Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio podczas ''wydawania pkt exp, , u black panienki stalem na przeciw jej i gdy odkladalem pada nacisną sie

przycisk R2.... :) jak dostala strzala z mojej super axe w łeb to zostalo jej 1% energi , uff ale szczescie :) duzo

nie braklo a mial bym - new game.....

 

jak ją niechcący smyrnąłem dragon bone smasherem :whoops:

to jej zjechał cały pasek

i kurde se myśle że dupa, new game po 40h gry,

aleeeeeeee Ona wstaje i mówi że nie może zginąć w Nexusie bo jest z nim powiązana czy coś :yahoo:

Odnośnik do komentarza

System odradzania się Crystal Lizards działa według jakiegoś schematu?Te ich respawny kiedyś się kończą czy mogę se tak za nimi ganiać ile zechcę?

Lizard'y występują w liczbie: 1 + 1/dead boss i tak np. po zgładzeniu wszystkich boss'ów w drugim świecie, możesz ubić każdą jaszczurkę czterokrotnie (uwaga: ucieczka = zgon).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Od wczoraj zabrałem się za ten wspaniały tytuł.... Udało mi się ubić pierwszego demona.... Damn satysfakcja jak przy żadnym innym tytule:), pytanko: zacząłem grać klasą knight; czy to odpowiednia klasa dla laika jak ja?? i od razu drugie pytanie: w co najlepiej inwestować w tej klasie: jak na razie jade na siłę, żywotność i troszkę na luck(bardzo słabe początkowe....) czy robię dobrze??

Odnośnik do komentarza

W miarę szybko określ się, jakim typem postaci chcesz grać i ładuj konsekwentnie w potrzebne cechy. Luck'a nie ma raczej co podnosić, chyba że celujesz w posługiwanie się BlueBlood Swordem.

 

Z jakim poziomem kończyliście pierwsze przejście gry? NG+ jest dużo trudniejsze od NG? Do nowej gry przechodzą niewykorzystane dusze bossów?

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

ok, 180 lvl, potrzebuje osoby która pomoże mi w czymś ważnym, w ramach podziękowania dostanie ta osoba 3 bronie wymagane do trofeów za cóśtamstone'y lub 3 unikalne bronie wymagane na trofeum,a to wszystko w niecałe 30 minut. jak ktoś chętny pisać na mój PSN id podany w kolumnie obok. liczę że tera ktoś napisze... a, mam wersje EU

Odnośnik do komentarza

Demon's Souls dostanę ok. 15 września. Myślicie, że jeszcze będę z kimś mógł pograć online w ten tytuł? Mam na myśli to, że chyba większość graczy kończą grę i będę musiał grać sam ;p

Na pewno znajdzie się mnóstwo ludzi, którzy jako black phantom Cię zaatakują ;)  W Shrine of Storms to jak na razie istna plaga,  na NG+ to tak mnie ze trzech atakuje podczas wizyty.

 

 

Ja za pierwszym razem ukończyłem mając Soul Level 66 (znaczy miałem 68, ale boss końcowy w Boletarian Palace mnie zdegradował do 66 :D), a za drugim jak grałem od początku to miałem jakiś 56, ale wtedy to już wiedziałem na co się szykować i na jaką broń (DBS i MC).

 

 

Odnośnik do komentarza

bo nie ma to jak zrobić uniwersalną na maksa postać(wszystkie czary, cuda, pirścionki i unikalne bronie w jednym)

 

Hej a jaka masz wersje usa?i jaki lv .to mozemy sie zmiezyc to twoja uniwersalna postacia:rolleyes:ja mam usa.lv169

 

WEEEEEEEEEEE MAM PLATYNKE:D!

 

Gratulacjeeee:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

dziękuje, tera bede miał czym kozaczyć :P

 

Ja tez zdobylem swoja pierwsza Platynke wlasnie w Soula heh:rolleyes::rolleyes:ale troche juz czasu temu

Edytowane przez Dev1983
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...