Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takiego TK na 123 SL uzywam dwóch miracles: God's Wrath i Evacuate oraz dwóch czarów: Warding i Light Weapon. Taka postać na pełnym brushwoodzie z meat cleaverem(na LW) to totalna destrukcja(hity około 900 czasami nawet powyżej 1000 wejdzie do tego na wardingu nawet król Doran maksymalnie bierze 25% hp jednym hitem).

Bardziej mnie interesuje jak sie spisuje Twoja postać w obronie, konkretnie czy czujesz roznice w walkach z bossami - pełen brushwood + warding to spora roznica w porownaniu do tego jak ta postac obrywa bez wardinga?

Odnośnik do komentarza
Ja mam takiego TK na 123 SL uzywam dwóch miracles: God's Wrath i Evacuate oraz dwóch czarów: Warding i Light Weapon. Taka postać na pełnym brushwoodzie z meat cleaverem(na LW) to totalna destrukcja(hity około 900 czasami nawet powyżej 1000 wejdzie do tego na wardingu nawet król Doran maksymalnie bierze 25% hp jednym hitem).

Bardziej mnie interesuje jak sie spisuje Twoja postać w obronie, konkretnie czy czujesz roznice w walkach z bossami - pełen brushwood + warding to spora roznica w porownaniu do tego jak ta postac obrywa bez wardinga?

 

Warding obniża obrażenia tak samo jak postaciom bez dobrego armoru( mam porównanie bo robie teraz maga). Bez wardinga postać obrywa srogo.

Odnośnik do komentarza

Ozi, mam do zbicia 1-4, wiec dzisiaj wieczorem moze mi pomozesz? ;) A jak nie dzisiaj to jutro po poludniu, jakos kolo 14/15. Wczoraj probowalem prostaka 5 razy zabic, ale ten z(pipi)ony niebieski smok i trech rycerzy na poczatku strasznie spowalniaja moj bieg do bossa. Dodatkowo robie to na 65 soul lvl i jest srednio fajnie :P Wiec zacznij robic te trzecia postac i nie ruszaj z miejsca TK ;p

Odnośnik do komentarza

Ozi, mam do zbicia 1-4, wiec dzisiaj wieczorem moze mi pomozesz? ;) A jak nie dzisiaj to jutro po poludniu, jakos kolo 14/15. Wczoraj probowalem prostaka 5 razy zabic, ale ten z(pipi)ony niebieski smok i trech rycerzy na poczatku strasznie spowalniaja moj bieg do bossa. Dodatkowo robie to na 65 soul lvl i jest srednio fajnie :P Wiec zacznij robic te trzecia postac i nie ruszaj z miejsca TK ;p

Ale Ty jesteś słaby ;]

 

Spoko, jestem do dyspozycji. Ide robić tanko-maga. ;]

Odnośnik do komentarza

Skonczylem gre dwoma postaciami (no prawie, druga postacia jeden boss mi zostal) i chyba zaczne grac 3-cia. :)

 

Najpierw był żołnierz ale to była w sumie postać do sprawdzenia co i jak, do tego prawde powiedziawszy gra postacia bazujaca tylko na atakach fizycznych jest troche... moze nie nudna co monotonna. Druga postac jaką zrobiłem to Temple Knight - w zasadzie miał to być najsilniej jak sie da opancerzony czołg ( :) ) + miracles ale nie ukrywam, że jestem troche zawiedziny tym co miracles oferują. Jeden ofensywny czar (God's Wrath) zzerający kosmiczne ilosci mp jest w zasadzie nieprzydatny (przynajmniej we wczesnych etapach gry, mocno rozwinieta postac pewnie moze czesciej z tego korzystac). Nie powiem żeby pozostałe miracles były nieużyteczne (Anti-Magic Field w Tower of Latria działa cuda) ale trzeba sporo żonglować zapamiętywanymi czarami - co z tego, że podobają mi sie też Resurection i Banish skoro pierwszy to w sumie zabawka bo nie po to sie przywoluje Blue Phantoma, żeby go zaraz odsyłac ( :) ) a Banish (odesłanie Black Phantoma) zżera dwa sloty miracles i może być używany tylko jako Human. Krótko mówiąc, tak zbudowany Temple Knight mi nie leży. :)

 

Mam w zwiazku z tym pytanko, może ktoś tu zrobił sobie taką postać (heavy armor + magic) - jak się spisuje "Total Protection (Warding)" u takiej postaci? Ten czar działa niezależnie od noszonego armoru czy też im lepiej opancerzona postać tym lepszy efekt tego spella?

 

Będe dźwięczny za odpowiedź. :)

 

Ja mam takiego TK na 123 SL uzywam dwóch miracles: God's Wrath i Evacuate oraz dwóch czarów: Warding i Light Weapon. Taka postać na pełnym brushwoodzie z meat cleaverem(na LW) to totalna destrukcja(hity około 900 czasami nawet powyżej 1000 wejdzie do tego na wardingu nawet król Doran maksymalnie bierze 25% hp jednym hitem).

Pozwole sobie dodac cos od siebie - moja postac to swoisty everyman (z poczatku Knight), ktory korzysta ze wszystkich dobrodziejstw oferowanych przez gre. Wysmienicie posluguje sie bronia, zna najciekawsze czary i nie stroni od miracles'ow. Co ciekawe w DS powiedzonko "jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego" w ogole sie nie sprawdza - gwarantuje (mam na mysli PvM). W kwestii zbroi powiem tyle - "im dalej w las" tym mniejsze znaczenie ma zelastwo noszone przez naszego protagoniste. Co wiecej, moim zdaniem nie warto bawic sie w te ciezsze pancerze - postac wyraznie wolniejsza a istotnej roznicy w redukcji obrazen brak. Najlepiej sprawdzcie w praktyce te "lepsze" zbroje ;)

 

Dzisiaj otrzymalem swoja kopie DS (US) i wlasnie jestem w trakcie studiowania poradnika (jest co czytac). Jak znajde chwile czasu to wybiore sie na spotkanie z tutorialowym Vanguard'em i dam mu posmakowac zimnej stali ;)

Odnośnik do komentarza

Witam. Zabiłem wszystkich 3 bossow w drugim świecie. WT mam pure gdzięś koło 90% ale jednak nie dokońca. Czy jest możliwe jeszcze podniesnie tego w tym cyklu gry czy dopiero NG+ ?

 

Ja proponuje ubić black phantoma. Wchodzisz na świat w formie ciała i czekasz na pierwszego lepszego oponenta. Ryzykowne, ale boost do WT jest ogromny.

Odnośnik do komentarza

... Bez komentarza.

Jeżeli Atlus zamierza rozwijać w taki sposób Demon's Souls i aktywnie go wspierać, natychmiast kupuje wydanie US czując że mam w rękach nową gre !

Tego właśnie trzeba - dalsze rozwijanie DS !

 

LET'S CELEBRATE !! :sorcerer:

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Zacząłem babeczką - Vanguard zdechł :D W sumie po 10h gry mam 70lvl, całkiem niezły wynik. Bogatszy o doświadczenie z chińskiej edycji zwyczajnie wymiatam. Po zabiciu "kupy" w 1-1 wybrałem się do 5-1 po mace'a, dalej do 4-1 i tak się zagalopowałem, że zabiłem Adjudicator'a (skorzystałem ze skrótu, żeby zdobyć parę itemów i skapnąłem się, że nie ma odwrotu). BP Scirvir zdechł, nawet jeden lizard nie spitolił - zapowiada się perfekcyjny run 8)

Odnośnik do komentarza

Halloween w Demon's Souls

http://www.justpushs...ater-challenge/

 

... Bez komentarza.

Jeżeli Atlus zamierza rozwijać w taki sposób Demon's Souls i aktywnie go wspierać, natychmiast kupuje wydanie US czując że mam w rękach nową gre !

Tego właśnie trzeba - dalsze rozwijanie DS !

 

LET'S CELEBRATE !! :sorcerer:

Brawo Atlus, gratuluję kolejnego kretyńskiego psunięcia (już raz się popisali z żenującą jakością dodatków z Deluxe Edittion) - ten cały event polega na obniżeniu WT w stronę PB, zyebali mi perfect run'a, kaktusy jedne <_<

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Zawsze mozesz grac offline :P

Teraz to mnie mogą cmoknąć - wszystko zresetowane. Ja rozumiem, chcieli stworzyć pozory wzbogacenia DS'a (bo co to wnosi do rozgrywki, przecież sam mogłem sobie zmienić WT, świadomie...) ale wystarczyło jedynie wcześniej napisać, jaką to niespodziankę szykują na weekend a nie na chama mieszać ludziom w rozgrywce :down:

 

Wracając do tematu różnic w wersjach: click! Wszystko dokładnie opisane, troszkę ciężko mi się przestawić ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

^

To jest bardzo ogólnie napisane, "w stronę" czyli albo trochę obniża w kierunku PB albo całkiem spada do PB niezależnie od tego jakie Tendency było wcześniej. Plus nie jest nic napisane co się w związku z obniżeniem WT dzieje, czy są jakieś dodatkowe bonusy specyficzne dla tych dni czy zwykłe bonusy wynikające z PB? Dlatego zadałem takie a nie inne pytanie.

Jednak jeśli tylko WT się obniża bez dodatkowych bonusów z okazji Haloween to faktycznie bardziej to przeszkadza niż pomaga. Płakać jednak nie ma nad czym, PW zrobisz w NG+ przeciez żadna z PW broni nie jest jakaś rewelacyjna (no chyba że się gra na dresa i napierdala wszystko Keel Smasherem ;) ) Ja tam bym się cieszył z obniżenia do PB- oszczędza się kamienie i czas. :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

^

To jest bardzo ogólnie napisane, "w stronę" czyli albo trochę obniża w kierunku PB albo całkiem spada do PB niezależnie od tego jakie Tendency było wcześniej. Plus nie jest nic napisane co się w związku z obniżeniem WT dzieje, czy są jakieś dodatkowe bonusy specyficzne dla tych dni czy zwykłe bonusy wynikające z PB? Dlatego zadałem takie a nie inne pytanie.

Jednak jeśli tylko WT się obniża bez dodatkowych bonusów z okazji Haloween to faktycznie bardziej to przeszkadza niż pomaga. Płakać jednak nie ma nad czym, PW zrobisz w NG+ przeciez żadna z PW broni nie jest jakaś rewelacyjna (no chyba że się gra na dresa i napierdala wszystko Keel Smasherem ;) ) Ja tam bym się cieszył z obniżenia do PB- oszczędza się kamienie i czas. :thumbsup:

Nie ma nic poza zmianą w stronę PB (pisze tak enigmatycznie gdyż niektórym zmienia się od razu w PB a innym stopniowo - po każdym uruchomieniu jeden poziom w dół), to wszystko na co było stać chłoptasiów z Atlus'a. Owszem nie jest to tragedia ale akurat jak zacząłem się "bawić" w WT to te kutafony musiały wymyślić taki oto pseudo event, dodam jeszcze, że z zaskoczenia bo nie byli na tyle łaskawi żeby napisać prosto - zmieniamy WT w PB, zamiast tego pieprzą jakieś głupoty o tajemniczych przeciwnikach i unikatowym loot'cie (ot po prostu pojawiają się Black Phantom'y -Satsuki, Scirvir etc, siłą rzeczy skoro to Pure Black <_< ).

 

Nie no, jak wspominalem maja drobic lepszy loot :P Wiec ja bym sie spodziwal chociazby jakiegos nowego NPC do zbicia, albo czegokolwiek.

Ale się zdziwisz... ^_^

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Nie no, jak wspominalem maja drobic lepszy loot :P Wiec ja bym sie spodziwal chociazby jakiegos nowego NPC do zbicia, albo czegokolwiek. Ja osobiscie sie z pure black ciesze bo nie chcialo mi sie bawic wczesniej w obnizanie go i farmowanie kamieni, a PB badz nie badz wydaje mi sie dawac lepszy loot ;)

Cieszysz sie? To dlatego nową postacią grasz offline? :P

 

Podzielam zdanie stoodio ("stoodia"? jak to sie odmienia? :P ), nie postarano sie z tym "eventem". Swoją drogą właśnie zacząłem new game+, jakby to że same stworki i bossowie są dużo silniejsi było mało to mam atrakcję w postaci dodatkowych black fantomów co jakiś czas, po prostu słodko. ;]

 

Co nie zmienia faktu, że gra jest świetna, od czasów kiedy zacząłem grać w FF11 nic mnie tak nie wciągnęło. ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ufff... udało mi się jednak wszystko ogarnąć, co prawda kosztowało mnie to więcej wysiłku niż normalnie ale najważniejsze, że większość PB/PW eventów wykonałem (został mi tylko 5ty arch stone). Ukończyłem grę już sześciokrotnie a wciąż gra mi się wyśmienicie, nawet lepiej niż za pierwszym razem - uwielbiam masterować dany tytuł, znając już niuanse można wycisnąć wszystkie soki z gry smile.gif Plan minimum na dziś to zabicie Satsuki'ego i Primeval Demon'a - sama przyjemność.

 

P.S. słabo się gra offline, brakuje mi wiadomości i "duszków" innych graczy, niech już się wreszcie skończy ten halołinowy iwent... ermm.gif

 

edit: Jednak na Satsukim się nie skończyło - wybrałem się do 5-1, zabiłem pierwszego boss'a i będąc w PBWT, postanowiłem wybrać się na parkę Selen + Primeval Demon'a. BP Giganty potrafią dać w kość wink.gif Selen padła wyjątkowo szybko (najpierw camp'iłem na górze z łuku, ale nie byłem w stanie jej przerwać leczenia, no to zeskoczyłem na dół i zaciukałem gadzinę) później miałem lekki problem ze wspomnianymi już gigantami ale koniec końców dałem radę smile.gif

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

sory ze wbije sie z głupim pytaniem - sa jakies sposoby na kupienie gry (usa) w polsce w normalnej cenie? (okolo 199 a nie 250)

tzn chodzi mi glownie zeby nie sprowadzac gry z zagranicy bo niecierpliwosc i niepwnosc by mnie zabiła

i o to zeby cena nie byla przerąbana :P

Zamawiałem tam gdzie Trzcina http://videogamesplus.ca/ cena normalna (na sobotę to było 204,28 zł z przesyłką), ponoć szybko ma dojść (tegoż Trzciny słowa). Skrobnę ile to trwało, jak już przyjdzie.

Yano jeśli to jeszcze przeczytasz, dokładnie 7 dni szła do mnie ta wersja, dziś odebrałem przesyłkę.

Matko mam tyle papierów do roboty że nie wiem kiedy będę miał szansę włączyć, k... tyle czekania i nie mogę grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...