Skocz do zawartości

Gears of War 2


matrix_dk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

achievementy faktycznie mają bugi - dzisiaj mi nie wskoczyło osiągnięcie za zaliczenie wszystkich chapterów w co-opie - statsy się zresetowały po przejściu ostatniego. Trudno, mogę z tym żyć ;)

 

Przejdz trening w co-op achiv wskoczy.

Porada z dupy, bo ja nie przeszedłem w co-opie treningu i achiv wskoczył :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
achievementy faktycznie mają bugi - dzisiaj mi nie wskoczyło osiągnięcie za zaliczenie wszystkich chapterów w co-opie - statsy się zresetowały po przejściu ostatniego. Trudno, mogę z tym żyć ;)

 

Przejdz trening w co-op achiv wskoczy.

Porada z dupy, bo ja nie przeszedłem w co-opie treningu i achiv wskoczył :rolleyes:

 

Odpisze w Twoim stylu, ze z dupy jest to co napisales bo mi wlasnie wskoczyl po zrobieniu treningu na co-op :P

 

Odnośnik do komentarza

sorry że tutaj ale mam pytanie czy jak w GoW 1 przejde na casual to odblokuje mi sie insane odrazu czy na hardkor jeszcze musze grac? i jak by sie odblokował odrazu insane to czy jak przejde na insane to mi zaliczy archivmenty za przejscie insane i hardcora czy musze każdy poziom trudności osobno zaliczyć?

Odnośnik do komentarza

Panowie aby zaliczylo CO-OP'a w GOW 2 nalezy ogladac wszystki przerywniki9 filmiki) w grze czy można je pomijac?

 

Przeszedlem z kolesiem CO-OP'a pomijając wszystkie filmiki i kurde nie zaliczyło nam aczika .w dzienniku wojennym pokazuje 49/50 czyli czegos nie zaliczylo... da sie sprawdzic co jest nie zaliczone ? czy teraz pozostaje tylko szukanie na chybił trafil :P

Odnośnik do komentarza
Trening w CO-OP zaliczony?

Nie czaje, co wy macie do tego treningu - ja nie przechodziłem, od razu pominąłem, wszystkie filmiki wyłączałem i achiv wpadł, mało tego, gre cofałem bo zostawiłem COG taga po drodze.

 

No może i tak, ale np. wielu moich znajomych kończyło grę w co-op'ie, przeszli trening a i tak im go nie zaliczyło. Canuks może mieć jakoś inaczej, ja miałem na przykład, że mi nie zaliczyło 1 rozdziału w 3 akcie o.o Być może dlatego, że jakoś wtedy w połowie rozdziału zakończyliśmy i wczytaliśmy od czekpointa, a tak to zawsze wyłaziliśmy jak kończyliśmy level, no nie wiem Canuks czego Ci nie zaliczyło, to może być praktycznie każdy rozdział :F A że pomijaliście filmiki to nie ma znaczenia.

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
Najlatwiej sprawdzic czy kazde etap jest na 4 gwiazdki - moze przez przypadek wam zostal Easy jak zbieraliscie jakis porzucony "obrazek"

W tym problem ze wszystkie arty mialem zebrane juz dawno temu ,a takrze skonczyłem kampanie na INSANE sam . wiec wszsytkie rozdzialy mam zaznaczone na 4 gwiazdki.A Co-op'a szlismy na casualu byle tylko przejsc i zaliczyc ,jak widac nie zaliczyło :P fuck . :cierpienie:

Odnośnik do komentarza
...ja miałem na przykład, że mi nie zaliczyło 1 rozdziału w 3 akcie o.o Być może dlatego, że jakoś wtedy w połowie rozdziału zakończyliśmy i wczytaliśmy od czekpointa, a tak to zawsze wyłaziliśmy jak kończyliśmy level...

 

Z tym problemem chodzi dokładnie o to co wyżej napisał Sztajniec - 100%sprawdzone .

Jeżeli się wyjdzie w trakcie rozdziału , najlepiej zacząć go od nowa , bo nie zostanie zaliczony przy ponownym włączeniu.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...