Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

No kur.wa, zbijam Character Tendency z PW do PB, postanowiłem, że na start ubiję tego Blue Phantoma w Nexus. Nie zauważyłem tylko, że zamiast Soul Arrow naparzam Soul Rayem i niechcący wyłapał Boldwin :]. Zrobił się agresywny i musiałem go ubić. Dobrze, że do zabicia mam tylko False Kinga, bo nie miałbym się gdzie w ziółka i przyprawy zaopatrywać.

 

PS: Na jakim levelu w miarę bezpiecznie można zacząć NG+?

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

DRODZY FORUMOWICZE POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY.

Chciałbym bardzo przeczytać recke DS . Mógłby ktoś wrzucić skany recenzji na forum :sweat:

 

to chyba podpada pod regulamin, wejdź na metacrics(tak to się piszę?) i masz tam recenzje.

 

 

Poległ Smoczy bóg(ciekawe czy gdybym ciągle strzelał w ten "róg" to też by padł) i zdobyłem zajefajny miecz :woot: . Na początku było trudno ale się oswoiłem :thumbsup:. teraz szkieletory padają nawet jak mam tego potwora na spółkę z tarczą. przy okazji: poległ też stary bohater:>. i mam pytanie: jaki trza mieć level aby z Doranem(tym w krypcie za czerwonookim rycerzem z włócznią) walczyć na równi? bo mam chyba coś koło 45.

 

 

Odnośnik do komentarza

DRODZY FORUMOWICZE POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY.

Chciałbym bardzo przeczytać recke DS . Mógłby ktoś wrzucić skany recenzji na forum :sweat:

 

to chyba podpada pod regulamin, wejdź na metacrics(tak to się piszę?) i masz tam recenzje.

 

 

Poległ Smoczy bóg(ciekawe czy gdybym ciągle strzelał w ten "róg" to też by padł) i zdobyłem zajefajny miecz :woot: . Na początku było trudno ale się oswoiłem :thumbsup:. teraz szkieletory padają nawet jak mam tego potwora na spółkę z tarczą. przy okazji: poległ też stary bohater:>. i mam pytanie: jaki trza mieć level aby z Doranem(tym w krypcie za czerwonookim rycerzem z włócznią) walczyć na równi? bo mam chyba coś koło 45.

 

 

Chcesz go zabić czy tylko po Demonbrand?

Odnośnik do komentarza

heh, ale heca, walczę z Penetratorem, i tak mieczem śmignąłem że o Biorra przez przypadek zahaczyłem :sweat: ten na mnie i trza na dwa fronty walczyć :rolleyes: ale to co zobaczyłem po walce z nimi sprawiło że poweselałem: ZBROJA BIORRA! :woot: szkoda tylko że ciągle się z Doranem siłuję i  dziwna sprawa: wziąłem ten miecz od króla i na szkieletory! CIACH -19 HP! Chciałbym wiedzieć jak to się dzieje że on mi ty (pipi) zabiera 80% życia...

Odnośnik do komentarza

Damage Demonbrandta, Soulbrandta i Northern Regalia jest zależny od CT.

 

E: Właśnie zacząłem NG+. Krzyżyk na drogę, Phalanx był banalny, ale potem w 3-1 poległem ładnych parę razy. Nieźle się zdziwiłem, jak boss, który za pierwszym podejściem był jednym z najłatwiejszych zaczął nakur.wiać mnie Soul Rayami.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

siema ! ja ta gre bede mial w środe. Kto chce pograc CO-OP to dawac ID !

muj ID szymus dodawac mnie. Mam pytanie, chcę byc knightem i nie wiem za bardzo jakie atrybuty mam ulepszać. Doradzicie mi ?

 

mój nick masz obok, a co do gry: jeśli grasz knightem czyli w zwarciu to ja daję w strenght i zdrowie(ni pamiętam jak to się nazywa) i od czasu do czasu w dexterity i umiejętność nad strenght i czasami w umiejętność której znaczek to 2 pazury(Faith chyba). Ale zanim z kimkolwiek pograsz musisz samodzielnie zabić demona Phalanxa.

Odnośnik do komentarza

W strenght od pewnego momentu już nie warto pakować bo po prostu ta statystyka przestaję rosnąć. Jeśli chodzi o knighta to najlepiej obczaić sobie jaki ekwipunek do niego chcemy. Wymagane statsy podbić a później już tylko w vitality i endurance pakować.

 

EDIT: Black Phantom Edtion to limitka wydania europejskiego?

Edytowane przez zwolak6
Odnośnik do komentarza

wg mnie łatwiejszy od Monster Huntera:P(czyli trudny:P), jedynie te dusze są problemem bo nie da się ich zachować a po śmierci je tracisz i musisz wrócić do miejsca w którym zginąłeś, a jak znowu zginiesz, to tracisz tamte.

 

a tak na serio: zbieram ekipę ludzi na Alanta i niebieskiego smoka, jeśli to nie problem to przydałby się HS. wszystkie fantomy wybite, tylko smok i król. mam 63 lvl. chętni?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...