Skocz do zawartości

MotorStorm Pacific Rift


Baranek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie wiem jak było w części pierwszej ale wyścigi 8 rangi są banalne. Trzeba wiedzieć tylko jedną rzecz. Wystarczy przejechać wyścig bez żadnej kraksy a zawodnicy zwolnią jakieś pół okrążenia przed metą. Oczywiście można ich wcześniej wyprzedzić ale jest to znacznie trudniejsze.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak było w części pierwszej ale wyścigi 8 rangi są banalne. Trzeba wiedzieć tylko jedną rzecz. Wystarczy przejechać wyścig bez żadnej kraksy a zawodnicy zwolnią jakieś pół okrążenia przed metą. Oczywiście można ich wcześniej wyprzedzić ale jest to znacznie trudniejsze.

ciekawa teoria!!

Ja mam inny problem ! Nie wiem jak zrobic barelrolla !! udalo mi sie kilka razy ale mi nie zaliczylo !! Wiec chyba robie cos nie tak !! Jakies rady ??

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak było w części pierwszej ale wyścigi 8 rangi są banalne. Trzeba wiedzieć tylko jedną rzecz. Wystarczy przejechać wyścig bez żadnej kraksy a zawodnicy zwolnią jakieś pół okrążenia przed metą. Oczywiście można ich wcześniej wyprzedzić ale jest to znacznie trudniejsze.

ciekawa teoria!!

Ja mam inny problem ! Nie wiem jak zrobic barelrolla !! udalo mi sie kilka razy ale mi nie zaliczylo !! Wiec chyba robie cos nie tak !! Jakies rady ??

Jak zrobic beczke?

Odnośnik do komentarza

mi beczkę/barrel roll zaliczyło już w pierwszym dniu zabawy w grze.Obojętnie jaka trasa,niechcący najechałem na otoczenie ,wybiło mnie w powietrze,w powietrzu zrobiłem obrót wokół własnej osi i spadłem z powrotem na trasę kontynuując jazdę(nie było kraksy).Dziwne,że macie problemy,no chyba,że ja przez fart zrobiłem jakiś mega tajemny warunek potrzebny do beczki ,o którym nie mam pojęcia :P

Odnośnik do komentarza

No to ja zrobiłem lepszy numer. Grałem wyścig rankingowy na torze colossus autem rally car. Przy maksymalnej prędkości najechałem lewymi kołami na mały kamień. Wybiło mnie w powietrze ale nisko tak na oko jakieś 2,5 metra. Zrobiłem dwie beczki upadłem idealnie na koła i kontynuowałem jazde praktycznie nie tracąc prędkości. Fart nad farty. Za mną jechało kilka aut, ciekawe co ci ludzie sobie pomyśleli jak to zobaczyli.

Odnośnik do komentarza
mi beczkę/barrel roll zaliczyło już w pierwszym dniu zabawy w grze.Obojętnie jaka trasa,niechcący najechałem na otoczenie ,wybiło mnie w powietrze,w powietrzu zrobiłem obrót wokół własnej osi i spadłem z powrotem na trasę kontynuując jazdę(nie było kraksy).Dziwne,że macie problemy,no chyba,że ja przez fart zrobiłem jakiś mega tajemny warunek potrzebny do beczki ,o którym nie mam pojęcia :P

Wlasnie rzecz w tym ze wyszlo mi tak 4 razy za kazdym razem innym pojazdem i trophy nie wyskoczylo !!! dlatego myslalem ze ta beczke jakos innaczej trzeba wykonac

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Platyna w Pacific Rift już stoi :) :) :). Łatwo nie było ;) ;) ;) .

 

 

Gratulacje, mi został0 96 ghostów do pokonania, 49 casuali w online, i wskoczenie o jedną rank w online na Legend :) do końca tygodnia platynka też powinna wpaść. Sorry, że wczoraj nie wbiłem na multi ale pobijanie ghostów mnie wciągło a szło dobrze to niechciałem przerywać weny :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...