Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Ale o Mexesie chyba nie zapomną ? Wiem że to nie lewy obrońca, ale krążyły plotki że rossoneri mają go na celowniku, a jakoś do mnie bardziej przemawia środkowy defensor z jajami, niż jakiś Mamadou coś tam z FM'a.

Nie bluźnij, FM to taki futbolowy Zordon. Ale w Milanie jest już aż taka nędza, że nawet FM-y kupują z dwuletnim opóżnieniem?

Odnośnik do komentarza

Ale o Mexesie chyba nie zapomną ? Wiem że to nie lewy obrońca, ale krążyły plotki że rossoneri mają go na celowniku, a jakoś do mnie bardziej przemawia środkowy defensor z jajami, niż jakiś Mamadou coś tam z FM'a.

Mexes ma metroseksualną fryzurę, taki nie może grać w Milanie.

 

W Milanello ostrzygą go w deseń USMC, więc to nie problem.

 

@Khadgar - w Milanie nie grają w FM'a, każdego roku walczą o mistrzostwo, a to w Serie A, a to w LM lub PE, więc czasu brak. Pewnie ktoś z Giuseppe Meazza im podpowiedział, tam mają kupę czasu na granie, zwłaszcza przed przyjściem i po odejściu Jose.

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

Ale o Mexesie chyba nie zapomną ? Wiem że to nie lewy obrońca, ale krążyły plotki że rossoneri mają go na celowniku, a jakoś do mnie bardziej przemawia środkowy defensor z jajami, niż jakiś Mamadou coś tam z FM'a.

Nie bluźnij, FM to taki futbolowy Zordon. Ale w Milanie jest już aż taka nędza, że nawet FM-y kupują z dwuletnim opóżnieniem?

 

Mniej wiecej tyle potrzebuje swiat rzeczywisty, by doskoczyc do idealu, czyli Football Managera. O. Lyon dopiero teraz kupil Brianda, a Bogdan Stancu dopiero przed tygodniem strzelil swojego pierwszego gola w reprezentacji Rumunii. Trzeci z wielkiej trojcy napastnikow FM 08, Henri Saivet na razie niczego nie pokazuje, ale on nawet w grze potrzebowal 3-4 sezony, by sie rozegrac, wiec w rzeczywistosci zacznie kozaczyc pewnie gdzies kolo 2014-2015.

 

 

Z innych przykladow - Angel Di Maria.

 

 

 

M. Sakho to za(pipi)isty pomysl, bo na lewej stronie jest tylko (pipi)owy Antonini, zdecydowanie najslabsze ogniwo pierwszej jedenastki Milanu. Czarnego trzeba kupowac poki jest tani. Kiedys byly ploty o kupieniu G. Bale'a, no ale wlodarze Milanu zaspali i koles juz zaczal osiagac skilla z gry i nie ma zadnych szans na jego transfer. Trzeba bylo to robic wczesniej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Najważniejsze żeby Rooney zagrał w Anglii . Widziałbym go w Chelsea z Drogbą . Terry go zaprasza :)

 

 

własnie ;-) dwa tarany w ataku , Chelsea nokautuje kazdego w tym sezonie, z Shrekiem byliby galaktyczni ;-)

 

 

i sprzydałby sie , naprawde. Anelka podkrecił by tempo be tn akurat to typowy czarnuch (sorry, zartuje) , jak nie czuje zagrożenia to lubi odpuscic

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...