Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze lepiej pokazuje jak Cassano jest rozchwiany emocjonalnie xD.

 

Ciekawe co z Neymarem, PSG podobno jest w stanie i chce wpłacić tą wielomilionową klauzulę i wtedy wszystko będzie zależało od niego.

 

@Ore Remy jeszcze nie odszedł, pisałem że Chelsea pozwoliła mu na odejście, czyli że wysłucha za niego ofert. Być może gdy Auba nie jest już możliwością, zechcą żeby został.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Corgi tak już chyba pisze w trybie dokonanym o czymkolwiek się mówi. Aubameyang już odszedł do kilku klubów, a teraz także na pewno nie odszedł w tym roku. O tym, że Remy nie ma miejsca, wiadomo, pytanie, kto zechce się po niego schylić. Jego akcje stoją niesamowicie nisko. Z tym zdrowiem nie będzie pierwszą opcją dla nikogo, zwłaszcza klubów, które by mogły płacić jego pensję.

 

 

Wieści o tym, że Neymar chce przejść do PSG, pochodzą z dość normalnej telewizji brazylijskiej. Nie jest to jakiś twiterak ale normalne medium, które rozmawia z graczami brazylijskimi. Podobno Neymar czuje, że w Barsie nigdy nie będzie najważniejszą postacią, a, jak sądzę, ma warunki na to. W grę ma też wchodzić oczywiście kasa (niczym Puyo Puyo na launch, Neumar jest wspaniały, ale koszmarnie drogi), a także niezadowolenie agenta Neymara (jego sławetnego ojca) m.in. na niewypał w sprawie Lucasa Limy (PSG udowodniło, że zatrudnianie "kolegów" praktykuje).

 

W sumie to chyba bym się cieszył z takiego wydarzenia, bo jak pisałem, sytuacja trzech tak wielkich kontraktów w Barsie, a zwłaszcza Messiego i Neymara, urosła do miana... w pewnym wspaniałym sensie, ale jednak nieco patologii, która blokuje klub (i finansowo, i pod względem taktyki). Neymar i Messi w innych klubach, to by było bardziej "normalne".

 

Dla PSG to byłaby oczywiście wspaniała szansa dokonać wielkiej wolty z ostatniego impasu - do posiadania piłkarza mogącego kandydować do miana najlepszego, zatrzymania Verrattiego oraz posiadania Alvesa, który zawsze jakoś tam jest też symbolem zachęcającym innych graczy. Ogólnie można by powiedzieć: ot, Neymar jak co roku mówi o odejściu, żeby dostać większy kontrakt. Ale jak Dani Alves naprawdę to zrobił, to już brzmi poważniej...

 

 

Jodi Mestre stwierdził, że Neymar zostanie na 200%, ja bym stawiał tak na 82%. No ale hasło PSG to "revons plus grand". Z naciskiem na "revons".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie no, może czasami trochę nadgorliwość (szczególnie przy tych bardziej ekscytujących transferach) ze mnie wychodzi, ale zawsze staram się podawać źródła danej plotki, albo przynajmniej "prawdopodobnie" lub "podobno". :lapka:

 

Ja pier.dolę, kisnę z tej całej patetycznej otoczki wokół odejścia Lucasa z Liverpoolu. Co to kur.wa ma być xDDDDDDD.

 

 

Stoją z tymi minami zbitych psów jakby czekali na rozstrzelanie, i te teksty jakby Lucas właśnie umarł i składali mu pożegnalne wiadomości. Beka.

 

Aż sobie przypomniałem co robili po remisie z West Bromem.

 

C_qKBokXUAAH338.jpg

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Lipsk odrzucił kolejną ofertę od Liverpoolu za Naby'ego Keitę, tym razem w wysokości 66 milionów funtów. Trzeba im oddać że są naprawdę zdeterminowani żeby go zatrzymać i wygląda na to że poważnie traktują swój występ w Champions League. Ja jednak myślę że Liverpool spróbuje rzucić jeszcze większą kwotą. Kloppowi w poprzednich okienkach nie udało się sprowadzić swoich innych głównych celów, czyli Zielińskiego i Dahouda, więc za trzecim razem chyba spróbuje rozbić bank.

 

I słusznie moim zdaniem. Pomimo przyjścia Salaha, nie kupienie chociaż jednego z dwójki Van Dijk, Keita sprawi że to okienko będzie dla Liverpoolu zmarnowane. Brak klasowego obrońcy i pomocnika zmarnuje trochę progres który osiągnęli w poprzednim sezonie w ofensywie. Jednak wejście w kolejny sezon, w którym już o coś poważnego będą chcieli zawalczyć z praktycznie takim samym składem (doliczając tylko Salaha, Sakho i Robertsona, oraz odliczając Lucasa) nie brzmi zbyt optymistycznie. Oczywiście chciałbym żeby tak było, bo jednak nie ma to jak stary dobry Liverpool z Lovrenem potykającym się o własne nogi czy maestro środka pola, Hendersonem podającym do najbliższego kolegi.

 

Warto dodać że Conte podpisał nowy kontrakt z Chelsea. Rozwiał zatem wątpliwości co do jego impulsywnego usposobienia gdy tylko klub nie kupi mu piłkarza którego chce, a przyznam że sam nie wykluczałem tego że odejdzie.

 

Arnautovic za 24 miliony funtów do West Hamu. Dla mnie jest on przepłacony, zawsze uważałem go za raczej przeciętnego, pomimo przebłysków w Stoke. Ale za takiego przeciętnego z przebłyskami uważałem też Mane z czasów Southampton a tu proszę jak się rozwinął. No ale w West Hamie w wieku 28 lat już raczej się dużo więcej nie rozwinie.

Odnośnik do komentarza

Conte podpisal umowę z podwyżka ale ciągle na dwa lata :reggie:

 

Do tego Chelsea poleciało do Chin z 25cioma graczami wśród których są takie nazwiska jak Salter, Tomori, Kyle Scott (kto to?), Jeremy Boga (kto to?), Musonda i czwarty bramkarz Marcin Bułka (polski ślad).

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

W przypadku graczy ofensywnych - mało pamiętam piłkarzy budzących taki rozdźwięk w opinii profesjonalnych trenerów i ogółu fanów, co Morata. Na forach każdego ze 20 klubów, z którymi był łączony, fani zawsze narzekali, że nie chcą, be, co to za napastnik, nic nie osiągnął. Jakie wydatki! Sami eksperci od finansów, którzy za miesiąc zapomną, co mówili, gdy klub będzie faktycznie latami żył z tym wszystkim, jak zawsze. Męczące wydarzenie, mogłoby już dobiec końca, po latach wręcz sprzedawania go przez Real. Czego częścią jest wieczne robienie dymu do mediów, że już dzisiaj odejdzie na bank, panie świeże bułeczki tak nie schodzą.

 

Morata był zresztą świetny w Realu, gdy grał. Choć można powiedzieć, że w Realu każdy był świetny, włącznie z niecenionym raczej Lucasem Vazquezem. Umie strzelać z wielu pozycji jak mało kto, skleić, oddać piłkę lepiej ustawionemu koledze, minąć obrońcę z piłką, stara się w obronie (nota bene, mało kto w Europie zbierał kartki tak często, jak Morata, nagradzany żółtkiem wręcz co drugi mecz). Mówiąc językiem FM-a, może niektórym się nie podobają jego oceny meczowe, ale atrybuty ma na miarę topowego klubu. Jeśli odejdzie on, a odeszli już James i Mariano, to aż się zastanawiam - kim chce grać Real w tych 15 meczach w sezonie, gdy wystawiają w całości drugą jedenastkę? No jakoś ubogo się zrobiło na szpicy.  

 

 

 

Konferencja prasowa Szczęsnego w Juve świetna. Jego buta zawsze może poprawić humor. Zero pokory w jednym z największych klubów w Europie. Humor. A jednak - polska reprezentacja może teraz mieć z trójki świetnych bramkarzy tylko jednego, który w przyszłym sezonie będzie grał co tydzień.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo ciekawy Moraty. Z tego co go oglądałem to zawsze miałem o nim taką opinię, że jest w większości rzeczy niezły, ale w niczym bardzo dobry. Ot taki solidniak wykręcający bardzo dobre liczby jak na ilość dostawanych minut. Zobaczymy czy podoła w klubie w którym będzie numerem 1, 24 lata to już wiek w którym trzeba coś niedowiarkom udowodnić.

 

Z Realu ma także odejść Danilo, jest bardzo bliski Manchesteru City. Trzeba przyznać, że kwartet Kolarov, Walker, Mendy i Danilo na bokach obrony to już byłoby duuuże usprawnienie względem podstarzałych Sagni, Clichy'ego czy Zabalety. Chociaż dla samego Danilo to prawdopodobnie byłaby zmiana ławki w Madrycie na ławke w Manchesterze, bo raczej Walker zacznie sezon w pierwszym składzie.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Pozdro Alvaro, nagramy coś wierzę.

 

Rudiger, Bakayoko, Morata. I nagle okienko jest niesamowite.

 

A wytykanie cen w LIDZE ANGIELSKIEJ w 2017 roku to dobra beka xD. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No Bellotti to jeszcze większy kot w worku niż Morata, więc to na korzyść Hiszpana który już jednak pograł na najwyższym poziomie sporo. Uwielbiam przytaczać przykład Immobile przy każdym kozaku po jednym świetnym sezonie w Serie A.

 

Co do Auby to wydaje mi się że też trochę jego wiek zaważył że Chelsea nie zdecydowała się wydawać na niego fortuny. Gość już dobija do trzydziestki, a że jest piłkarzem bazującym praktycznie tylko na szybkości (a ta z wiekiem zanika najszybciej ze wszystkich piłkarskich umiejętności) to już chyba nie było sensu się w niego angażować. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...