Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki alez mialem akcje,wbil mi sie do swiata BP i podjelismy walke. Niby standard,niby nic nadzwyczajnego,ale jaka to byla walka! Mialem pofarmic dusze a nie zdazylem bo bilem sie z tym kolesiem dobre 90 minut,nie bylo campowania,uciekania,tracenia czasu,90 minut intensywnej zazartej i wyrownanej walki na smierc i zycie...nomrlanie walki albo sa krotkie,albo tylko ciut dluzsze ale tu obaj mielismy olej w glowie i ciezko bylo jednemu dac sie zabic.

 

Wspaniala gra,zaskoczylo mnie to a system walki kopie dupe wszystkiemu. Po walce dostalem wiadomosc na PSN "what an intensive fight,im exhausted need a break lol" i dostalem friend invite...Demons Souls nie dzieli,on laczy:)

Odnośnik do komentarza

to trzeba jeszcze trafic na przeciwnika co ogarnia a nie jakiegos ciecia co rzuca poison cloud i mysli ze juz wygral jesli bedzie tylko uciekal

 

ja narazie mam sl 9x chyba. staty to

 

26 vit

 

26 endure

 

22 str (dla purple flame shield na 2-2)

 

i reszta w dex bo uzywam glownie sharp katany +5 i sticky long bow +5 (oba S dla dex)

 

probuje teraz pokonac old king zanim pojde do end game bo chce jego pierscionek dla staminy ale walka musze przyznac przegieta i jest nagroda sama w sobie :D

 

 

Odnośnik do komentarza

sa porozrzucane po calym swiecie. i niektorzy npc je sprzedaja po 50k dusz ale chyba maja ich tylko ograniczona liczbe. ogolnie nie polecam ich uzywac i przyzwyczaic sie do soul form. 

 

najlatwiejszy sposob na odzyskanie ciala jak dla mnie to 3-3 i uzycie black stone. zmusi to old monka by cie przyzwal i na 60% twoj przeciwnik zginie na schodach zanim do Ciebie dojdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza

to trzeba jeszcze trafic na przeciwnika co ogarnia a nie jakiegos ciecia co rzuca poison cloud i mysli ze juz wygral jesli bedzie tylko uciekal

 

ja narazie mam sl 9x chyba. staty to

 

26 vit

 

26 endure

 

22 str (dla purple flame shield na 2-2)

 

i reszta w dex bo uzywam glownie sharp katany +5 i sticky long bow +5 (oba S dla dex)

 

probuje teraz pokonac old king zanim pojde do end game bo chce jego pierscionek dla staminy ale walka musze przyznac przegieta i jest nagroda sama w sobie :D

Wiem, ze to lamerskie - ale pokonac go moze byle noob z niskim levelem. Wiadomo, nie jest to uczciwa walka - ale zawsze jakis sposob :P Mianowicie: trzeba stanac w drzwiach tego budynku gdzie on stoi i strzelic lukiem. Zacznie do nas isc, uciekamy przed nim az do konca mostu, potem on zaczyna sie wracac na swoje miejsce. Wtedy go backstabujemy. Akcje powtarzamy do skutku :P Jesli nie ma sie dobrej broni, to na poczatku polecam zdobyc Demonbranda (musimy dla Dorana zjechac 20% hp, wtedy sam nam go da).

Odnośnik do komentarza

Hm,jeszcze gry nei skonczylem a juz nabilem Soul lvl 120,zastanawiam sie czy to normalne bo sie czuje nieziemsko dopakowany ;s

 

Jest moze na forum ktos kto chce pomoc sobie i mi w zdobyciu trophies? Mam na mysli wzajemna pomoc poprzez trading itemow,lub pozyczenie (wystarczy na chwile miec cos w inventory zeby trophy wpadlo i mozna oddac sprzet),najchetniej ringi lub upgradowane do +5 itemy.

Odnośnik do komentarza

Hm,jeszcze gry nei skonczylem a juz nabilem Soul lvl 120,zastanawiam sie czy to normalne bo sie czuje nieziemsko dopakowany ;s

 

Jest moze na forum ktos kto chce pomoc sobie i mi w zdobyciu trophies? Mam na mysli wzajemna pomoc poprzez trading itemow,lub pozyczenie (wystarczy na chwile miec cos w inventory zeby trophy wpadlo i mozna oddac sprzet),najchetniej ringi lub upgradowane do +5 itemy.

Farmiles expa? Jesli nie - to jestem nieziemsko zdziwiony, nie wiem jakim cudem (ja skonczylem na podobnym levelu, ale expa farmilem, zeby miec lepsza sytuacje w NG+).

A normalne to to nie jest, przy przecietnym przechodzeniu gry raczej sie ma 50-70 level (max 80).

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem na 54 o ile się nie mylę =)

 

Ciekawe ile lvlu stracisz =D

 

@Pytanie do osób mających DS w wersji amerykańskiej, jest w tej grze parental control ? Chodzi mi o to czy by grać przez internet wymagany jest wiek 21+

 

Ja mam wersje US i nie pytalo mnie nigdy o takie cos.

 

Jak to ile lvlu strace?A gdzie mialbym go stracic o.o

 

Farmiles expa?

 

Troche farmilem w 4-2 i 4-3,bardziej chodzilo mi o to czy to normalne zeby sie tak pakowac przy pierwszym przejsciu na NG+ i wszyscy tak robia,czy raczej nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza

Jak to ile lvlu strace?A gdzie mialbym go stracic o.o

Wszystko w swoim czasie ;)

 

Troche farmilem w 4-2 i 4-3,bardziej chodzilo mi o to czy to normalne zeby sie tak pakowac przy pierwszym przejsciu na NG+ i wszyscy tak robia,czy raczej nie potrzeba.

Grając w wersję US pod koniec NG miałem ~100 SLVL i praktycznie byłem nietykalny.

Odnośnik do komentarza

@Pytanie do osób mających DS w wersji amerykańskiej, jest w tej grze parental control ? Chodzi mi o to czy by grać przez internet wymagany jest wiek 21+

 

Nie wiem skad wziales 21. Normalnie jest 17+ (kontrola rodzicielska na konsoli poziom 9 - czyli brak)

Dla internetu jest taka formulka (na pudelku):

Online interactions Not Rated by ESRB.

 

Rozumialbym ze jesli odpalisz na konsoli to nie ma innych ograniczen.

Odnośnik do komentarza

Wszystko w swoim czasie ;)

 

Zdradzcie sekret,jesli chodzi o

False Kinga w 1-4 to ani razu mnie nie zlapal

,jest jeszcze jakies drugie miejsce gdzie mozna stracic?

 

Można stracić grając online jako black phantom, jeśli zabije Cie otoczenie (pułapki, ogień, przepaść itp.) lub jeśli użyjesz white eye stone. Można to wykorzystać do zbicia leveli jak się chce np. przebudować postać. Jednak lepiej wykorzystać do tego False Kinga, można wtedy odzyskać wszystkie dusze wydane ma levele które utraciliśmy.

Odnośnik do komentarza

Osoba ktora przyzywa musi miec zywego bossa w swiecie w ktorym chce przyzwac. Dodatkowo musi byc w soul lvl range. Bazowy zasieg lvli to 10,ktory wzrasta o 1 co 10 kolejnych lvli,czyli np na lvlu 100 masz 20 lvli,a na 110 juz 21 lvli itd.

 

No i jeden z was musi byc w postaci soul czyli martwy,stawia sigil a ten zywy przyzywa.

Odnośnik do komentarza

Ah pvp, Jakos to przeoczylem w poscie ktory napisales.

 

jesli chodzi ci o najazdy to tak samo jak wlasnie blue eye stone,musi byc ten lvl range i boss. Co do red eye stoneow i duelow to nie wiem czy Twoj kumpel musi go miec czy nie i czy boss musi bys,ale mozecie sprobowac i sie przekonac metoda prob i bledow.

Odnośnik do komentarza

Siema, dopiero zaczynam zabawę z tą grą. Mam pytanie dotyczące samego początku. Może coś przeoczyłem? Po tym jak zginąłem w walce z demonem z samouczka, pojawiłem się w Nexsus jak soul form. Czy Boletarian Palace muszę przechodzić w formie soul? Myślałem, że ciało odzyskam jakoś szybko, a tu przebijam się przez kolejne korytarze i nic... Czy zdobyte przedmioty można sprzedawać?

Faktycznie gra do najprzystępniejszych nie należy. Brak save i pauzy, wysoki poziom trudności. Po tych wszystkich mainstreamowych tytułach trochę trudno się przyzwyczaić, mimo wszytko zabawa jest przednia.

Odnośnik do komentarza

Siema, dopiero zaczynam zabawę z tą grą. Mam pytanie dotyczące samego początku. Może coś przeoczyłem? Po tym jak zginąłem w walce z demonem z samouczka, pojawiłem się w Nexsus jak soul form. Czy Boletarian Palace muszę przechodzić w formie soul? Myślałem, że ciało odzyskam jakoś szybko, a tu przebijam się przez kolejne korytarze i nic... Czy zdobyte przedmioty można sprzedawać?

Faktycznie gra do najprzystępniejszych nie należy. Brak save i pauzy, wysoki poziom trudności. Po tych wszystkich mainstreamowych tytułach trochę trudno się przyzwyczaić, mimo wszytko zabawa jest przednia.

 

Cialo odzyskasz

po pokonaniu pierwszego bossa,wiec tak,musisz 1-1 przejsc w Soul Form.

 

Przedmiotow nie mozna sprzedawac

Gra posiada Save,z tym ze savuje ta gre caly czas (tak wiec jesli np daesz quit game w srodku zamku podczas przechodzenia,przy load profile zaczynasz od tego momentu w ktorym skonczyles,bez przechodzenia od nowa itd).

Jesli np zrobisz jakis event (opuszczenie mostu,otworzenie krat,zabranie klucza) a zginiesz,zaczynasz od poczatku,ale eventy sie tez juz zapisuja i tak zostaja,tylko przeciwnicy od nowa spawnuja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...