Skocz do zawartości

FIFA 09


Gromi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OK, mam go, bierzecie Portsmounth vs. WKS (dla nie wtajemniczonych Śląsk Wrocław, w Fifie 09 jest jako Wrocław w OE), dajecie WKSowi formacje taką, że jest 1 obrońca, i resztę formacji dajecie wsio do przodu, tak żeby nie było prawie obrony u nich, no i jedziecie z kontrą i Crouch ma być najbardziej wysunięty no i nagle wrzuta i brama, tak to zrobiłem, z tym że uzywałem 2 pada też.

Odnośnik do komentarza

"odkryłem" nowego acziwa przynajmniej tego co nie ma na xbox360achievements.org otóż acziw nazywa się "ze skrzydła na skrzydło" zapomniałem popatrzeć co tam pisało po zrobieniu xD, ale wydaje mi się, że trzeba podawać po kolei pomocnikami miedzy sobą ale od lewego pomocnika przerzucić do prawego lub na odwrót. Acziw wpadł mi przypadkiem próbujcie :D

 

Edit: ups chyba nie odkryłem :D bo ten acziw to chyba : "The ol' switcheroo"

Edytowane przez cyter666
Odnośnik do komentarza

Ma Ktos latwy sposob na "spending spree"? Biore Manchester Utd wg. wzoru xbox360achievements itd. ale kur... zakontraktuje tych 6 zawodnikow, a potem na przyklad 3 razy z rzedu mimo prowadzenia negocjacji np. z szescioma zawodnikami, zaden nie chce podpisac kontraktu . Symuluje gry i dalej slabo to wyglada . Potem zamkneite okienko transferowe, znowu symulacja meczow i tak w kolko . Podpisze jeden zawodnik kontrakt, to jest swieto . Idzie to jakos przyspieszyc albo ma Ktos dobry sposob na to? Nudne to jak cholera .

Odnośnik do komentarza

Jonzo's Lounge - musisz w jednym meczu w trybie impreza zdobyć 2500 pkt oraz 5 odznak (np. fair play itd.)

 

Judas - trzeba pokonać swój ulubiony klub jego największym rywalem. Czyli np. jeśli Twój ulubiony klub to Real, to musisz pokonać go grając Barceloną (Barcelona jest domyślnym rywalem Realu, ale być może da się to zmienić).

 

Natomiast jeśli chodzi o kupno zawodnika za 50 mln, to mnie wpadł on bez problemu.

 

Ma Ktos latwy sposob na "spending spree"? Biore Manchester Utd wg. wzoru xbox360achievements itd. ale kur... zakontraktuje tych 6 zawodnikow, a potem na przyklad 3 razy z rzedu mimo prowadzenia negocjacji np. z szescioma zawodnikami, zaden nie chce podpisac kontraktu . Symuluje gry i dalej slabo to wyglada . Potem zamkneite okienko transferowe, znowu symulacja meczow i tak w kolko . Podpisze jeden zawodnik kontrakt, to jest swieto . Idzie to jakos przyspieszyc albo ma Ktos dobry sposob na to? Nudne to jak cholera .

 

Ja dziś się w to bawiłem, i nawet sprawnie mi to poszło:P Zawsze starałem się kupować jak najsłabszych zawodników - podwyższałem cenę za każdego zawodnika oraz pensje do maksimum, i zdecydowana większość bez problemu podpisywała kontrakt:) Acziw wpadł po zakupieniu Jacka Bąka (na liście transferowej nie było już zawodników, więc użyłem opcji "szukaj", i tak trafiłem na pana Jacka:D), i dlatego chciałbym go w tym momencie bardzo serdecznie pozdrowić xD

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Jonzo's Lounge 60

Score 2500 points and win 5 badges in a single Lounge Mode match

 

Ktos wie, o co chodzi w tym achivmencie ?

Musisz zdobyć 2500 punktów i 5 odznak w jednym meczu w trybie Lounge Mode.

A co to za tryb w polskim tlumaczeniu ? <_<

 

Odnośnik do komentarza
Jonzo's Lounge 60

Score 2500 points and win 5 badges in a single Lounge Mode match

 

Ktos wie, o co chodzi w tym achivmencie ?

 

 

Dosc upierdliwy achievement . 2500 i co najmniej 5 odznak w trybie imprezy . Wez jakas killerska druzyne, po 2giej stronie slabeusza .

Odznaki dostajesz np. za brak fauli, za 3 gole spoza pola karnego, za zero rogow u przeciwnika, za hattricka, za strzelenie powyzej 11 goli z meczu, za celnosc itd. Graj bardzo uwaznie i powinno wpasc . Szczerze mowiac ja kilka prob musialem wykonac, zeby wpadlo ;] Bo zawsze czegos brakowalo, a to celnosci, a to zawodnicy sfaulowali przeciwnika... Ale i tak moim zdaniem najbardziej gowniany jest Spending Spree . Chyba nigdy go kur.. nie zrobie .

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
Jest to ewidentny błąd koderów EA - otóż czasem, z niewyjaśnionych przyczyn, nawet o tym nie wiedząc, gramy (drużynami z ligi interaktywnej, oczywiście) normalny mecz rankingowy. Jeśli tylko zobaczymy, że mamy na dole "Wyjdź do ekranu treningu", a nie "społeczności", powinniśmy wyjść z meczu - po tym, łączymy się normalne na kolejny mecz i o ile uda nam się połączyć bez problemu (przeciwnik nie wyjdzie, nie wypluje nam, że ta sesja jest już niedostępna), to mamy 100% pewność, że będzie to mecz ligi interaktywnej. Jeśli nie chcecie wychodzić i niszczyć sobie statystyk, to grajcie mecz do końca, wybierzcie, że nie chcecie grać ponownie i przeniesie Was do ekranu ligi interaktywnej - tu ta sama procedura - jeśli za pierwszą próba połączy nas dobrze, to znaczy, że zagramy mecz ligi interaktywnej.

 

- Tigro

 

Ogólnie jak grasz mecz to daj pauzę i jeśli masz na samym dole menu:

 

Wyjdź do Ekranu Treningu - grasz mecz rankingowy

 

Wyjdź do Ekranu Społeczności - grasz mecz Ligi Interaktywnej

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...