Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.manutd.com/~/media/981194F59D2944BA95904888994BDCA7.ashx?h=359&la=ar-SA&w=240&rgn=212,3,607,593

 

Oficjalnie de Gea w United. Mówi się też jakoby Aguero miał odejść do Juve, o czym mówił sam agent zawodnika. Oferta jest gotowa i jedynie potrzeba podpisu zawodnika.

 

Szkoda trochę Atletico. Odchodzi de Gea, Aguero i coś mówi się o Forlanie. Może ktoś z kibiców Atletico może mi naświetlić mi sytuację kiepskich wyników Atletico w ostatnim sezonie ? Ofc w temacie o Primiera Division.

Odnośnik do komentarza

Odejście De Gei Atletico może w sumie tak mocno nie zaboli bo w odwodzie jest b. dobry Asenjo(chyba ze mam nieaktualne informacje). Poza tym za transfer klub dostanie od United kupę pieniędzy(kwota ma być nieco niższa niż 20 mln funtów). W transfer Aguero do Juve szczerze wątpię. Raz ze nie wiem czy Juve na niego stać(dziadostwo transferowe Starej Damy jest niebywale), dwa ze dla Aguero byłby to regres piłkarski i gdzieś czytałem ze sam zainteresowany nie bardzo ma ochotę na transfer do Juve. Co do Forlana - jeśli odejdzie to Atletico prawdopodobnie pocieszy się kupnem z Depor króla strzelców ME U-21 - Lopeza.

Odnośnik do komentarza
Santos potwierdził, że Chelsea, Manchester City, Real Madrid, FC Barcelona i Anży Machaczkała zaoferowali za brazylijskiego snajpera Neymara 45 milionów euro.

Zobaczymy kogo wybierze :thumbsup:.

Wybierze Hiszpanie - pewnie Madryt. Szkoda, najbardziej przydalby sie Chelsea. Chociaz w sumie w Madrycie w bajki o za(pipi)istosci Higuaina i Benzemy przestali wierzyc nawet oni sami
Odnośnik do komentarza

nie wiem kulwa nigdzie mnie nie chca chyba juz. to axere jest walniente, gra tu taki pedal birsa, przecie on nic nie gra, nie podaje, na dodatek pic nie umie po 3 kielonie sie ywlozyl. ja chce isc do hiszpani do barcelona i zagerec z mesim chce on jest najlepsszy hhahaha :) a to bezsensu jest ze nie wiedzom nawet moj menager gdzie ja pojde

 

 

ce la wi jak tu we franci mowiom

 

heh ;)

błażej ?

Odnośnik do komentarza

http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2011/07/02/2556713/arsenals-gael-clichy-expected-to-complete-7m-move-to

 

Transfer Clichy'ego to jak widać jednak prawda. 7 mln, serio? Arsenal to jest jednak dziwny klub. Ciekawe, czy ploty o 20 mln za Nasriego też się potwierdzą, to by dopiero było genialne.

Odnośnik do komentarza

http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2011/07/02/2556713/arsenals-gael-clichy-expected-to-complete-7m-move-to

 

Transfer Clichy'ego to jak widać jednak prawda. 7 mln, serio? Arsenal to jest jednak dziwny klub. Ciekawe, czy ploty o 20 mln za Nasriego też się potwierdzą, to by dopiero było genialne.

To jest debilizm Arsenalu. Jeszcze niedawno Wenger(a za nim chórem fani) zarzekali się, że Clichy odejdzie raczej do Hiszpanii, a jeśli już do klubu PL to za gruby hajs. Tym czasem City prawdopodobnie kupi Francuza za czapkę śliwek. City. Klub, od którego więcej dałoby się wyciągnąć pewnie za Jasia Melę. W dodatku bezpośredni rywal w walce o miejsca 3-4 w tabeli. Bo w zwycięstwo w lidze nikt chyba (z Wengerem na czele) w Arsenalu nie wierzy. 7 mln to śmieszna kwota, bo Clichy mimo słabszego sezonu jest klasowym lewym obrońcą, ma dopiero 25 lat, a jakichś wielkich nazwisk na tej pozycji do kupienia w tym sezonie nie ma. W dodatku Kanonierzy nie bardzo mają kim Clichy'ego zastąpić. Transfer Gervinho stanął w miejscu, Fabregas pewnie w końcu odejdzie. Naprawdę nie zdziwiłbym się, gdyby Nasri rzeczywiście był kolejnym w kolejce do odejścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...