aha - trzymam za słowo tych , którzy obiecali dowieść własne konsole! Resztę tez proszę o podwiezienie dyskow czy padow - zawsze cos sie na koniec rozsypuje. Od nadmiaru głowa nie boli.

Odnośnik do komentarza

zycze wszystkim udanej zabawy. nie stawie sie z paru powodow. po 1 nadal zlamana reka ale zrasta sie (juz bez gipsu) po 2 przez punkt 1 bylem zmuszony nie grac gips przeszkadzal mi w trzymaniu pada. po 3 nie lubie poznania 8)

na nastepnym turnieju (bydzia,wawa) mysle ze sie stawie

szkoda ze nie poznam paru osob z ktorymi gram ale jeszcze nie widzialem osobiscie min. Tronic, Krzys, Graniu, Grajek, Yaxa, Pchel,

pozdrawiam was i do milego. czekam na fotki i filmiki

Odnośnik do komentarza
"Strasznie mnie denerwuje ten roszczeniowy ton. Rozumiem, że Playstation na organizowanych przez siebie turniejach (w końcu to robią co tydzień i cała scena pieje z zachwytu) rozdają sztabki złota. Słyszałem że po 4 za pierwsze miejsce."

 

Cześć mordy :*

 

 

Napisz mu żeby przestał pier.dolić. Goście pracujący w MS dostają najwnowsze gry, za darmo, ot "do pogrania" sobie w domu, taczkami - wiem to ze świetnie poinformowanego źródła.

 

No nic.

 

Bawcie się dobrze, buzi :*

Beju nie denerwuj się, ołysiejesz :*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...