Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Jak była wersja tylko azjatycka, to żeby zrobić Pure White trzeba było albo zabić wszystkich 3 bossów za jednym przejściem bez umierania po drodze albo zrobić Pure Black+zabić unique Black Phantoma+Primeval Demona i jakiegoś bossa a dopiero po tym wrócić do Nexusa. Z tego co teraz czytam bardzo ułatwili robienie Pure White, nic dziwnego, że gra wydaje się łatwiejsza od postów z początku tematu bo taka jest skoro Atlus zmienił mechanikę.

Odnośnik do komentarza

Jak była wersja tylko azjatycka, to żeby zrobić Pure White trzeba było albo zabić wszystkich 3 bossów za jednym przejściem bez umierania po drodze albo zrobić Pure Black+zabić unique Black Phantoma+Primeval Demona i jakiegoś bossa a dopiero po tym wrócić do Nexusa. Z tego co teraz czytam bardzo ułatwili robienie Pure White, nic dziwnego, że gra wydaje się łatwiejsza od postów z początku tematu bo taka jest skoro Atlus zmienił mechanikę.

Dokładnie tak jak pisze Pablo - pamiętam swoje pierwsze azjatyckie PWW tendency uzyskane grając online ... :rolleyes: Do tego Demon's wiki dopiero stawiało pierwsze kroki - teraz wszystko jest wyłożone jak na tacy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś w ng z demonbrandtem w ręku poczuł się kozakiem i gra nie dostarcza mu już emocji, tak jak było ze mną, to proponuje w ng+ robić pbwt i grać w soul form hehe. I najlepiej niech idzie wtedy na Flamerurkera bez łuku i czarów, tylko melee. Wtedy niech się wypowie na temat trudności DS ;)

Odnośnik do komentarza

Hehehe, Flamerurker to straszny sukinsyn. Tyle się z nim męczyłem. Ale że wtedy dopiero zaczynałem swą przygodę z grą, to atakowałem go Mace (byłem Priestem). I tyle się z nim męczyłem zabierając mu po 40HP mocnym atakiem (raz zabrałem mu połowę:P).

 

A Boss na 5-1 (ten robal czy co tam) to już totalna masakra... czy on wogóle nas atakuje? Podchodzę do niego to ten wybucha jakimiś glutami. I tak parę razy. No to ja doskakuję do niego, dwa ataki z Dragonbranda i szybki unik. I co? Napis "Demon was destroyed". :potter:

 

Aha, za głową mej psotaci czasami się pojawia mała czerwona chmurka. Cioto jest?

Odnośnik do komentarza

 

 

I najlepiej niech idzie wtedy na Flamerurkera bez łuku i czarów, tylko melee. Wtedy niech się wypowie na temat trudności DS ;)

 

 

czyli twierdzisz ze gra bedzie trudna tylko jesli sobie sami ja utrudnimy? pewnie ze mozna sobie samemu utrudniac zycie i biegac z piescia na kazdego czy pokonac bossa 4-3 bez uzycia Stormruler blade ale to jeszcze nie znaczy ze gra jest trudna. tak samo psycho mantisa mozna pokonac w mgs1 bez przelanczania padow tylko po co?

Odnośnik do komentarza

I najlepiej niech idzie wtedy na Flamerurkera bez łuku i czarów, tylko melee. Wtedy niech się wypowie na temat trudności DS ;)

 

 

czyli twierdzisz ze gra bedzie trudna tylko jesli sobie sami ja utrudnimy? pewnie ze mozna sobie samemu utrudniac zycie i biegac z piescia na kazdego czy pokonac bossa 4-3 bez uzycia Stormruler blade ale to jeszcze nie znaczy ze gra jest trudna. tak samo psycho mantisa mozna pokonac w mgs1 bez przelanczania padow tylko po co?

akurat storm kinga imo szybciej z luku sciagnac xd

Odnośnik do komentarza

 

 

I najlepiej niech idzie wtedy na Flamerurkera bez łuku i czarów, tylko melee. Wtedy niech się wypowie na temat trudności DS ;)

 

 

czyli twierdzisz ze gra bedzie trudna tylko jesli sobie sami ja utrudnimy? pewnie ze mozna sobie samemu utrudniac zycie i biegac z piescia na kazdego czy pokonac bossa 4-3 bez uzycia Stormruler blade ale to jeszcze nie znaczy ze gra jest trudna. tak samo psycho mantisa mozna pokonac w mgs1 bez przelanczania padow tylko po co?

 

Uważam, że gra jest idealnie wyważona i bardzo dobrze przemyślana. Gracz ma wpływ na poziom trudności oczywiście poprzez zmianę tendencji, różnica między pure white a pure black jest duża zwłaszcza w ng+, coś jak miedzy easy a very hard w innych grach. Mój battle mage np. w ng+ w soul form przy pbwt był na półtora strzała od najcieńszych bolków w 1.1, wszyscy inni mieli mnie na jednego hita, z second chance na dwa. I przeszedłem tak całą ng+ a nagrodą był lepszy drop rate dzięki któremu przy drugim podejściu zrobiłem wszystkie upgrady do +5.

 

Co do Flamerurkera to uchodzi on za najtrudniejszego bossa dla tych co rozwijają postać w kierunku pure melee, zero czarów. Ja pierwszy raz ubiłem go samymi czarami bez problemu, dlatego drugim razem co by poczuć dreszczyk emocji wybrałem się na niego z samą wykałaczką (moon winged spear+5), purple flame schield i second chance, soul form przy pbwt no im dostał to com chciał :P Godzinna batalia ale w końcu dzielny szewczyk Dratewka pokonał gadzine :P

 

Plotka Demon's Soul 2?

 

http://www.examiner.com/examiner/x-12218-Video-Game-Examiner~y2010m2d9-Demons-Souls-2-announcement-incoming

Edytowane przez drk2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam dosyć nietypowe pytanie

 

wczoraj w koncu kupilem Ps3 a na demons souls napalam sie od dawna i bardzo chetnie bym w koncu pograł, tylko że nie mam jeszcze porzadnego telewizora

czy na 21calowyam CTR bedzie sens grać? czy ktoś probował w to grac na starym CTR?

 

pytam bo niektore gry wygladaja calkiem ok, i bez problemu gram, ale np demo GOW3 jest strasznie ciemne i nieczytelne na tym tv, a wiem ze DS tez jest dosyć ciemne wiec podejzewam ze moga byc problemy

Odnośnik do komentarza

Oto moja historia z Demon's Souls : grałem sobie knight'em około 3 godzinki. Powtarzałem sobie ze spokojem 2-1 gdzie typ używający ognia jechał mnie zadając 1 cios. Pierwszy raz zauważyłem niebieski znaczek na ziemi; przyzwalem pomocną duszę która okazała się mentorem. Najpierw przeszedłem z zapoznanym kanadyjczykiem 2-1, i 2-2. Następnie 2-3. Był on troszeczkę bardziej napakowany statsami(max + 10lvl) ale za to miał item'y z end game'a i wiedział DOKŁADNIE gdzie jest co. Nie mówię tutaj o wiedzy jak dojść do boss'a a o wiedzy którędy iść aby zebrać wszystkie soul'sy. Pograliśmy tak sobie razem z 2-3 h przy czym gadaliśmy przez text message. Byłem na soul level'u 24 gdy powiedziałem mu że musze spadać do pracy. Powiedział że ma dla mnie finałowy prezent i żebyśmy sie spotkali w 4-1. Będąc już spóźnionym poszedłem do 4-1 z pustym ekwipunkiem tak jak mi kazano. Co następnie sie stało sprawiło że grę przechodzę jak tetrisa na speedzie "1". Owy kanadyjczyk dał mi jakieś 500 dusz wszelakiego rodzaju (99 x 8tys.) oraz halabardę +5(zdobyłem trophy o najlepszej broni z czegośtam). Podbiłem sobie soul lvl do 55 i zostawiłem reszte dusz coby bylo jakiekolwiek wyzwanie :D I tak powstało chocapic xD

 

Prawdziwa historia.. Są jeszcze mili ludzie na świecie :D Pozdro

Odnośnik do komentarza

Oto moja historia z Demon's Souls : grałem sobie knight'em około 3 godzinki. Powtarzałem sobie ze spokojem 2-1 gdzie typ używający ognia jechał mnie zadając 1 cios. Pierwszy raz zauważyłem niebieski znaczek na ziemi; przyzwalem pomocną duszę która okazała się mentorem. Najpierw przeszedłem z zapoznanym kanadyjczykiem 2-1, i 2-2. Następnie 2-3. Był on troszeczkę bardziej napakowany statsami(max + 10lvl) ale za to miał item'y z end game'a i wiedział DOKŁADNIE gdzie jest co. Nie mówię tutaj o wiedzy jak dojść do boss'a a o wiedzy którędy iść aby zebrać wszystkie soul'sy. Pograliśmy tak sobie razem z 2-3 h przy czym gadaliśmy przez text message. Byłem na soul level'u 24 gdy powiedziałem mu że musze spadać do pracy. Powiedział że ma dla mnie finałowy prezent i żebyśmy sie spotkali w 4-1. Będąc już spóźnionym poszedłem do 4-1 z pustym ekwipunkiem tak jak mi kazano. Co następnie sie stało sprawiło że grę przechodzę jak tetrisa na speedzie "1". Owy kanadyjczyk dał mi jakieś 500 dusz wszelakiego rodzaju (99 x 8tys.) oraz halabardę +5(zdobyłem trophy o najlepszej broni z czegośtam). Podbiłem sobie soul lvl do 55 i zostawiłem reszte dusz coby bylo jakiekolwiek wyzwanie :D I tak powstało chocapic xD

 

Prawdziwa historia.. Są jeszcze mili ludzie na świecie :D Pozdro

i straciles mase funu :(

Odnośnik do komentarza
wczoraj w koncu kupilem Ps3 a na demons souls napalam sie od dawna i bardzo chetnie bym w koncu pograł, tylko że nie mam jeszcze porzadnego telewizora

czy na 21calowyam CTR bedzie sens grać? czy ktoś probował w to grac na starym CTR?

Mój qmpel grał na CRT w DS i powiem że da się grać, fakt to nie to samo co LCD ale jest jak najbardziej grywalnie i (w miarę) czytelnie.

Niektóre miejscówki powiem, wyglądały nawet całkiem ciekawie na takim telewizorze (np Nexus).

Odnośnik do komentarza

dobra, pograłem pograłem, gra jest zacna.

W pracy jest nas 3ch którzy mają DSa, jak to zrobic zeby grac razem?

Tzn. Wiem ze musze uzyć kamienia w formie Soul, żeby żywy gracz mógł mnie przyzwać i rozwalic bossa.

 

Ale jak chcemy grac we 3ch to mamy robić tak? :

- 1 gracz w formie Żywej

- 2ch graczy w Soul zostawia kamienie

- 1szy gracz z dwoma Soulami wbija na bossa i druzyna zabija go

- Gracze Soul zostają wskrzeszeni(jako nagroda za bossa)

 

i to jest schemat ok. Ale jak zrobić żeby zabić każdym z Graczy danego bossa?

 

tak samo jak wyżej, ale np. po zabiciu bossa u Gracza nr 1, Gracz nr 1 i 3 zabija sie w Nexusie, oferują pomoc w levelu dla Gracza nr 2. pokonują bossa, znowu wszyscy żywi wracają do Nexusa. Tam Gracz nr 1 i 2 zabijają się, oferują pomoc w levelu dla Gracza nr 3 i zabijaja bossa.

 

Po tym leca do następnego levelu i znowy schemat powtarzany 3 krotnie ?

Odnośnik do komentarza

ale cyrk :P

no ale damy radę ;]

 

Gra bardzo kara jak nie wiadomo gdzie iść, np. dla mnie logicznym było po zabiciu Phalanxa, zeby iść na 1-2. Okazało się błędem jak 3 razy blue eye knight z lancą mnie rozwalił, a potem wbiłem do Tower Knighta i mnie zmiażdżył... długo nie wiedziałem co robić... opcja rekomendowanej planszy po 1-1 była by miła na początku ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...