Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok to lece, na wstępie chciałbym podziękować Tronicowi, Bar7howi, Jediowi, Razgrizowi, Tomishowi, Kubie Mirskiemu (i firmie Microsoft), firmie Benq, gazecie Engarde i wszystkim tym których z jakiś (mojej słabej pamięci) przyczyn nie wymieniłem a dołożyli swoją rękę aby ten turniej wyszedł i mam dla was dobrą "nowinę" wyszedł Z A J E B I Ś C I E. Można oczywiście narzekać że w nocy i daleko od centrum ale przewaga plusów tego eventu jest przytłaczająca i minusy nawet jakby były tak dobre jak snipedown z Str8 nie dały by im rady ! Chłopaki spisaliście (spisaliśmy :P) się na medal!

 

W następnej kolejności chciałbym podziękować Yoyo'wi za to że 2 tyg przed turniejem zgodził się z nami zagrać gdy już nikt inny nie chciał i grał jak najlepiej mógł, było widać twoje zaangażowanie i to się liczy ! Dziękuje reszcie mojego teamu (BarteQ oraz Fil4) za dobry turniej, może nie taki na jaki liczyliśmy ale było ciekawie (w szczególności boczkowi który w pierwszych meczach turniejowych zgodził się za mnie brać sniperke ponieważ nie umiałem z niej nic trafić :P wiem że to brzemię jest ciężkie Bartku ;) )

 

Gratulacje:

 

1. Dla teamu LH a w szczególności dla Minia (nie krzyczałeś tak na team8 jak kiedyś na turniejach zdecydowana poprawa:>) i Juana za to że utrzymał nerwy na wodzy po prawie wygranym CTF Pit (ahh te 4 sec XD) i przegraniu 2 meczy pod rząd w finale gdy została nam już "tylko" jedna gra, wytrzymałeś tak jak i twój team i brawa dla was za to, bo to tak naprawdę jest najtrudniejsze i to oddziela przysłowiowe "ziarno od plewia" i w tym momencie stajecie się dla nas jako drużyny dwa razy niebezpieczniejsi!

2. Dla Team 4 który całkowicie niespodziewanie jak rabarber zza kibla odesłał nas do drabinki przegranych w polskim turnieju od razu w rundzie 2 co mi się nigdy jeszcze dotąd nie trafiło :piwo: byliście w tej rundzie on fire i nie mogliśmy was powstrzymać, bardzo bardzo bardzo i jeszcze raz bardzo żałuję że nie było w finale drabinki przegranych Grania ale znam twój ból bo sam to kiedyś przeżyłem hi Kietrz vol.1 :P

3. Dla Wszechpochłaniającyh potopów aka pajonków parszywców za zajęcie nawet dla nich samych zadziwiająco dobrego 4 miejsca ! I dla Uznego który pod pseudonimem Wilgoć Niszczy, dosłownie zniszczył mnie na Narrows gdy już miałem ich flagę na naszej Paweł sprytnie wyskoczył zza rogu zatrzymał mnie i ową flagę zreturnował, to było największe zdziwienie dla mnie na tym turnieju, idealny timing jak za dawnych czasów Paweł :P

 

Zażalenia:

 

1. Dla osoby odpowiedzialnej za nasze koszulki z Benq.

2. Doszły mnie słuchy że podczas naszych meczy z Team 4 kilka osób za nami krzyczało im nasze pozycje itp. nie wiem kto i nie wiem ile w tym prawdy, mam nadzieję że nie dużo ale powinny się owe osoby wstydzić, nie na tym polega fair play.

 

Na sam koniec (a jak to mawiała moja nauczycielka a przed nią ktoś jeszcze ale nie pamiętam :> (joke) "Ostatni będą pierwszymi a pierwsi ostatnimi) moglibyście wnioskować że chodzi o to że następny turniej wygra team który miał ostatnie miejsce, ale nie o to chodzi, chodzi o moją Kasie której też bardzo dziękuje za to że przy mnie wytrzymała do rana, jesteś kochana skarbie :*.

 

Mam nadzieje że będzie więcej takich turniejów, chciałbym jeszcze raz podziękować magazynowi engarde i życzyć im wszystkiego najlepszego w ich drodze do sukcesu :)

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza
Tabela turniejowa do ściągnięcia tutaj

 

darmowe uploady na rapidshare mają limit 10 pobrań, więc wrzuciłem na http://sentinel.neostrada.pl/h3_pga.zip (prawoklik -> save target/zapisz jako).

 

 

jak to miło słyszeć, że ms uruchamia polską scenę i to dzięki im owa scena właśnie startuje. zastanawiam się co w takim razie my robiliśmy te 6-7 lat temu? ;-)

Edytowane przez sentinel
Odnośnik do komentarza
w sumie jak bym nie rzucił na końcu drugiego stika to ten granat Goldiego by zabił tylko mnie :)

Nie wiem nobie na co ty czekales zamiast spierdal...... przed ta nalepą, a po kiego hu.... rzucales ta druga to juz wogole nie rozumiem, jedyne wytlumaczenie jakie mi przychodzi do glowy to:

 

Za duzo grales w MGS'a i najpierw myslales ze jak sie nie bedziesz ruszal skulony w rogu to nalepa Cie nie zobaczy, po chwili wpadles na to ze to glupie i odruchowo chciales odrzucic granat jak w COD4 ale qrv... to tez nie ta bajka. Ciekawi mnie tylko jak stal z energia typ od nas co na kolanie do niego robili.

 

Jeszcze raz gratulacje dla Matka ktoy udowodnil ze z dobrym teamem nawet majac tylko 3 fraglesy w meczu, mozna wygrac ;)

 

Odnośnik do komentarza
jak to miło słyszeć, że ms uruchamia polską scenę i to dzięki im owa scena właśnie startuje. zastanawiam się co w takim razie my robiliśmy te 6-7 lat temu? ;-)

 

 

Graliśmy w bierki Senti w bierki - pozdrów psiaka ode mne ;) Niech sobie przypisują to że dzięki im scena powstała, ważne jest to że chcą pomóc :) Wszystko to powoli coraz lepiej wygląda.

 

Odnośnik do komentarza

Witam :*

 

Na początku PRZEPROSINY

Za to ze nie byłem za bardzo rozmowny, ogólnie się przyznam zamulałem. Ale mam na kogo zwalić i teraz będę skarżył... To wszystko wina Warszawiaków... sobie pobrali małe kieliszki i na dodatek Juan im lał do połowy... potem cwaniakowali ze oni jeszcze mogą a Jezus nie :wtf:

Tylko Juan trzymał jako taki poziom i pił takie same zawartości jak ja... no ale przepraszam on jest stary(szy) doświadczeniem oczywiście. Wiec dochodząc do meritum miałem ZA(pipi)ISTEGO kaca... A każdy wie ze ja alkoholu nie tykam i alkoholikami się brzydzę, ogólnie nie pije a taka dawka alkoholu zniszczyła mnie i mój plan pójścia do szkoły. Mam nadzieje ze wszystko jasne. :lol:

 

ORGANIZACJA ...

Gratuluje :good: wszystkim organizatorom bo wiem jak ciężko jest w Polsce cokolwiek zrobić

To ze turniej trwał 13 godzin i był ostro nocny to tylko plus i to duży. Teraz nie wystarczy grac zajefajnie trzeba być super wytrzymałym... Jak pojedziecie do USA na MLG zmiana czasu nie zrobi na was żadnego wrażenia :P

Jest to najlepszy turniej na jakim byłem, pozdrawiam organizatorów ^_^

 

A co do turnieju...

Super gratulacje dla T4 za wygraną z Benkami... chłopcy daliście rade strasznie się zmieniło w stosunku do tego co wcześniej prezentowaliście (nie odebrać tego źle proszę) Nigdy bym się nie spodziewał, normalnie rewelacja... podziwiam i pozdrawiam.

 

Dla Benków gratulacje za zajęcie 2 miejsca :lol: Nic się nie zmieniliście :P Tylko flacha trochę z chudł... tych tez pozdrawiam

 

Świnki ze skrzydłami... Gratulacje za 1 miejsce i powodzenia w kolejnych turniejach... Do zobaczenia za rok na kolejnym turnieju, lokum na was czeka... mam nadzieje Bieniu i Miniu ze podłoga była wystarczająco miękka ^_^ do teraz nie mogę tego zrozumieć dlaczego nie napompowaliście sobie materaca

Juanku było cieplutko... spokojnie nie zdradzę naszego sekretu świntuszku :wub: dla was buziaczki

 

Dzięki chłopakom z wszechpochłaniającego potopu i uznemu którego nie poznałem za dobrą grę, przepraszam ze tak lamiłem i gratuluje im i sobie 4 miejsca :imprezka: I buziaczki :*

 

Souliku ! balasie mieliśmy grac razem a mnie wy ...ujałeś :censored2:

 

Filu czwarty ... i byłem parę razy na plusie... I nic nie zapomniałem daj numer konta oddam w nowym roku... ^_^

 

Minus to taki że nikt mnie nie poznał... myślałem ze się na mnie obraziliście czy coś

 

No i na końcu pozdrawiam wszystkich starych halo wyjadaczy i nowych halo lamerów

 

A co do halo 3 to dla mnie w 80 % jest to halo 2 a w 20 % cos innego czyli nowe mapy, nowe taktyki itp. kolosalnej różnicy nie odczułem (po 2 dniach grania)... W sumie nie wiem czego się spodziewałem w sumie HALO jest tylko jedno a reszta ssie. No i nie martwcie się noobiki bo nie wrócę do halo nie będę was łoił siarczyście... Osobiście to było dla mnie pożegnanie ze sceną. PAPA i całuski mam nadzieje ze mój post jest zrozumiały bo ostatnio mam małe problemy z przekazywaniem moich myśli na papier... eh ten alkohol 8)

 

Na końcu zagadka ... co to jest i czyje :rotfl:

 

 

igp2802rozdzielczopulpihd5.th.jpgthpix.gif

Edytowane przez Jezus_PL
Odnośnik do komentarza

Wilekie pozdro dla organizatorow i calej sceny oraz wszystkich z ktorymi mialem stycznosc ;]

 

Dla wyjasnienia : przybilo g*wno do brzegu --> Guardian z pod niebieskiej na 3ke ;]

 

Filmik z pga juz niedlugo .....

 

Gratulejszyn wszystkim finalistommm

 

ps. Tronic kliknij do mnie na GG

 

Edytowane przez NiniBuba
Odnośnik do komentarza
Jeszcze raz gratulacje dla Matka ktoy udowodnil ze z dobrym teamem nawet majac tylko 3 fraglesy w meczu, mozna wygrac ;)

No to nie byl moj mecz zycia ale przajmniej mialem jakies asysty :> za to ratowalem Was na picie :P

 

Mam na dysku mecze T4 vs BenQ round 1 ale z widoku z oczu BartQ'a, moge je wrzucic do siebie na file share ale tylko jesli BarteQ wyrazi zgode :>

Odnośnik do komentarza
Jeszcze raz gratulacje dla Matka ktoy udowodnil ze z dobrym teamem nawet majac tylko 3 fraglesy w meczu, mozna wygrac ;)

No to nie byl moj mecz zycia ale przajmniej mialem jakies asysty :> za to ratowalem Was na picie :P

 

Mam na dysku mecze T4 vs BenQ round 1 ale z widoku z oczu BartQ'a, moge je wrzucic do siebie na file share ale tylko jesli BarteQ wyrazi zgode :>

 

zgodzi sie zgodzi, wrzucaj ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...