Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nom, Zieloną Milę to i na kompie i w tv. Ok, obczaję film polecony przez Milana.

 

 

Warszawska kancelaria adwokacka pani Anny Łuczak rozesłała do podobno tysiąca osób pocztą zwykła pismo o przedsądowym wezwaniu do zapłaty w związku z podejrzeniem popełniania przestępstwa przez adresata pisma. Sprawa o sygnaturze Ko 482/13 i toczące się postępowanie karne prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Przestępstwo o jakie podejrzani są adresaci korespondencji z kancelarii dotyczy nielegalnego – bezprawnego rozpowszechniania utworu pt: Zielona Mila. W liście poza dokładną datą i godziną rozpowszechniania plików jest też podany filhash udostępnianego materiału oraz dokładna nazwa i wersja programu do udostępniania treści.
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

grzybiarz może i się nie wzruszysz ale polecam ciekawy film, spoko do oglądania z dziewczyną, jeśli chociaż troszke lubicie magie i/lub stempunk - Prestiż (prestige) - film o 2 konkurujących magikach, czasy ok 1900 roku, fajne kostiumy, fajni aktorzy (główne rogle - hugh jackan (wolverine) i christian bale (batman))

 

the-prestige-jackman-and-bale.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oczywista odpowiedź to bela tarr i jego karhozat. Uczyli cię w podstawówce, że helleńska elita społeczna szła na cały dzień do teatru, żeby przeżyć katharsis i wyjść z niego będąc oczyszczonym ze złych emocji, ten film zapewnia coś podobnego. Na dodatek ten film to jeden z lepszych przykładów najlepszego rodzaju kina, czyli przedkładającego formę nad treścią (gdzie forma jest treścią).

 

 

Infantylny i niekonkretny jest ten post, ale nie chcę mi się poświęcać dużo czasu, żeby był dobrze napisany.

Odnośnik do komentarza

Panowie (tudzież panie), z jakiegoś nieznanego mi powodu, mam ochotę na kino węgierskie. Nie znam innego madziarskiego filmu prócz "Kontrolerzy" czy jakoś tak, także każdy inny polecony film chętnie obejrzę. Najlepiej jakby akcja miała miejsce nad Balatonem albo w Budapeszcie.

jeśli masz upodobania historyczne to polecałbym prześledzić filmografię Miklosa Jancso, zwłaszcza Desperaci, Gwiazdy na Czapkach no i Ożywcze wiatry. Swego czasu, w latach 60tych ubiegłego roku stworzył unikalny styl baletowej kamery i mega mega długich ujęć ale tu experty pokroju Kazuba wiedzom więcej o filmie i jego historii także co ja będę się wypowiadał...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

polećcie coś o tematyce bohaterów(jakichkolwiek), inteligentnych czy utalentowanych ludziach, itp.

dla przykładu podam tytuły: Matrix, Troja, Men of Honor, Finding Forrest, Good Will Hunting, The Blind Side, czy Intouchables :)

mogą byc wojenne, jakiekolwiek, byle by dobre i w temacie ;)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Piękny umysł z Russelem Crowe, Yip Man, Breavhart z Gibsonem (klasyk już), Patch Adams, Invincible z Wahlbergiem. Z sensacyjnych to gorąco polecam Blind Fury ( R. Hauer jako ślepy weteran napierniczający kataną) i Hobo with a Shotgun (też Rutger), Zatoichi (podobny do Blind Fury). To tak na szybko.

Przypomniało mi się jeszcze, że muszę obejrzeć Machine Gun Preacher z Butlerem i 42 z Fordem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...