Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i nie polecam tych "klasycznych" westernów z lat 40 i 50, fajnie pooglądać śpiewającego Stumpy'iego ale bez przesady.

Ale "W samo południe" szanujemy? Słowo Klasyka nie oddaje tego filmu

 

 

A jakieś dobre filmy o wojnie ( I lub II) pokazujące bardziej życie zwykłych ludzi? Obejrzałem ostatnio Pianistę i Zycie jest piękne i mam ochotę na więcej.

Polecę Ci mini-serial - Kompania Braci , kozak. ;]

+Pacyfik
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

No i nie polecam tych "klasycznych" westernów z lat 40 i 50, fajnie pooglądać śpiewającego Stumpy'iego ale bez przesady.

Ale "W samo południe" szanujemy? Słowo Klasyka nie oddaje tego filmu

 

Najlepszy aspekt tego filmu to nie wypowiadający ani jednego słowa LVC.

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, polecicie jakies fajne horrory? Od jakiegos czasu straszna posucha w tym temacie i chyba nic wartego nie wychodzi, ostatnie co ogladalem to ten film co babka zachodzi w ciaze na miesiacu miodowym i zaczynaja sie w okol niej dziac te wszystkie szatanskie rzeczy, film byl tak slaby ze nawet tytulu nie zapamietalem ;)

 

Przy okazji tez chetnie bym uslyszal o filmach ktore warto obejrzec glownie ze wzgledu na efekty dzwiekowe, mam u siebie 5.1 i generalnie caly czas testuje i robie sobie kolekcje filmow ktore trzeba "uslyszec" na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ogólnie z  horrorami jest ostatnimi laty po prostu fatalnie.

Bardzo bardzo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzo

 

źle

 

 

tak źle że nawet nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem naprawdę dobry horror, w głowie mam tlyko "women" ale tylko  ze względu na najlepszy soundtrack w historii świata.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

są też indie horrory, czasami się coś trafi, ale po 3 takim masz już dosyć i znowu uderzasz w coś co nie jest rumuńskie i nie wyszło tylko na vhs ;/

 

W miare spoko z animal terrorem był "rogue" z krokodylem, piekna aktorka, piekne widoki i w  miare spoko się ogląda.

Odnośnik do komentarza

no, ale ku.rwa jak smutno by to nie brzmiało to jednak od rogue to minęło 7 lat już xD. to się chyba nie łapie pod horrory "z ostatnich lat". ta absentia to indor pełną gębą. przejrzałem imdb swoje z odpowiednimi filtrami i wychodzi na to, że najbardziej godne uwagi w tej dekadzie są:

 

-remake evil dead

-cabin in the woods (to kosa konkretna)

-vhs 2 (to antologia i w formacie found footege, ale ma momenty)

-sinister (ale to i tak zmarnwany potencjał, oglądając trailer za to mam pełne gacie)

 

jeszcze grave encounters 2 ma u mnie ósemeczkę, ale to większości ludzi nie zachwyca i rozumiem dlaczego.

 

NIE WIEM CO TAK SŁABO

 

a co do krokodyli to wyszło niedawno jakieś remastered HD ultra wydanie lake placid z okazji jubileuszu, poważnie rozważam

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

loved ones to o tej poje.banej małolacie co na spółe z ojcem porywają gościa żeby mogła sobie mieć z nim prywatną studniówkę? ujdzie, ale horror z tego żaden. jeszcze wprowadzam korektę bo mi suwak po lewej na 2012 wjechał i przeoczyłem the inkeepers. niby spoko, ale jednak popłuczyny po poprzednim filmie westa (zaje.biste house of the devil).

 

 

 

Myślałem, że cabin in the woods to komedia. Muszę to wreszcie zobaczyć.

 

cabin in the woods to dekonstrukcja gatunku.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

loved ones to o tej poje.banej małolacie co na spółe z ojcem porywają gościa żeby mogła sobie mieć z nim prywatną studniówkę? ujdzie, ale horror z tego żaden.

 

 

no wiem, ale szybciej to niż horror z  harrym potterem ;D

 

jest ciężko

 

dla mnie kabina w lesie to porażka na całej linii.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Zrobiłem to co teka na imdb i prawie nic nie mam od 2011 roku, jest Apollo 18, słaby film, ale ma jedną dobrą scenę, jest masa filmów o Zombie (Cockneys vs. Zombies), cały czas powstają filmy z serii Wrong Turn, ale ja widziałem tylko dwójkę z Rollinsem (zaje.biście wystąpił) i kilka innych.

 

 

 

@up tylko ja nienawidzę horrorów z nawiedzonymi dziećmi? Każdy jest taki sam.

 

 

 

 

Ale za to w 2010 roku powstał mój drugi ulubiony monster movie - Troll Hunter.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

descent 2 najwieksza porażka, liczyłem ze będzie fajnie jak w jedynce.

Abc smierci - na takie chore klimaty musze miec chwile, nie nadaje sie do prasowania

 

ponoc the road z 2012 jest ok.


Zrobiłem to co teka na imdb i prawie nic nie mam od 2011 roku, jest Apollo 18, słaby film, ale ma jedną dobrą scenę, jest masa filmów o Zombie (Cockneys vs. Zombies), cały czas powstają filmy z serii Wrong Turn, ale ja widziałem tylko dwójkę z Rollinsem (zaje.biście wystąpił) i kilka innych.

 

 

 

@up tylko ja nienawidzę horrorów z nawiedzonymi dziećmi? Każdy jest taki sam.

 

 

 

 

Ale za to w 2010 roku powstał mój drugi ulubiony monster movie - Troll Hunter.

 

zawsze pisałem że ogólnie filmy o duchach są nie do wybronienia, robione dla kretynów. Był Duch 1 i Duch 2, i powinni skonczyć.

 

the children z  2008 jest spoko, dobry klimat

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

jak o duchach to musi być jakiś ciekawy koncept albo inny plot-twist jak np w inni, a nie je.banie tych samych jump-scare'ów w innych konfiguracjach jak we wspomnianym women in black (które wcale tragiczne nie było), conjuring czy tam innym the quiet ones.

 

albo ku.rwa insidious kolejny babol.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

To jest to co w jaskini w rumunii lata jakieś ścierwo? Nie było złe w kategorii chu.jowy film.

 

 

 

Są tu jacyś fani Attack of the Killer Tomatoes? Dla mnie kult klasyk. Kulisy sceny z helikopterem niszczą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...