Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Do shrine of storm wbiles?Szacun :P Jak ja tam wbilem odrazu po 1-2 to nie dalem rady nawet do pierwszego fog gate'a dojsc :D

 

Przed chwilą trafiłem na niezły problem i nie wiem czy to jest glitch czy co. Otóż jeden z przeciwników mnie uśmiercił. Pojawiła się informacja "bleeding". Po odrodzeniu okazało się, że moje hp zostało skrócone o połowę (mimo faktu, ze hp mam na lvl 22). Sprawdziłem itemy, które mają anulować krwawienie, ale nic nie pomaga. O co chodzi?

Krwawienie anuluje jakis fioletowy kwiatek(Royal Lotus chyba).Tutaj jednak nie chodzi o to ze krwawisz tylko o to ze jestes dusza co zmiejsza ci zycie do 50%.Ubierz ClingRing(dodaje 25%) czyli bedziesz mial 75% zycia niz masz w ciele.Na poczatku gry najlepiej nosic wlasnie ClingRing+ThiefRing

 

Takie pytania moze i glupie ale przeciez kazdy z nas je mial na poczatku ;)

Co do mojego tekstu z TowerKnight'e,,to nie mam cie za idiote tylko takie malo-dow(pipi)ne pytanie to bylo a zadalem je z tego powodu ze kiedys trafilem na takiego goscia ktory wlasnie w taki sposob chcial go pokonac a przeciez nietrudno zalapac ze tak sie nie da ;)

Odnośnik do komentarza

Ha myślałem że jestem kozak pokonałem pierwszego bossa za pierwszym razem lecę dalej do następnego kładę wszystkich od szczału, wchodzę na arenę a tu zonk 1 cios i papa, co za nie fart:( Potem nawet do foga nie mogłem dojść:(

 

ps.eee, mam głupie pytanie kiedy w końcu dostane next lewel załatwiłem bossa i nigdzie nie ma info czy już statystyki mogę sobie podnieść

Edytowane przez wirusek
Odnośnik do komentarza

Ha myślałem że jestem kozak pokonałem pierwszego bossa za pierwszym razem lecę dalej do następnego kładę wszystkich od szczału, wchodzę na arenę a tu zonk 1 cios i papa, co za nie fart:( Potem nawet do foga nie mogłem dojść:(

 

ps.eee, mam głupie pytanie kiedy w końcu dostane next lewel załatwiłem bossa i nigdzie nie ma info czy już statystyki mogę sobie podnieść

 

Level up'ów jako takich nie ma. Możesz sobie za to podnieść poszczególne cechy, w Nexusie u The Maiden in Black. Za tą przyjemność płacisz duszami.

Odnośnik do komentarza

@wirusek

Pamietasz ta babke w czarnym,na filmiku gdy po raz pierwszy znalazles sie w nexus?U niej levelujesz poszczegolne umiejetnosci ale dopiero po tym jak pokonasz pierwszego bossa(juz zrobiles) i pogadasz z Monumental.Jest on na drugim pietrze w Nexus.Siedzi wiele takich jakby azjatyckich kaplanow :P a ty musisz porozmawiac z tym przed ktorym pali sie swieca.Pozniej idziesz do WomanInBlack i levelujesz :)

Odnośnik do komentarza

Widzę że w tej grze czary to podstawa żaden czerwono-oki-rycerz, czy szkieletor z 2-katanami nie jest mi straszny lecz wystarczy byle jakie urwisko i mogę oglądać swoją postać tylko za pomocą duszy:(

 

ps. Znów mam kilka pytań:

1. Można sprzedawać broń,(doczytałem, NIE)

2. Po co mi kamyczki z demonów (bosów)

3. Jak do ciasnej zagrać z kimś on-line, rozumie że do tego są potrzebne kamienie (blue, white, black), ale za nic nie mogę ich użyć

Edytowane przez wirusek
Odnośnik do komentarza

2. Kamyki przeznaczasz na upgrade broni lub na czary/cuda. Broń wykuwa Ed w 2-1. Co i za co wykuwa masz w poradniku lub na wiki DS.

3. Biały kamień służy do powrotu do Nexusa (tracisz przy tym dusze). Niebieskim możesz wezwać gracza/graczy do siebie (tylko jako "żywy", nie jako duch), czarnym napadasz na inne światy jako BP, a czerwonym zapraszasz do PVP (ale ten kamień możesz zdobyć zabijając Maiden In Black na końcu gry).

 

Ej absolutnie wszystkie odpowiedzi masz w poradniku, który ode mnie kupiłeś z grą. ;)

Odnośnik do komentarza

Troszke pomieszałwś Rokkyu:) niebieski-jako dusza stawiasz znak i liczysz że cię przyzwie inne ciało, a biały służy do powrotu z innego świata do swojego i nie tracisz przy tym dusz(chodziło ci pewnie o coś takiego jak Nexial Blinding, który wyrzuca do N. i zabiera dusze). A czarny możesz wydropić z Black Phantomów.

Odnośnik do komentarza

Tak jak nazwa wskazuje..."Sila Cudu",dodaje dmg np do God's Wrath.

Speedrun DS-a w 55min przez japonca(czemu mnie to nie dziwi? :P ) :

http://www.youtube.com/user/alternalw#p/u/0/9Z6bm27VTis

Niesamowite skroty koles zna,widac ze zna ta gre na pamiec.Wie gdzie jaki skarb lezy i zbiera tylko to co potrzebuje.Zna kazdy trick zeby zycia nie tracic i omijac przeciwnikow.Nolife?

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Speed run wymaksowana postacia, ktora dwoma czarami bije bossa? To nie jest speed run, to jest przedstawienie najkrotszej sciezki ktora mozna przejsc od bossa do bossa ;)

Normalna postać, facet po prostu wie w co pakować i kolejno zwiększa tylko to co potrzebuje, głównie magie, wszystko pięknie rozplanowane, na tym polega speed run, nie wiem skąd ta potrzeba umniejszenia.

Odnośnik do komentarza

Wlacz pierwszy filmik to sie przekonasz..zaczal nowa postacia (fakt faktem ze nie gral tutoriala ale co tam...na 5min to jest) i levelowal tylko mane i magie.Wiekszosc przeciwnikow ma "slabosc" :P do magii wiec szybko padaja.Przeciwnikow nie zabijal,chyba ze musial lub byli to tacy ktorych kosil 1-2 hitami a dusz mu starczylo na lvl upy z walk z bossami oraz dlatego ze uzywal dusze demonow jako free souls do lvl up'u ;)

 

 

btw,przyznac sie,kto wiedzial o tym tricku w 13:36? :diablo: chyba nikt...niesamowite skroty i tricki zna :turned:

 

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Hmm Przeszedłem grę po raz pierwszy... Napewno czuję+ 6 do stojącej "kuśki" oraz + 10 do morale (napisy końcowe = "wow dobry jestem" powtarzane w myślach):P , tytuł ten daje wielkie pokłady satysfakcji a z każdym ubitym demonem ona wzrasta... Jedynym minusem (dla mnie) jest to że tak szybko się skończyła(25 godzin), jak również myślałem że finał będzie mocniejszy ... Ale nie ma co narzekać ponieważ dostaliśmy najmocniejszą grę tej generacji konsol(psx miał vagrant story, ps2 okami- nie wiem dlaczego je skojarzyłem, może dlatego że obie są niczym sztuka a ps3 ma ds), jest jedyna w swoim rodzaju a coś innego będącego w stanie jej dorównać to Vagrant story (grając w obie podobnie się czułem). Nic tylko grać....

 

 

Pytanko czy po ng+ jest o wiele trudniej ?? :P , nie wiem czy moje nerwy to wytrzymają ;) .

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Znajac juz trasy,przeciwnikow,ich slabe punkty itp,itd nie jest az tak trudniej.Oni maja wiecej zycia i dmg wiec tylko o tyle gorzej jest lecz na jakim poziomie bys nie byl,jest on wystarczajaco duzy i bronie masz na tyle ulepszone ze w ng+ ng++ nie czujesz ze nie dajesz rady....ba,wrecz przeciwnie-przebiegasz przez plansze.Od ng+++ i dalej jest ciezko i sa momenty gdzie na prawde czujesz ze potrzebujesz pomocy ze strony blue phantoma aby przejsc miejscowke

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...