Skocz do zawartości

FIFA 09


Gromi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno wczesniej sie ustali godzine i date dokladnie - na pewno nie bedzie to wczesniejsza godzina niz 22-23 i raczej przy weekendzie, jak wsyztskim bedzie pasowac.

 

PL Gonzo - juz w miedzy czasie mozesz zakladac 2 klub i zapraszac ludzi do znajomych. 2 team powierzam Tobie, ok ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Moze byc sobota, ale lepsza jest pozniejsza godzina - kolo 23, zeby wszyscy byli, a im pozniej jestesmy, tym latwiej sie znalesc, bo mniej osob gra, szczegolnie hamburgerow. Jak wiekszosci bedzie pasowalo 22 to tez sie zbierzemy. Podaj mi ich GT zebym mogl wpisac na liste.

Odnośnik do komentarza

wiec mamy komplet, a jak kogos bedzie brakowalo, to dobierzemy z forum pes.com ;]

Proponuje wstepnie sobota w południe ! 12.00 ! KTOS PRACUJE w sobote ? Rosylam info na xbox.com.

 

Wszyscy spotykaja sie w szatni swojego klubu. Nikt poza kapitanem druzyn nie wywoluje gry (nie wciskamy A). Bede kontaktowal sie z PL Gonzo i w jednym czasie bedziemy sie starac wlaczyc wyszukiwanie przeciwnikow, zeby na siebie trafic.

NIE MOZECIE wybrac Dowolny - kazdy ma sobie przypiac pozycje zawodnika (obronca, napastnik, lewy pomocnik itp), bo achivment nie wpadnie.

Jezeli wszystko pojdzie zgodnie z planem przed rozpoczeciem meczu powinien wam wskoczyc.

Ci co nie maja za zwyciestwo pozniej moga zostac w szatni i spokojnie rozgrywac mecze. - za zwyciestwo w Clubach jest 20 pkt, warunek - minimum 3 graczy w klubie, wiec banal dla wszystkich.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja jestem chętny jakby kogoś nie było, mój gamertag: DonBlancjaone.

Pozdrawiam. ;)

 

PS Lepszą godzina moim zdaniem byłoby coś wieczorem, można by spróbować też w piątek późnym wieczorem jeśli innym pasuje...

12 moim zdaniem jest nie do końca fortunna. :)

Edytowane przez bnc
Odnośnik do komentarza
o 12 lol

Zla pora ? Jezeli wtedy nie pracuja, to najwiecej moich znajomych gra wlasnie miedzy 12-16 w weekendy. Wieczorem ktos moze pojsc na impreze.

Ja jestem chętny jakby kogoś nie było, mój gamertag: DonBlancjaone.

Pozdrawiam. ;)

Wyslij zaproszenie do PL Gonzo - wpisuje Cie do jego teamu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

stworzylem juz druzyne (nazwa: team PL GoNZo)

Zaprosilem kazda osobe z listy do niego

jesli ktos nie dostal zaproszenia (bo np przekrecilem gametarga) to niech sie ze mna skontaktuje najlepiej na live

 

Kosci85 w sobote o 12 pracuje i chetnie by przelozyl mecz na pozniejsza godzine, ale jesli sie nie da to najprawdopodobniej bedzie mozliwosc zeby mecz zagral ktos z jego rodziny

 

bnc zaraz zaprosze cie do klubu

Edytowane przez Wiiner
Odnośnik do komentarza

Na pewno nie damy rady podpasowac wszytskim z 20osobowej ekipy. Jezeli nie bedzie moglo 3ch, to zostaje sobota 12ta. Jezeli zas napisze 10 osob, ze ich nie bedzie to pozny wieczor, piatek, sobota badz niedziela.

 

Postaram sie miec 3-4 osoby w rezerwie, ktore w razie jakis brakow nam pomoga, fajnie jezeli ktos tez bedzie o tym myslal na wszelki wypadek.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

z reguly to ludzie imprezuja poznymi wieczorami w soboty. Dobra - pisac kogo nie bedzie w razie czego, jak chcecie przelozyc, to moze byc pozna godzina jutro, sobota badz niedziela, ale jak sie okaze tak jak mowilem, ze 2ch woli o 23, a o 11.50 bedzie 18 scie osob na Live, to wiadome ze robimy o 12tej. Wiec stad wiadomosc, by napisac kogo nie bedzie na live w poludnie.

Odnośnik do komentarza

Sobota - 12!

 

team easye PL

1 easye PL

2 KoBik POL

3 v siwy v

4 Kromi PL

5 Dasha PL

6 Aembg

7 dydol82

8 rosiaktotti10

9 Pride or Die PL

10 kutan86

 

rezerwa:

x wolek

TheBesTia PL

DonBlancjaone

 

team PL GoNZo

1 PL GoNZo

2 Danielskii

3 ZephiXD

4 dafit7

5 PrymsPL

6 I KUSI I

7 Kosci85

8 Almighty Mikes

9 DonBlancjaone

10 dawidek098

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...