Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem DS wczoraj. Ciupak32 - jeżeli chcesz aby gra była naprawde łatwa to graj w sieci. Na każdym kroku znajdziesz porady jak sobie ułatwić życie. Jedyny boss w grze jaki zabił mnie wiecerj niz 3 razy (większość sama padła podczas mojej pierwszej wizyty) to ostatni chłopek w Boletarii. Gra bardzo fajna. Polecam każdemu!!

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że ten ostatni boss z Boletarii jest łatwy. Wystarczy tylko założyć "Thief's ring", podejść trochę do przodu i poczekać aż jegomość zacznie do nas iść. Gdy dojdzie do środka planszy, zatrzyma się i odwróci od nas. Wtedy powolnym krokiem zbliżamy się do niego i rzucamy na niego czar "Poison cloud". Teraz czekamy jego pasek spadnie do zera i to koniec tej bezstresowej walki;).

 

Swoją drogą to na new game+ najbardziej bałem się Maneatera. Okazało się, że pokonałem go w... 5 sekund;). "Firestorm" to jednak potęga!

Odnośnik do komentarza

Panowie, kupiłem grę w czwartek i wciągnęła mnie jak bagno. Z dwoma wyjątkami w postaci Mass Effect 2 i Fable 2/3 od lat żaden RPG mnie tak nie zajarał. Demon's Souls rządzi i dzieli! :D Z początku cholernie się zraziłem, bo ginąłem bez przerwy ale teraz jako-tako mi idzie, gram Thiefem więc głównie staram się okrążać przeciwników, a bossów prostacko kampię z łuku lub magi. Mam nadzieję, że jak będę robił kolejne przejścia gry to ogarnę i bardziej statyczne formy walki, bo coś czuję, że będę do tego tytułu wracał wiele razy :)

Odnośnik do komentarza

Również bym potrzebował pomocy bo za nic nie mogę uzyskać white character tendency a jestem na new game++. Mój level to 180 i chciałbym oczywiście ten słynny Ring za White character tendency no i może pare kamieni;). W zamian mam do oddania np. pure bladestone(czytalem, że trudno zdobyć a mi wpadł 2 razy;)).

Odnośnik do komentarza

Ale u mnie w kolejce czekają jeszcze "Red dead redemption" i "vanquish";) O dziwo leżą na półce bo ciągle myśle tylko o "Demon's Souls":). Póki nie wpadnie platynka to chyba nie zabiorę się za nie. Dlatego to błaganie o pomoc bo chcę szybko wbić platynę i zacząć pozostale gierki;). A czasu na granie mam mało.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że mam 180 level i nie wiem czy będzie mi łatwo kogoś "znaleźć" do pvp.

 

I pytanie czy nie łatwiej mi będzie zacząć grę od zera by zdobyć white character tendency? Pytanie zasadne bo na new game++ zabiłem "nauczyciela cudów"(by zdobyć przez glitcha dużo emperal stones) a wcześniej też Selen Vinland i jeszcze kogoś. Z tego co zauważyłem to te tendency przechodzi na nastepne new game więc już jestem tak "czarny", że nie wiem czy oplaca mi sie dobijać do "White";) na new game+++?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...