Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie tu jest trudnosc. Niby nie ma problemu ale caly czas trzeba zachowac koncentracje bo po chwili pakujesz sie na jakiegos czerwono-okiego czy innego typa i moze du.a sie zrobic...

 

Gra moze i fajna - pogrywam czasem ale wymaga przynajmniej 2h jednorazowej przysiadki bez przerw i w mojej sytuacji zyciowej (maluch biegajacy po domu, ktoremu trzeba czasem pieluche zmienic) ja dyskwalifikuje...

Brak jakiejkolwiek pauzy to kompletny idiotyzm.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie tu jest trudnosc. Niby nie ma problemu ale caly czas trzeba zachowac koncentracje bo po chwili pakujesz sie na jakiegos czerwono-okiego czy innego typa i moze du.a sie zrobic...

 

Gra moze i fajna - pogrywam czasem ale wymaga przynajmniej 2h jednorazowej przysiadki bez przerw i w mojej sytuacji zyciowej (maluch biegajacy po domu, ktoremu trzeba czasem pieluche zmienic) ja dyskwalifikuje...

Brak jakiejkolwiek pauzy to kompletny idiotyzm.

 

Start--> load profile/quit,robisz co masz zrobic i wracasz do gry. Pojawisz sie w tym samym miejscu w ktorym skonczyles i wszystko bedzie na swoim miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie - ostatnio walczyłem z jednym z bossów, ale musiałem już kończyć (a miałem uzbieranych sporo dusz, których nie chciałem stracić), więc zaryzykowałem i korzystając z chwili nieuwagi bossa szybko wybrałem quit aby wyjśc do menu gry. Po załadowaniu stanu gry pojawiłem się tuż przed mgłą prowadzącą do bossa razem ze wszystkimi zebranymi duszami - plus dla developerów :biggrin:

 

Co do posiadówek w DS to faktycznie przy tej grze czas leci strasznie szybko i praktycznie nie sposób się oderwać :)

 

Pytanko: zaraz na początku pierwszego levelu, po lewej jest zejście do zamkniętej bramy, która z tego co wiem otwiera się w danej tendencji. No właśnie białej czy czarnej bo napisy pozostawioone przez ludzi są czasem sprzeczne (raz było że biała, raz że czarna)?

Odnośnik do komentarza

Dobra, zadam kolejne, być może wydające się głupie, pytanie. Mam broń Long Dragon Sword, dzięki której w kopalni tym stworkom co wydobywają materiały zabirałem po 216 HP. Zmieniłem moje ciuszki na plate set (wcześniej miałem te podstawowe) i zadaję obrażenia tylko po 180 HP. Przecież strój nie może mieć wpływu na broń, chociaż zmienienie stroju i tak nic nie dało. Dodam, że nic nie zmieniałem innego, miecz jest sprawny. O co może chodzić?

 

Aha, jeszcze jedno noobskie pytanie - o co chodzi z tym world tendency?

Odnośnik do komentarza

Z tym obniżeniem obrażeń to nie wiem ale to nie przez armor set. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że pewnie miałeś white character tendency i grałeś w soul form co daje bonus do zadawanych obrażeń, tendencja Ci się przesunęła na neutral i bonus znikł. Albo te 180 zadajesz w body form.

 

Co do tendency to długo by pisać, zresztą było już pisane w tym temacie wiele razy, więc dam tylko linki z których dowiesz się wszystkiego

 

http://www.atlus.com/mediawiki/index.php/Tendency

 

http://demonssouls.wikidot.com/world-tendency

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu udało mi się zrobić dłuższa sesję z DSem i muszę powiedzieć, że gra mną pozamiatała!!! Na początku było cholernie ciężko teraz już jest coraz lepiej choć poziom trudności jest wciąż wysoki. Walka z bossami jest epicka! Już dawno nie byłem tak zadowolony z kupna gry jak teraz :potter:

 

Mam do Was jedno pytanie w jaki sposób można najlepiej spożytkować dusze demonów - bossów. Podobno można zrobić z nich bronie, zbroje? Tylko gdzie?

 

Czy po przejściu ostatniego bossa można kontynuować grę swoją postacią?

 

Jeżeli macie ochote dodawajcie mnie do przyjaciół mój psn_id Kris_and_Slide

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Ehh to się nigdy nie skończy...:P Każdy nowy w świecie DS zadaje te same pytania zamiast dzięki opcji szukaj dowiedzieć się, że dusze demonów można wymieniać na czary u Freke (po uwolnieniu go w 3.1), na czary u Yurii (po uwolnieniu jej w 1.3), na cuda u Saint Urbain (po uwolnieniu go w 4.2), lub wykówać unikalne bronie u Eda w 2.1(po podarowaniu mu duszy bossa z 2.2) i że po przejściu ostatniego bossa zaczynamy wszystko od nowa tą samą i taką samą postacią którą kończyliśmy grę (znikają tylko klucze zdobywane w miarę postępów w grze i kamienie do online) ;)

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mój problem polega na tym że ciągle mi spada HP.

 

Użylem kazdego kwiatka po 5 razy (poison,bleed,plague), nawet tego co leczy full hp i kazdy status i dalej hp spada

 

gdyby nie pierscien na regen HP to ciagl bym musial uzywac krzaczkow

 

tylko nie odsylajcie mnie do wyszukiwarki bo skorzystalem z niej i nic nie udalo mi sie znalesc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dżizas, czwarty świat jest megabanalny. Mam SLVL 55 i każdego gościa biorę jednym udeżeniem Demonbranda (mam White Charakter Tendency). A wszyscy narzekają na trudność :P

Ano tez nie tak dawno zakupilem Demon's Souls i rowniez uwazam, ze nie jest az taka uber mega trudna :) Juz po przejsciu 1 misji mamy dostep do praktycznie najlepszej zbroi pod wzgledem obrony (zakladajac, ze mamy pure white tendency, co nie jest zbyt trudne do osiagniecia), potem wystarczy przejsc cale 2 i 1, no i Demonbrand jest nasz :) Ewentualnie mozna bawic sie Meat Cleaverkiem. Zakladam, ze grajac magiem jest trudniej, sproboje po przejsciu new game + moim Temple Knightem :) Aktualnie mam 103 SLVL, biegam z North Regalia i na new game + tylko Fat Minister i bossowie wytrzymuja wiecej niz 2 ciosy :P Co do bossow wlasnie, wiekszosc z nich ma tak mierne AI, ze nawet bez korzystania z jakichs glitchy nie stanowia wyzwania, wszystkich 3 z piatego swiata mozna bezczelnie sciagnac z luku, a ci nie kiwna nawet palcem (no, Dirty Collossus ewentualnie obsypie cie robaczkami). A tym, co najbardziej mnie wkurza jest tzw. online. Juz prawie jestes u bossa, a tu jakis brazylijczyk, czy inny koles zyjacy po drugiej stronie swiata wparowuje ci do gry ze swoim laczem 512 kbps, co skutkuje tym, ze praktycznie teleportuje sie po ekranie. U mnie typ jest nieosloniety, a okazuje sie, ze ma podniesiona tarcze. Wiec slysze odglosy trafien, a nie schodzi mu nic hp, ewentualnie pojawia sie za mna i obrywam backstabem. I wez tu wygraj uzywajac jakiegos Meat Cleavera walczac z takim lagujacym dupkiem z katana. Offline - to jest to ;)

Odnośnik do komentarza

Ludzie sa dziwni.

 

To ze fartem dostaliscie WWT nie oznacza ze gra jest banalna. Glupi event albo ludzie zmienili wam na WWT po zbiciu jednego bossa i piszecie potem takie rzeczy :S

nie pisze, ze jest banalna, tylko ze nie rozumiem ludzi, ktorzy az tak bardzo placza z powodu mega wysokiego poziomu trudnosci. mowie tylko, ze wg mnie latwiej jest pokonac bossa, niz do niego dojsc, zlosliwe rozmieszczenie przeciwnikow i pulapek daje w kosc :) i gram offline, white tendency mozna zrobic po przejsciu dwoch swiatow, a nawet jesli nie zrobisz to i tak meat cleaverem bierzesz wszystko na hita -.- teraz zaczalem royalty i kurde, ciezko jest xd praktycznie wszystko ma mnie na 2 hity :)

Edytowane przez wentyl_pl
Odnośnik do komentarza

WWT mozesz zrobic po zbiciu 3 bossow. Kazdy swiat zaczynasz na 0 i mozesz zrobic +3 (PWWT) albo -3 (PBWT), wiec nie rozumiem jak mozna zdobyc w 1-1 armora 'na poczatku' gry. Trzebaby by zbic Temple Knighta za pierwszym podejsciem.

 

Bossowie moga sie wydawac prostsi, dlatego ze zawsze sa pojedynczo (z malymi wyjatkami w 3) wobec czego mozna dokladnie sobie zaplanowac strategie oraz stamine i wiedziec gdzie i jak uniknac atakow, potem to juz tylko execute zaplanowanych dzialan. W przypadku zwyklych stworkow, czesto trzeba sie borykac z wiecej niz jednym na raz, no i zabieraja oni wiecej damage, dlatego ze sa na 1/2 strzaly.

 

Generalnie ta gra nie jest super trudna, jest po prostu wymagajaca, trzeba prezentowac pewien poziom aby unikac szlagow przeciwnika, gdy sie czlowiek tego nauczy to potem jest juz z gorki, swobodny dostep do swiatow i poukrywane w nich itemy pozwalaja mocno uproscic rozgrywke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...