Skocz do zawartości

FIFA 09


Gromi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do postu wyżej :

 

"Musisz grać w sumie przez 50 godzin (3000 minut). Do tego aczika liczy się tylko czas, który spędzasz grając mecze - zarówno online, jak i offline. Żeby sprawdzić ile masz już na liczniku, udaj się do MY FIFA 09 (MOJA FIFA 09) > FIFA 09 PROFILES (PROFILE FIFA 09) > MY STATS (MOJE STATYSTYKI), MY MATCHES (MOJE MECZE) - w prawym dolnym rogu ekranu zobaczysz ile czasu spędziłeś w meczach offline; by zobaczyć czas online naciśnij X."

 

Sa chetni do zrobie achiva sprzed kilku stron, czyli 20 osob w szatni ? ;)

Moze bysmy sie jakos zebrali ?

Odnośnik do komentarza

ten achiv jest zgliczowany.graj interaktywną aż wpadnie

 

Nie jest zgliczowany tylko nie raz zamiast łączyć z ligą interaktywną załącza zwykły mecz. Wystarczy po włączeniu meczu sprawdzić czy jest napisane powrót do ligi czy jakoś tak. Wtedy mamy pewność, że to mecz ligowy.

 

lqscarlos > ja mogę wam pomóc, ale jak będziecie mieć pozostałe 19 osób i nie w szatni a przy rozpoczęciu meczu.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

znalazlem rozwiazanie tego aczikia :

 

"Wygraj pięć meczów w INTERACTIVE LEAGUE (LIGI INTERAKTYWNE). By się tam dostać, wybierz z menu głównego XBOX LIVE > ONLINE GAME MODES (SIECIOWE TRYBY ROZGRYWKI) > ITERACTIVE LEAGUES (LIGI INTERAKTYWNE). Następnie po wybraniu zespołu, gdy zobaczysz ekran ze swym przeciwnikiem (przed wyborem stroju, w jakim będziesz rozgrywał mecz) zwróć uwagę czy pod nazwą twego Gamartaga jest symbol Y i obok niego napis GUESTS (GOŚCIE). Jeśli tak, to rozpocznij ten mecz i wyjdź do menu głównego, po czym uruchom raz jeszcze IL. Jak to uczynisz, Y powinien zniknąć. Wygraj pięć meczów „bez Y” w tym trybie i aczik będzie twój (mecze „z Y” nie są do niego wliczane)."

 

konsolowisko.pl ;]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

zaczerpnięte z xbox360achievements.org:

For this, pick Chelsea as your team (if you want is a.s.a.p) as Drogba is the player who does diving headers the most on the game. Try to play against a rubbish team, like Aldershot or Barnet (Both Coca-cola league 2).

I've been told that the best way to get this achievement is to give you're opponent a corner, then, once the corner has been taken, win the ball and fast break (Basically give it to one of your wingers and leg it). Once to get to around the edge of the penalty area, double tap X to cross the ball, and double tap B to do a diving header. If you successfully perform a diving header, the player will land on his chest. Once it goes in, achievement unlocked.

 

nie wiem na ile to jest skuteczne, ale mam nadzieję, że ułatwi życie ; ]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, kiedys sie udalo to teraz tez moze ;] Chodzi oczywiscie o aczika :

 

Duo-Hedgeidecimal (50 GS)

Enter a match with 20 people in a Fifa 09 Clubs Match.

 

Rozpocznij mecz 10 vs.10 w trybie FIFA 09 CLUBS (KLUBY FIFA 09). Aczik wpada na samym początku spotkania.

 

Tak wiec potrzeba 20 pewnych osob, ktore sa chetne do tego osiagniecia. Z racji ze mamy poczatek tygodnia, mam nadzieje ze uda nam sie do konca tygodnia. Proponuje date : SOBOTA, 13 CZERWCA GODZ. 20-21. Do ustalenia jeszcze.

 

Tak wiec jedziemy z lista : (jak ktos chetny niech dopisze SWOJEGO GAMERTAGA), zachecam tez do namawiania kumpli ktorzy posiadaja Fife09 :

 

1.lqscrs

 

/jakby ktos by mi pomogl przy organizacji to bylbym wdzieczny, bo w koncu potrzeba 2 teamy ;)

Edytowane przez lqscarlos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...