Skocz do zawartości

Gears of War 2


matrix_dk

Rekomendowane odpowiedzi

jesli ktos chce robic Seriousy 2.0 offline lub przyspieszyc gdy gra online, to polecam ostatni etap i rozdzial (jazda na Burmaku) i w ciagu ok 1min bedziesz mial ze 100 killow, potem tylko 99900 lub mniej ;) (ci co juz maja go zrobione zdobyli go wlasnie tym sposobem ale to wymaga troche czasu). Pozatym prawie wszystko mozna zrobic z udzialem botow/single ;)

 

przy okazji to jesli COOP na Splita ja wezme Insane a drugi gracz Casual to acziv mi normalnie wpadnie za Insane? Gre gralem odrazu na Hardzie (praktycznie to byl normal) i juz mam aczivy lecz brakuje mi tego za Insane.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj skończyłem wspólnie z kumplem coopa na najwyższym poziomie trudności i nie dostałem achieva za przejście całej gry w cooperativie (pozostałe achivy wpadły). Wchodząc w opcje achievementów pasek postępu nie jest zapełniony do końca tylko mniej więcej w jakiś 95%. Wygląda to tak jakby gra nie zaliczyła mi gdzieś jednego czekpointa lub aktu. Teraz pytanie którego ? Gdybym wiedział to odpalił bym grę od tego momentu, raz dwa przeszedł jeszcze raz i było by z głowy a w tym przypadku nie chce mi się całej gry przechodzić od nowa.

 

Acha kumpel dostał swojego achiva ale w między czasie grał coopa również z innym znajomym, więc w sumie nie wiadomo co konkretnie konsola mu zaliczyła bo grając na przemian z nim i ze mną trudno to stwierdzić.

 

Spotkał się ktoś z podobnym problemem ? Jeszcze jedna rzecz, grając coopa praktycznie zawsze skipowałem wszystkie filmiki (ja hostowałem) żeby oszczędzić czas, może tu leży przyczyna ? Czy możliwe jest, żeby któryś z filmików w grze był traktowany jako osobny czekpiont lub fragment aktu ?

 

Odnośnik do komentarza
Wczoraj skończyłem wspólnie z kumplem coopa na najwyższym poziomie trudności i nie dostałem achieva za przejście całej gry w cooperativie (pozostałe achivy wpadły). Wchodząc w opcje achievementów pasek postępu nie jest zapełniony do końca tylko mniej więcej w jakiś 95%. Wygląda to tak jakby gra nie zaliczyła mi gdzieś jednego czekpointa lub aktu. Teraz pytanie którego ? Gdybym wiedział to odpalił bym grę od tego momentu, raz dwa przeszedł jeszcze raz i było by z głowy a w tym przypadku nie chce mi się całej gry przechodzić od nowa.

 

Acha kumpel dostał swojego achiva ale w między czasie grał coopa również z innym znajomym, więc w sumie nie wiadomo co konkretnie konsola mu zaliczyła bo grając na przemian z nim i ze mną trudno to stwierdzić.

 

Spotkał się ktoś z podobnym problemem ? Jeszcze jedna rzecz, grając coopa praktycznie zawsze skipowałem wszystkie filmiki (ja hostowałem) żeby oszczędzić czas, może tu leży przyczyna ? Czy możliwe jest, żeby któryś z filmików w grze był traktowany jako osobny czekpiont lub fragment aktu ?

 

muszisz przejsc razem z treningiem. Mialem to samo. Odpalilem pozniej gre (na dwa pady) przeszedlem trening i achiv wpadl

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Chodzi Ci chyba o achiva z tarczą, gdzie jakiegoś właśnie locusta trzeba wziąć na bary i trzymać do tego momentu, aż rozpie*doli się na pasztet - sam spada z klaty - wtedy dostaniesz 1/10 achievementa. To nie chodzi o to, żeby tych ziomków pojmować, bo oni się nie rozwalą :P

TO co napisales to jest aczik ZYWA TARCZA :E mam to zrobione juz.

Chodzi mi o ZYWA FLAGE ! co trzeba zrobic zeby zaliczylo mi to (pipi) :P

 

Pojmanie żywej flagi 10G

Przechwyć 10 żywych flag w trybie Pojmanie (gra publiczna)

 

http://www.xbox360achievements.org/game/ge...2/achievements/

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Po najnowszej aktualizacji miało tego nie być - przechodziłeś miesiąc tego co-opa czy co? :E

 

Ja miałem lepszą akcje w GoWie1 - kumpel z jakimiś burgerami przechodził kampanie w co-opie, a jak wiemy, żeby zaliczyło achieva trzeba przejść z jedną osobą. Zgodziłem się z nim przejść, ale długo się z nim nie nagrałem, pod koniec pierwszego aktu wyskoczył achiev - Epic rlz...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...