Skocz do zawartości

MotorStorm Pacific Rift


Baranek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...

Mam problem z następującym trophy w tej grze:

Tumbler

Perform an impressive Barrel Roll

 

Robię beczki czasami ale nic nigdy nie zalicza, poza tym ciężko to zrobić bo gdy choć przez chwile samochód jest do góry kołami gra od razu "myśli" że to już crush i pozostaje tylko reset. Ktoś ma jakieś rady? Może ja w ogóle źle interpretuje to trophy....

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
Mam problem z następującym trophy w tej grze:

Tumbler

Perform an impressive Barrel Roll

 

Robię beczki czasami ale nic nigdy nie zalicza, poza tym ciężko to zrobić bo gdy choć przez chwile samochód jest do góry kołami gra od razu "myśli" że to już crush i pozostaje tylko reset. Ktoś ma jakieś rady? Może ja w ogóle źle interpretuje to trophy....

ta beczke masz zrobic podczas wypadku...:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość pawel_k

ma ktoś rozgryzione (albo oficjalne dane) na jakiej zasadzie są przyznawane punkty za wyścigi online? dzisiaj pograłem trochę i czasem za zwycięstwo dostawałem 6-7 procent, a czasem za trzecie czy czwarte miejsce po 10-12%. ktoś wie na jakiej zasadzie to działa?

 

festival skończony, te lekko "udziwnione" trofea (typu trzy wyścigi pod rząd online, czy split screen na 4 osoby) zdobyte - została tylko cierpliwości w zaliczaniu kolejnych wyścigów online i połowa time triali ;) za 2-3 tygodnie będzie platyna :D

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

To zależny z iloma osobami się ścigasz i jaka posiadają range. Im więcej osób z większa od Ciebie ranga tym więcej % :)

Powodzenia z online :D Musze przyznać ze imo najbardziej żmudnym trophy było wygranie 250 wyścigów... powtarzanie tego samego 1 okrążenia przez kilkadziesiąt razy wymagało cierpliwości :) Ale w końcu się udało i jest platynka :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość pawel_k

na sobotę chętnie się piszę ;) jutro w nocy siadam i postaram się zdobyć na raz całą złotą belkę rank 4 - tak żeby w sobotę przysiąść do zabawy z platyną i się po prostu bawić a nie przejmować tym że mi statystyki poleciały :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Kyo

Motorstorm: Pacific Rift - Speed and Adrenaline Lista Pucharków KLIK

 

Brąz: :3pl:

 

Bike Weekender - Qualify and Race All Bike Rival Races

 

ATV Weekender

Qualify and Race All ATV Rival Races

 

Buggy Weekender

Qualify and Race All Buggy Rival Races

 

Rally Weekender

Qualify and Race All Rally Car Rival Races

 

Racing Truck Weekender

Qualify and Race All Racing Truck Rival Races

 

Mudplugger Weekender

Qualify and Race All Mudplugger Rival Races

 

Big Rig Weekender

Qualify and Race All Big Rig Rival Races

 

Monster Truck Weekender

Qualify and Race All Monster Truck Rival Races

 

Six Splitter

Play a Split-Screen race on all six SPEED tracks

 

Eight Splitter

Play a Split-Screen Race on all eight ADRENALINE tracks

 

 

Srebro: :2pl:

 

Over Qualified

Beat Developer Ghosts on all six SPEED tracks

 

Sand and Sulphur

Win an Online race on each of the six SPEED tracks

 

Further Qualifications

Beat Developer Ghosts on all eight ADRENALINE tracks

 

Surf and Turf

Win an Online race on each of the eight ADRENALINE tracks

 

Hardcore Heaven

Hardcore Freeplay - Win on all eight ADRENALINE tracks (full grid)

 

 

Złoto: :1pl:

 

Distinguished Character

Win online with each DLC character on any DLC track

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich! mam problem z trofeami. nie mam odblokowanych trzech ostatnich plansz w fire zone. Na reszcie zone-ów mam wszystkie złota a mimo to nie mam dostępu do tych trzech tras. może trzeba coś innego ukończyć? Ktoś miał taki problem? Może wiecie jak go rozwiązać?? :mellow: pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Zapewne nie wykonałeś dodatkowych zadań w 3 innych wyścigach (np. przejchać na przynajmniej 3. miejscu wyścig w określonym czasie, lub rozbijając się nie więcej niż wskazuje liczba). Przejrzyj tickety w Fire Zone, na niektórych jest napisany wymagany czas lub limit zniszczeń (podczas samego wyscigu też się wyświetlają wymagania).

 

E: Dzisiaj polegly duchy na trasach z dodatku :)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Wszyskie plansze masz na 100 zaliczone fire zone te co masz odblokowane...?

Dziwne jesli piszesz ze masz wszystkie na zlotko to powinno ci odblokowac i zadania jesli wykonales w tych wyscigach. Sprawdz czy zadania masz wykonane. Dla pewnosci kazda plansze gdzie sa zadania do wykonania i przejdze je jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.