Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Wstrzymajcie konie do czasu transferu, później możecie rzucić się z nożami.

 

Kolejne ploty odnośnie transferu Alexisa. Bartomeu twierdzi, że klub nie ma zamiaru go sprzedawać i niech tak trzymają.

Pojawiają się plotki o Mirandzie w Barcelonie. Nieźle, ale przydałby się też ktoś młodszy.

Odnośnik do komentarza

No cóż, byłem głupi. Tiago zaiste kończy się kontrakt. Oczywiście budżet płacowy Atletico jest prawie czterokrotnie mniejszy od Chelsea. Mogą to zrobić choćby tylko po to, żeby Atletico cierpiało. Źródła donoszą, że sprawa jest przesądzona (w sensie że nie zostanie w Atletico, co do Chelsea to nie jestem pewien na sto pro).

 

Coraz więcej jest donosów o tym, że chcą też, by cierpiał Manchester United i właśnie kradną im Luke'a Shawa. Hej, oferta jest złożona, Ashley Cole odchodzi, a Azpilicueta jest jednak prawonożny...

 

 

 

A propos odchodzenia z Southampton. Jak się plotkowało, nowym trenerem Tottenhamu został ogłoszony Mauricio Pochettino.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy jakiekolwiek znaczenie może mieć na tym etapie objęcie Tottenhamu przez Pochettino... Kto wie, jak im się tam relacje układają. Levy potrafi sypnąć kasą, kwestia tego, czy Argentyńczyk go chce i czy sam Shaw chciałby się przenieść do Spurs.

 

Jest jeszcze Lallana, ale jego chce Rodgers i Liverpool kusi perspektywą gry w CL.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Myślę, że coś usłyszymy o Lallanie, ale raczej po Mundialu. Zresztą myślę, że ma szanse tam namieszać. Anglia to coś w stylu mojego czarnego konia (ludzie się licytują, kto szybciej powie, że odpadną w grupie, ha ha, ale tak naprawdę wyglądają solidniej niż Urugwaj i czasem nie wiem, czy nawet nie Włochy) i chociaż mówi się, że trener obstaje przy Welbecku czy Wilsherze na skrzydłach, to Lallana jest nowym ulubieńcem kibiców i może być czymś w stylu "odkrycia" imprezy jak dla mnie.

 

 

 

W ogóle to sezon się skończył i jest niespotykanie sporo tych wolnych agentów do wzięcia. Z samej Anglii: Gareth Barry, Eto'o, Rio Ferdinand, Ashley Cole, Bacary Sagna, Lescott, jeszcze na pewno Drogba, z PSG Alex i Menez, Diego z Atletico (podobno podpisał z Fenerbahce), Victor Valdes, pewnie paru innych, których nie wiem... Wczoraj kontrakt przedłużył Pirlo, więc spada z tej listy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Atletico poinformowało o przybyciu na testy medyczne Angela Correi. Kwota transferu - mniej niż 10 milionów euro. Sporo się mówiło o 19-letnim Argentyńczyku, słynie już w kraju jako zawodnik bardzo szybki i umiejętny. Na liście wprowadzanych przez Atletico napastników z Ameryki, zdecydowanie blisko Augero i daleko Diego Costy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Chelsea zamierza sprowadzić Filipe Luisa z Atletico Madryt. Ashley Cole odchodzi, więc ktoś musi go zastapić na ławce lewej stronie obrony. Podobno są gotowi wpłacić sumę zawartą w klauzuli - 24 mln euro. Sam 29-latek mógłby liczyć na prawie dwukrotność obecnych zarobków w Atletico.

Odnośnik do komentarza

Rozkupia Atletico - I bardzo dobrze, Niech idioci pompuja kase a Oni znowu zrobia madre transfery w okolicach 10-15 milionow.

Bardzo Chciałbym aby ktos realnie i na dłuzej dopadł Real i Barcelone i Utrzymał sie w marszu o mistrza w kolejnych sezonach.

PS:Mysza7 - Widziałem twojego posta , Ramos jest w wybitnej formie i oby potwierdził to na mundialu to jest cien czansy na nagrode indywidualna.

Gdyby tak zdobył bramke na wage awansu do Finału lub wogole Pucharu to ma 1% szans na przerwanie dominacji CR7 i Messiego

Odnośnik do komentarza

Czyli co, Vorm faktycznie do Liverpoolu? Nie wiem, po co komu dwóch dobrych bramkarzy. Same z tego problemy. Jeszcze muszą coś zrobić z Reiną, Napoli się nie spieszy do wykupu, choć myślę, że to zrobią.

 

Problemy z całą defensywną połową? Nakupmy bramkarzy - to chyba też motto Barcelony. Wszystko wskazuje na to, że zapłacą ok. 10 mln euro za Claudio Bravo.

 

 

 

Prezes Juventusu potwierdził, że Real Madryt marzy o Arturo Vidalu. W ich obecnej taktyce wydaje się więcej niż oczywiste, że ich zakupem lata będzie środkowy pomocnik, a jak oni kogoś zechcą, zazwyczaj dostają. Jeszcze będzie to obgadywane po Mundialu na pewno codziennie przez każdy portal.

Odnośnik do komentarza

Rickie Lambert jest już w Liverpoolu, którego zresztą właściwie jest wychowankiem (trenował tam w wieku 10-16 lat). Wiadomo, że ma już 32 lata, ale za ok. 5 mln euro Liverpool dostaje gracza, który ma za sobą dwa świetne sezony w lidze, umie strzelić z bliska i z daleka, dograć i jest dobry w powietrzu. Wydaje mi się, że to rewelacyjny transfer.

 

 

Z doniesień wygląda na to, że klub jest przekonany, iż prędzej czy później tego lata zakupi też Emre Cana oraz Alberto Moreno. Złożył też ofertę ok. 30 mln euro za Adama Lallanę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

David Villa jest już w Nowym Jorku, by podpisać kontrakt z... New York City FC, oryginalnie nazwanym klubem.

 

 

Benfica potwierdziła, że Ezequiel Garay i Rodrigo opuszczą klub. Celem Garaya ma być Bayern. Co do Rodrigo nic pewnego, największe zainteresowanie ma okazywać Valencia.

Odnośnik do komentarza

 

Barca złożyła ofertę na Aguero. Na stole wstępnie jest 38 milionów. Oznacza to tyle, że znowu biorą się do rzeczy od dupy strony.

 

Śmieszna jest ta Barcelona ze swoimi ofertami. Za Thiago Silvę proponowali swego czasu 20 mln.

 

38mln za ciągle kontuzjowanego zawodnika to mało?

Odnośnik do komentarza

Frank Lampard podpisał kontrakt z New York City FC. Póki co jest to nieoficjalna informacja, ale bardzo prawdopodobna. Ma już 35 lat, w poprzednim sezonie nie był dla drużyny takim filarem jak choćby John Terry i ogólnie był to raczej jego słaby sezon, toteż Abramowicz chcąc odmłodzić zespół nie zamierza przedłużać z nim kontraktu (sprowadzając przy tym 33-letniego Tiago...)

 

Wszystko się kiedyś kończy, a biorąc pod uwagę powyższe, wydaje mi się, że jest to odpowiedni moment. Nie ma sensu trzymać go w klubie wyłącznie ze względu na status legendy. Dla mnie jest to największy symbol Chelsea ostatnich lat i zawodnik do którego mam największy sentyment. To znaczy jako kibic nie umniejszam zasług Terry'emu czy Drogbie, których również bardzo lubię (Terry'ego trochę mniej "jako człowieka" po tej całej aferze, ale jako piłkarza wciąż mocno cenię) ale Frank to mój "ulubiony" zawodnik od samego początku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...