Skocz do zawartości

FIFA 09


Gromi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera. Gram w to "Be a pro". Już w połowie drugiego sezonu jestem mam wszystko na maxa reputację , ocenę , skille i mam wciąż rangę kapitan w kraju i w klubie. Co muszę jeszcze zrobić abym miał tą "legendę"? To frustrujące bo gram już naprawdę długo.

Ja to robiłem symulując każdy mecz legenda klubu weszła pod koniec 2 sezonu a legende narodu musisz zrobic pod koniec 4 sezonu kiedy odbywa sie specjalny turniej wyzej masz linka do stronki gdzie jest wszystko ladnie i czytelnie wytlumaczone

 

Teraz moje pytanie czy ach za zwyciestwo na kazdym stadionie jest jakiś zglichowany ??

Już raz wygrałem na kazdym teraz robie wszystkie drugi raz jestem na 20 watpie zebym sie pomylil przy zapisywaniu robilem to bardzo starannie

veltis arena w pl ver to shalke arena ?

a square ground to kwadratowy otwarty ?

Odnośnik do komentarza

Luuudzie poomoocy. Jest jakiś sprawdzony sposób na tego głupiego szczupaka? Bo jeśli chodzi o przewrotkę to można powiedzieć że to pikuś w porównaniu do szczupaka. Dla przykładu wygrałem ostatnio mecz na LIVE 2 - 0, obydwie bramki strzelając z przewrotki. Natomiast strzał ze szczupaka wyszedł mi jak do tej pory tylko 5 razy:/ 2 razy wpadły gole tylko że był spalony, 2 razy obronił bramkarz a raz piłka trafiła w słupek... Już mi ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Teraz moje pytanie czy ach za zwyciestwo na kazdym stadionie jest jakiś zglichowany ??

 

Musisz wygrać mecz na specjalnej wersji Wembley bodajże, która to odblokowuje się po 4 sezonach w Be a Pro (to wpada przy okazji robienia achieva za legendę narodu). Wielu ludzi zapomina, że ten też się wlicza.

 

Luuudzie poomoocy. Jest jakiś sprawdzony sposób na tego głupiego szczupaka? Bo jeśli chodzi o przewrotkę to można powiedzieć że to pikuś w porównaniu do szczupaka. Dla przykładu wygrałem ostatnio mecz na LIVE 2 - 0, obydwie bramki strzelając z przewrotki. Natomiast strzał ze szczupaka wyszedł mi jak do tej pory tylko 5 razy:/ 2 razy wpadły gole tylko że był spalony, 2 razy obronił bramkarz a raz piłka trafiła w słupek... Już mi ręce opadają...

No reguły nie ma, ja zrobiłem to w końcu dośrodkowując dwa razy X-em z linii końcowej praktycznie i strzał z dwoma B i w końcu wpadło (ale drużyna - Chelsea)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz moje pytanie czy ach za zwyciestwo na kazdym stadionie jest jakiś zglichowany ??

Musisz wygrać mecz na specjalnej wersji Wembley bodajże, która to odblokowuje się po 4 sezonach w Be a Pro (to wpada przy okazji robienia achieva za legendę narodu). Wielu ludzi zapomina, że ten też się wlicza.

Specjalny stadion? Ten na końcu Be a Pro niczym się nie różni od tego,który jest do wyboru przy meczu towarzyskim. :huh:

Mimo to zagrałem i wygrałem na nim,ale acziw nie wpadł.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gdy włączysz już mecz w lidze interaktywnej, to od razu włącz pauzę, i sprawdź czy na dole pisze "Wróć do ekranu społeczności" (albo jakoś tak, nie pamiętam dokładnie). Jeśli tak pisze, to jest to liga interaktywna, natomiast jeśli pisze "wróć do treningu", wtedy mecz jest liczony jako zwykły. Jest to po prostu jakiś bug. Pozdrawiam

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Cholera. Gram w to "Be a pro". Już w połowie drugiego sezonu jestem mam wszystko na maxa reputację , ocenę , skille i mam wciąż rangę kapitan w kraju i w klubie. Co muszę jeszcze zrobić abym miał tą "legendę"? To frustrujące bo gram już naprawdę długo.

Ja to robiłem symulując każdy mecz legenda klubu weszła pod koniec 2 sezonu a legende narodu musisz zrobic pod koniec 4 sezonu kiedy odbywa sie specjalny turniej wyzej masz linka do stronki gdzie jest wszystko ladnie i czytelnie wytlumaczone

 

Kim grales i kogo wybrales ? ja gram zostan legenda - symuluje i nic nie wpada ; /

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...