Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy chyba pierwszy większy transfer zimowego okienka. Valencia potwierdziła, że Adil Rami zostanie wypożyczony do AC Milan.

 

 

"Bild" donosi z kolei o innym stoperze. Podobno Mats Hummels uzgodnił transfer do FC Barcelony. Plotka się rozprzestrzeniła, choć wygląda mi na totalną bujdę. Nie tylko dlatego, że zdaniem gazety Hummels ma klauzulę odejścia (i to dość niewysoką - 35 mln euro), o której moje źródła nic nie mówią (załóżmy, że to mogłaby być taka przenośnia - "BVB powiedziała Hummelsowi, że jak ktoś da 35 mln, to go puści"). A w sumie szkoda, bo podoba mi się chociaż sugestia z artykułu, że na jego miejsce Dortmund chce ściągnąć Fabiana Schaera. A trudno o lepszy zakup.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dariusz Dudka podpisał kontrakt z Birmingham. Wow, Dariusz Dudka żyje! Regularnie grał w polskiej kadrze i ma dopiero 29 lat, a tak długo był na bezrobociu, zadziwiające. Nie wolał już np. wrócić do Wisły niż walczyć o utrzymanie w angielskiej drugiej klasie?

 

 

Mój ulubiony wpis na Twitterze od fana Birmingham: "może namówi Lewandowskiego, Błaszyczkowskiego i Piszczka".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Według Sky Italia Chelsea miała złożyć Interowi ofertę opiewająca na 15 mln za Freddy'ego Guarina. Oferta ta została odrzucona, Inter chce co najmniej 20 mln. Spekuluje się, że w grę wchodzi zamiana za jednego z 3 zawodników: Luiza (raczej nie), Matę (prawdopodobne, ale chyba nie) lub Dembę Ba (możliwe).

Odnośnik do komentarza

Kolejny niespodziewany (powiedzmy, bo o definitywnym nikt chyba nie myślał) transfer z udziałem Chelsea. Jak podaje Kicker, Kevin De Bruyne jest o krok od Bayeru Leverkusen. Do transferu brakuje zgody Mourinho. Transfer Guarina coraz bardziej pewny.

 

Liverpool planuje gigantyczną podwyżkę dla Suareza.

 

Leandro Damiao w Santosie.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy lepszy kryzys w klubie i szybko zmieni zdanie na "chcę grać w klubie, który ma szanse osiągać sukcesy, chcę zdobywać trofea". Jeszcze nie dawno tak mówił, a teraz 'chce grać dla tego klubu, bo czuje wsparcie, kocha fanów i wszystko jest cudowne bla bla', oczywiście dziwnie zbiega się to z tym, że wyskoczyli z formą.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy lepszy kryzys w klubie i szybko zmieni zdanie na "chcę grać w klubie, który ma szanse osiągać sukcesy, chcę zdobywać trofea". Jeszcze nie dawno tak mówił, a teraz 'chce grać dla tego klubu, bo czuje wsparcie, kocha fanów i wszystko jest cudowne bla bla', oczywiście dziwnie zbiega się to z tym, że wyskoczyli z formą.

 

 

Do Realu niezbyt to pasuje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...