Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie z  horrorami jest ostatnimi laty po prostu fatalnie.

Bardzo bardzo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzoo bardzo

 

źle

 

 

tak źle że nawet nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem naprawdę dobry horror, w głowie mam tlyko "women" ale tylko  ze względu na najlepszy soundtrack w historii świata.

polecam filmografię Williama Castle'a

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio 300 Rise Of An Empire, to był prawdziwy horror.

Parę miechów temu dzięki Milanowi obejrzałem Eden Lake i w sumie rządził, choć to jednak bardziej thriller.

w doopie mam horrory, ostatnio miałem pełne porty przy premierze The Blair Witch Project a to było w 99.

To serio bardziej wolę jakąś wesołą wyżynkę albo horror tak zły, że aż zayebisty.

Widzieliście w końcu Vampire Assassins?

To jest film.

Odnośnik do komentarza

mam nietypowy request

 

polecacie jakieś filmy o przyszłości, ale trzymające się nauki, filmy które pokazują przyszłość taką jaka naprawde może być, realną przyszłość. a nie jakieś kompletnie wydumane magiczno-kosmiczne opowiastki

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Akurat nie chodziło mi tutaj o kosmituf, tylko o piękną z założenia wizję przyszłości, gdzie ludzkość wyeliminowała większość chorób, korupcję oraz głód.

Stworzyła światowy rząd, potem Federację Zjednoczonych Planet i Gwiezdną Flotę.

Skupiła się na eksploracji kosmosu.

To piękna wizja, inna sprawa, że przy obecnej mentalności chyba niemożliwa już do osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za odpowiedzi chociaz chyba rzeczywiście chodzilo mi o cos innego niz star trek. Z kolei powrot do przeszlosci oczywiscie widzialem nie raz. W sumie chodzi mi o w miare nowe filmy ktore pokazują przyszłość względem obecnych czasów. A nie filmy 20 letnie ktore mówią o czasach jakie mamy dziś (i zwykle słabo trafiają jesli chodzi o przewidywania jak wygląda swiat w roku 20XX

 

chodzi mi o filmy dziejace sie w niezbyt odleglej przyszłości. Takiej którą da sie jeszcze jako tako przewidzieć. Ewentualnie o filmy ktore w duzym stopniu opierają sie na naukowym przewidywaniu przyszłości. A nie zwykle sci-fi ktore popuszczaja wodze fantazji i pokazują niestworzone rzeczy

Odnośnik do komentarza

Obaj nie trafiliście.

Yanowi chodzi o jakąś REALNĄ wizję przyszłości a nie

 

1.

stację na orbicie, gdzie mieszkają sami bogaci a reszta biedoty mieszka na Ziemi

 

2. motywie, gdzie

druga identyczna Ziemia z alternatywnego wszechświata przybywa na spotkanie z pierwszą

No bardzo prawdopodobny scenariusz XDDDDD

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Z takich akcyjniaków, to był film, gdzie orbitowało wokół ziemi takie więzienie dla najgorszych przestępców, ładna aktorka tam grała. Zawarta tam wizja pszyszłości była relatywnie realna, niestety nie pamiętam tytułu.

Odnośnik do komentarza

jeszcze raz dzięki za odpowiedzi

 

elizum widziałem, fajny film, i nawet delikatnie podpada pod to czego szukam (teoretycznie za pare setek lat jest możliwe że bogaci będą żyli na jakimś specjalnie przygotowanym kawałku "świata" w luksusach a tymczasem biedota będzie sie mordowac na wyniszczałej ziemi (głównie penwie zależy to od tego czy serio wyniszczymy ziemie do takiego stopnia że ci bogaci będą chcieli z niej uciekać)

 

druga ziemia chyba nie podpada pod to czego szukam

 

ale childern of men chyba powinnno być spoko, pooglądam sobie

Odnośnik do komentarza

Drugiej Ziemii nie tykaj, nudziarstwo straszne i w sumie nie przypominam sobie, żeby był tam jakiś wątek przyszłości, w każdym razie świat jest taki jak dziś, tylko pojawia się tytułowy twór.

Polecam w każdym razie Pamięć Absolutną (starą oczywiście), Oblivion, Gattaca, Equilibrium, Raport Mniejszości.

Poza tym średniaki, które może Ci się spodobają : Surogaci, Babylon A.D, Repo Man.

Odnośnik do komentarza

mam nietypowy request

 

polecacie jakieś filmy o przyszłości, ale trzymające się nauki, filmy które pokazują przyszłość taką jaka naprawde może być, realną przyszłość. a nie jakieś kompletnie wydumane magiczno-kosmiczne opowiastki

Planeta Małp, zwłaszcza pozniejsze części. Strasznie mroczne, przytłaczające ale świetnie uwypuklające wizję całkowitej degrengolady człowieka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...