Skocz do zawartości

MotorStorm Pacific Rift


Baranek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wklejajcie w pierwszym poście liste trophies :)

 

Bronze Trophies:

 

* The Money Shot — Boost Explode over the finish line to win 10 races

* Track Master — Win 5 races on each track

* Just Getting Started — Race for a total of one hour

* Time Sink — Race for a total of 10 hours

* Stuntman — Successfully land a jump of 185m or more

* Race Fan — Take part in 250 races

* Tourist — Travel a total of 500km

* Hazardous — Wreck your vehicle 250 times

* Friendship — Complete a Split-Screen race with 4 players

* Ghost Rider — Beat 48 developer’s ghosts on Time Attack

 

Bronze Trophies:

 

* Tumbler — Perform an impressive Barrel Roll

* Bully — Successfully punch or ram 100 vehicles

* Lightweight — Win 50 races using a lightweight vehicle

* Mediumweight — Win 50 races using a mediumweight vehicle

* Heavyweight — Win 50 races using a heavyweight vehicle

* Pugilist — Punch 5 competitors in a single race and go on to win gold

* Close Call — Win a race by a margin of less than 0.1s

* Survivor — In Eliminator escape from last place 10 times with only 3 seconds to go

* Freestyle — Create and win 10 free-play races

* Spoilt For Choice — Reach rank 3 in the Festival to unlock all 8 vehicle classes

* Bike — Win 5 Festival races using a Bike

* ATV — Win 5 Festival races using an ATV

* Buggy — Win 5 Festival races using a Buggy

* Rally Car — Win 5 Festival races using a Rally Car

* Racing Truck — Win 5 Festival races using a Racing Truck

* Mud Plugger — Win 5 Festival races using a Mud Plugger

* Big Rig — Win 5 Festival races using a Big Rig

* Monster Truck — Win 5 Festival races using a Monster Truck

* Necessary Roughness — Knock down 10 dismounted drivers

* Tortoise — Win a race without using boost

* Speeder — Unlock all 16 Speed events

* Wreck-less — Unlock all 16 Eliminator events

* Last Man Standing — Win all 16 Eliminator events

* Beginner — Complete a ranked Online race with 12 players

* Competitor — Complete 50 Online ranked races

* Casual — Complete 50 online casual races

* Immortal — Win an Online ranked race without wrecking

* Beginner’s Luck — Come 1st in an Online ranked race

* Rookie — Reach Online rank 2 (Rookie)

* Veteran — Reach Online rank 3 (Veteran)

 

Silver Trophies:

 

* Hire Me — Beat the developer’s best ghost times on every track with every vehicle

* Speed Demon — Win all 16 Speed events

* Can’t Touch This — Win any Rank 8 race without being wrecked

* Runner Up — Win 96 Silver Medals

* Ranked Streak — Win 3 Online ranked races in a row

* Hero — Reach Online rank 4 (Hero)

 

Gold Trophies:

 

* Winner — Win 250 races

* Champion — Win 96 Gold medals

* Legend — Reach Online rank 5 (Legend)

 

Platinum Trophy:

 

* Over Achiever — Unlock all the other 49 Trophies

Odnośnik do komentarza

Niektóre trofea, patrząc na opis wydają się trudne (nawet bardzo). Jak to jest naprawdę, okaże się w praniu (ale będzie pewnie tak jak się wydaje).

Co do tych 4 padów (i innych tym podobnych zabiegów w innych grach), to mi się to też nie podoba. Jeśli chce mieć calaka, a nie ma z kim grać lub znajomych z PS3 jest zmuszony do zakupu dodatkowych 3 padów.. tylko dla tego trofea. Tak się składa, że ma 3 znajomych z PS3... ale 1 z nich będzie dosyć trudno "ściągnać" w odpowienim momencie bo mieszka kawałek ode mnie (poza miastem).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Co do tych 4 padów (i innych tym podobnych zabiegów w innych grach), to mi się to też nie podoba. Jeśli chce mieć calaka, a nie ma z kim grać lub znajomych z PS3 jest zmuszony do zakupu dodatkowych 3 padów.. tylko dla tego trofea. Tak się składa, że ma 3 znajomych z PS3... ale 1 z nich będzie dosyć trudno "ściągnać" w odpowienim momencie bo mieszka kawałek ode mnie (poza miastem).

stosujac taka logike mozna sie tez oburzac na trofea wymagajace 2padow/osob (np wipeout) lub online (mi np trudno jest znalezc chetnych do grania online w buzza, a praktycznie tylko takich pucharkow brakuje do platyny)

 

 

nikt calaka nie musi miec, a jak bardzo chce miec to da sobie rade

 

bez napinki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Mimo wszystko, wymaganie nieprzeciętnej liczby/nieprzeciętnych akcesoriów działa na nerwy niektórym. Zwłaszcza jeśli nie maja kumpli żeby wspólnie trofea zmajstrować. A tak bywa.

ok, przejedz trase na kierownicy

ale pada nie nazwiesz nieprzecietnym akcesorium

dawniej posiadanie jednego pada do konsoli dla mnie bylo nie do pomyslenia (do gc/n64 mam 4 i 3 do dc, tylko maszyny sony mi srednia zanizaja) wiec ta ilosc tez nie bylaby taka straszna, i nalezy sie liczyc, ze w cywilizowanych krajach posiadania kolegi z konsola lub dodatkowego pada nie jest takie rzadkie wiec tam takie trofea moga nie rodzic takiego oburzenia

nie mierzmy wszystkich nasz miara

 

no ale koniec tej dyskusji, bo raczej jedna strona drugiej nie przekona, choc nie ukrywam, ze rozumie Waszą zlosc

Odnośnik do komentarza

Macie problem z 4 padami. Podpowiem wam. Wlaczacie tryb dla 4 graczy i przy kazdym wyborze pojazdu nastepnego gracza wciskacie PS Button i przelaczacie kontrolel na 2/3/4. Startujecie w wyscigu, najpierw przejezdzacie trase jednym graczem a potem znowu przelaczamy sie pomiedzy padami i dokanczami wyscig nastepnych graczami. I pucharek wskakuje.

 

Odnośnik do komentarza
Macie problem z 4 padami. Podpowiem wam. Wlaczacie tryb dla 4 graczy i przy kazdym wyborze pojazdu nastepnego gracza wciskacie PS Button i przelaczacie kontrolel na 2/3/4. Startujecie w wyscigu, najpierw przejezdzacie trase jednym graczem a potem znowu przelaczamy sie pomiedzy padami i dokanczami wyscig nastepnych graczami. I pucharek wskakuje.

a gra sie nie bedzie pauzowala z komunikatem, ze pad jest odłączony?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
wie ktos o co chodzi z tym trophy Necessary Roughness (Konock down dismounnted drivers) ???? chetnie również pogram sparingi nick: zawiszakapy

 

Musisz przejechac kierowcow ktorzy mieli wypadek i stoja obok auta :) Nie wiem czy licza sie Ci ,ktorzy spadli z motoru lub ATV.

Masz jakis patent na to throphy??

Weź wyścig na Rain God Spires na festiwalu (chyba 1 lub 2 wyścig na RGS... ). Staraj się jechać na miejscu nie lepszym niż 10 (najlepiej daj odjechać dla AI kawałek od siebie). W 9 na 10 przypadków znajdziesz takie kierowcę (często stoi na zakręcie za dużym wyskokiem). Jak go potrącisz bierz restart i tak w koło aż wyskoczy trophy :)

Aby dobrze widzieć ofiarę :twisted: podczas gry wciśnij szybko 2x lewą gałkę aby nad kierowcami pojawiły się dymki z ich nazwami.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

wreszcie wpadło trofeum z 3 wygranymi pod rząd.Normalnie 4 razy miałem pecha i po 2 zwycięstwach w decydującym meczu dawałem dupy :D

Wreszcie też wbiłem się w Rank8 w singlu no i poziom trudności daje radę :D.Trzeba się bawić w zaliczanie time trialów,eliminatorów i zaliczanie wszystkiego na minimum srebro.

 

Jak to jest z tym trofeum,że trzeba wrąbać w 100 przeciwników(po angielsku ram).Zdziwło mnie to ,że mam tylko 40 w trophy case.Liczą sie tylko te szturchniecia z L1 i R1?zwykłe taranowania się nie zaliczają?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...