Skocz do zawartości

MotorStorm Pacific Rift


Baranek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

Robimy ustawke pod ranked streak (i przy okazji immortal), niby jest jakis pomysl, ale ze wzgledu na automatyczny maychmaking nie jestem do konca przekonany czy zadziala. kiedys probowalem i albo przydzielalo nam kogos "obcego" ktory rozwalal plan, albo kilka osob ladowalo w innej grze, albo i jedno i drugie. ale sprobowac mozna, ostatnie moje podejscie. chetni niech pisza (po angielsku!) na PSN ID: Scotsman-15. jak sie zbierze 12 to dostaniecie instrukcje co i jak dalej, ale spodziewajcie sie ustawki o jakies "trudnej" godzinie (pozna noc/wczesny ranek).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość pawel_k

w casuala nikt nie grał rok temu, więc teraz osoby co chcą zdobyć platynę mają tym bardziej trudne zadanie ;) ale nie wiem też czy zwykła ustawka z opcją publiczną nie jest naliczana do casuala, jeśli tak to Twoja jedyna szansa...

 

 

co do legend - wszystko zależy od pozycji którą zajmujesz. na początku wszystko idzie błyskawicznie, ale na rank 3 już trzeba się pilnować, a na złocie w rank 4 jest już totalnie ciężko - żeby odrobić jeden przejazd pod koniec stawki (co wcale nie jest trudne bo poziom ludzi jest wysoki) trzeba odrabiać 3-4 wygranymi. generalnie spadek poniżej podium to pewna strata punktów. nie pamiętam dokładnie ile wyścigów mi zajęło dojście do legend - ale czasowo to było ok 25-30h.

 

do tego trzeba uważać na ustawki - jeśli masz rank 4 a widzisz że w grupie startujących masz np. osoby z rank 2/3, a do tego takich z rank 5, to masz spore szanse że trafiłeś na kolegów co sobie pomagają i tacy z wysoką rangą będą Twoim utrapieniem bo będą rozwalać wszystkich po drodze torując drogę kolegom. co prawda nie będę tego krytykował bo sam w takich akcjach jeździłem z ludzmi z tego forum (w roli pomagającego i tego co mu pomagają), ale bywało to wkurzające ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

fakin hate and luv this game :D

 

2 wygrane z rzędu i... rozpindoliłem się przed metą w 3 wyścigu. dawno tak nie bluzgałem :D

 

ludziska, trzea się ustawić na te casual matche bo nie ma z kim w to grać. i jak tu platynke trzasnąć, no jak się pytam? :P

 

custom matche chyba nie wliczają się jednak do casual races ;/ czyli dupa zbita

Odnośnik do komentarza

fakin hate and luv this game biggrin.gif

 

2 wygrane z rzędu i... rozpindoliłem się przed metą w 3 wyścigu. dawno tak nie bluzgałem biggrin.gif

 

ludziska, trzea się ustawić na te casual matche bo nie ma z kim w to grać. i jak tu platynke trzasnąć, no jak się pytam? tongue.gif

 

custom matche chyba nie wliczają się jednak do casual races ;/ czyli dupa zbita

 

Moge pograc casual matche.:)

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

casuale idzie zrobić! zmieniajcie serwery! ugrałem 25 gier na serw koreańskim a potem kolejne 25 na australijskim. jest jeszcze bankowo wielu trophy hunterów, którym brakuje tego debilnego trophy do kolekcji. trzea zrobić kiedyś ustawkę na trophy za wygranie 3 z rzędu :)

 

mi zostało pożyczyć jeszcze pada (bo pilota mam to zastąpi kontroler), wygrać parę wyścigów do trophy za 250, zdobyć najwyższą range i wygrać 3 z rzędu - easy!! :D

Odnośnik do komentarza

zrobienie legendy (najwyzsza ranga online) jest obecnie bardzo trudne. BARDZO.

grasz glownie z hardcore playerami, ktorzy tory znaja na pamiec i moga jezdzic zamknietymi oczami. pomimo mieisiecy od przemieyr i najwyzszej rangi wciaz graja w ta gre, ciagle na liscie przewijaja mi sie te same ksywki. dobor pojazdu do trasy, sciezki przejazdu, skroty: wszystko opanowane do perfekcji. jak masz takich chocby 5 w grupie 12 graczy (a czesto jest ich wiecej), to zalapanie sie na pudlo jest wielkim sukcesem. a tylko taka pozycja zapewnia awans na pozniejszych rangach. do tego dochodza osoby korzystajace z glitcha na the rift (omijac ten tor!) i jest pelny obraz.

 

ps - ostatnio mialem satysfkacje, bo jechalem z samymi 5 (osmiu graczy z ranga 5! byli tez inni z nizszymi rangami, ale po matchmakingu pouciekali, jak zobaczyli ekipe), tor wildfire. wszyscy wzieli racing car, tylko ja jeden motor. udalo sie - bylem drugi. kolo za mna o kilka setnych sekundy. wspaniala gra!

Odnośnik do komentarza

wyglada to tak, ze robisz idealny przejazd na drugim miejscu, zaczynasz drugie okrazenie (z trzech) a kolo prowadzacy skonczyl juz wyscig. z ponad minutowa przewaga. nie chce pisac co i jak ale calosc polega na celowym rozbiciu sie motorem w okreslonym miejscu i blednym respie. mnostwo frajerow z tego korzysta, dlatego proponuje nie jezdzic na tym torze, szkoda nerwow.

Odnośnik do komentarza

wyglada to tak, ze robisz idealny przejazd na drugim miejscu, zaczynasz drugie okrazenie (z trzech) a kolo prowadzacy skonczyl juz wyscig. z ponad minutowa przewaga. nie chce pisac co i jak ale calosc polega na celowym rozbiciu sie motorem w okreslonym miejscu i blednym respie. mnostwo frajerow z tego korzysta, dlatego proponuje nie jezdzic na tym torze, szkoda nerwow.

 

 

Hehe. Szkoda tej planszy bo byla dobra do scigania. A ile to poprawic ciezko dac latke i w tym miejscu np. siatke postawic lol tylko jak zwykle brak motywacji. Kalinho jakie ustawki do 3 zwyciestw po jakims czasie wygrasz na lajcie zaczniesz ty znac plansze na pamiec i gdzie dopalacz zaoszczedzic:P

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...