Skocz do zawartości

Gears of War 2


matrix_dk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym zrobić achievementy:

za 3 wygrane mecze Król Wzgórza (mam 1) - zawsze hamburgery głosują na Aneksja, więc ciężko jest po prostu spróbować.

I jeszcze za Pojmanie, mam 3 z 10, częściej w głosowaniu wygrywa Strażnik.

Gdyby ktoś był chętny do zagrania i do pomocy, to prosze pisać na GT:

mantimti

Odnośnik do komentarza

Ja mam już 100 rank :P Mogę komuś udostępnić konto za równowartość czteropaka ;)

 

A tu macie tutorial:

 

TUTORIAL

 

You need 1 controller.

 

Sign in to the account that has a rank 100.

 

Go to the training grounds.

 

Press A on the 1st training.

 

Quickly press the guide button.

 

then sign out and sign in with the account you want the rank 100 on.

 

You will be kicked back to the main menu.

 

Some of the rank achievements will already pop.

 

For the last 2 rank achievements you just gotta win a public match on all the snowblind mappack maps.

 

Also your rank will stay a rank 100 even if you play public matches.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Słuchajcie mam pewnie problem z osiągnięciem: Friends with Benefits: Complete all acts in Co-op on any difficulty (Marcus or Dom). Przeszedłem kilka rozdziałów z kumplem, kilka z kuzynem na jednej konsoli, kilka z kolejnym i tak zaliczyłem całą kampanię na Insane. Jedne problem: nie dostałem osiągnięcia o którym wyżej wspomniałem. Patrzę w statystykach jest 28/29. Jak to możliwe ? Miał ktoś taki problem ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Słuchajcie mam pewnie problem z osiągnięciem: Friends with Benefits: Complete all acts in Co-op on any difficulty (Marcus or Dom). Przeszedłem kilka rozdziałów z kumplem, kilka z kuzynem na jednej konsoli, kilka z kolejnym i tak zaliczyłem całą kampanię na Insane. Jedne problem: nie dostałem osiągnięcia o którym wyżej wspomniałem. Patrzę w statystykach jest 28/29. Jak to możliwe ? Miał ktoś taki problem ?

 

Poprostu nie zaliczyło jednego aktu. miałem identyczna sytuację ,przechodziłem z kumplem campanie online i nie zaliczyło nam misji w jaskini .A dokładnie momentu gdzie "skaczemy " naszym "czołgiem" z urwiska i musimy zabić 3 nacierające brumaki . Powtórka tego aktu dała całe zaliczenie i aczika .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jeszcze nie wiem, czy będę tego wieczora w domu.

przejrzałem Twój GT i brakuje Ci tylko 50 śniegowych. w ten weekend w każdej 10 fali są same tickery. powinno pójść gładko bez Bloodmountów. natomiast pytanie czy tak jest tylko w publicznej hordzie... w sumie jak się ktoś dołączy, to nie będzie chyba problemem, hm ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko, jak gra zlicza zaliczone rozdziały & akty? Chodzi o to, że najpierw samodzielnie w singlu doszedłem do aktu 3, potem dołączyłem do co-opa, przeszliśmy ze znajomym akt 3 i zakończyliśmy rozgrywkę pod koniec aktu 4. Wszystko na insane. Czy acziw za insane wpadnie bez problemu gdy ukończę resztę w co-opie (dołączę do jakiejś gry) ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...