Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Marc André Ter-Stegen ogłosił, że podpisze czteroletni kontrakt z FC Barceloną.

 

 

 

 

Atletico już wypożyczyło Jose Sosę (niezłego ofensywnego pomocnika z Argentyny, który marnował się nieco w Rosji) i szuka opcji, by pozyskać... Juana Matę. Ciekawe.

 

 

Gracze, którzy nie sprawdzili się w Anglii, mogą wrócić do Włoch. Inter chciałby zakupić Pablo Osvaldo, a także Erika Lamelę. Lamela oficjalnie chciałby wrócić do Włoch, gdzie jest paru chętnych, ale Tottenham nie jest zbyt chętny.

 

 

 

PONADTO: Moje źródła były w błędzie i Maxime Gonalons nie odchodzi. Lyon nie przyjął dość wysokiej oferty Napoli.

 

Napoli słusznie chce wzmocnić obronę i złożyło ofertę za Nicolasa N'Koulou, jednak na razie niezadowalającą dla Marsylii.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Na pewno was to obchodzi: otóż Toronto Coś Tam zakupiło Jermaina Defoe. Ekscytowaliśmy się Ronaldo, Messim, Lewandowskim, a tymczasem Defoe po mału, po cichu, dorobił się w 2013... jednej bramki!

 

 

Tymczasem Jose "De Bruyne nie odejdzie w styczniu" Mourinho stwierdził, że De Bruyne prawdopodobnie odejdzie w styczniu do Wolfsburga. Liczyłem, że złapie go Dortmund, który składał ofertę latem, ale widać nie mają już kasy. Nadal stara się Atletico, które jednak stać tylko na wypożyczenie z opcją kupna latem.

 

Ciekawostka: Kevin De Bruyne po pół roku nadal zagrał na razie w karierze więcej minut przeciwko Chelsea, niż w koszulce Chelsea.

 

 

 

Z kolei Manchester City podpisał młodą gwiazdę: Kelechi Iheanacho. Tak, wiem, już był piłkarz, który się tak nazywał. Nowy Kelechi ma na razie 17 lat i, no cóż, podobno nadal jest ogromnym talentem. Pogadamy za kilka lat.

Odnośnik do komentarza

Moyes potwierdza że Evra ma jakieś problemy z kolanem które trwają od dłuższego czasu. W prasie brytyjskiej od razu pojawił się news- Conetrao do United na zasadzie wypożyczenia.

 

Może być coś na rzecz, skoro United prawie udało się go wypożyczyć w lato.

 

Oby nie. Real potrzebuje kogoś ogarniętego w defensywie na lewej stronie. Z Marcelo bywa różnie jeśli chodzi o ten aspekt.

Odnośnik do komentarza

24 mln euro. Czy Chelsea to najbardziej beztroski i nieodpowiedzialny kadrowo klub w historii? Powiedzmy, że jak na tę półkę, to całkiem możliwe. Pamiętajmy, że Matić odszedł w zamian za Davida Luiza, który nadal gra w Chelsea i pełni dość podobną rolę, przy czym przynajmniej już wiemy, że się sprawdził w Chelsea.

 

Dziwny moment na ten transfer jak dla mnie, bo z tego co widziałem w LM, Matić nie grał za dobrze. Być może to tylko te kilka meczów. Wydaje się, jakby dobry występ w ligowym meczu z Porto przesądził o zakupie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...