Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Coś miałem skopane z tą Miralda według obrazka miałem PWW a brama się i tak nie otworzyła,no nic grę zaliczyłem, drugie podejście tym razem offline Phalanx i Tower knight pokonani bez zgona i brama na dole otwarta ,Miralda ubita i w swietnym secie teraz sobie paraduje :D Gra daje masę frajdy i na pojedynczym jej przejściu nie poprzestanę.

Teraz mam pytanie jak uzyskać pucharki Obtained Best Weapon by Cloudstone

Faintstone etc ?

Odnośnik do komentarza

Coś miałem skopane z tą Miralda według obrazka miałem PWW a brama się i tak nie otworzyła,no nic grę zaliczyłem, drugie podejście tym razem offline Phalanx i Tower knight pokonani bez zgona i brama na dole otwarta ,Miralda ubita i w swietnym secie teraz sobie paraduje :D Gra daje masę frajdy i na pojedynczym jej przejściu nie poprzestanę.

Teraz mam pytanie jak uzyskać pucharki Obtained Best Weapon by Cloudstone

Faintstone etc ?

 

 

Za ubicie niektórych potworów dostajesz kamienie do podnoszenia statystyk danej broni, a pucharek dostajesz za maksymalny lv tych broni. Możesz to zrobić u kowala w Nexus lub u kowala znajdującego się w 2-1.

Tu masz informacje jaki potworek co wypluwa z siebie -> kamyczki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no właśnie trochę wyłapałem gonga, bo od tygodnia mam +10 i nic sie nie dzieje. teraz znów się muszę męczyć żeby inną ulepszać do +10, no nie wiem. a jak się okaże że reszty trofeów też nie moge zdobyć to juz w ogóle zniechecające. chyba że rozchodzi się o to, że muszę użyć na końcu Pure Hardstone, a z tego co pamiętam do Short Sword nie wymagany był ten kamyczek.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co jest grane, ale po mojemu coś tu śmierdzi... :rolleyes:

 

Według Demon's Souls wiki, Short Sword wymaga Pure Hardstone'a:

 

41697241.jpg

 

Może masz Short Sword +9 :potter:

 

Tak czy siak, Hardstone'y to jedne z najbardziej pospolitych kamieni, ze znalezieniem których, nie powinieneś mieć większych problemów :thumbsup:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pospolite ale sa potrzebne do wszystkich broni zeby podniesc na +5,dopiero od tego momentu tworza sie blessed,dark,itp wiec nie mozna sobie pozwolic na tworzenie kolejnej broni +10.Sprobuj z jeszcze jedna bronia,zrob np sharpstonami(z tego co pamietam latwo je znalesc).Jesli ci nie wpadnie to pewnie najlepszym wyjsciem bedzie rozpoczecie gry od nowa.Trofea za bossow normalnie dostajesz?

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Pospolite ale sa potrzebne do wszystkich broni zeby podniesc na +5,dopiero od tego momentu tworza sie blessed,dark,itp wiec nie mozna sobie pozwolic na tworzenie kolejnej broni +10.

Bez jaj, a o Crystal Geckos/Lizards słyszałeś? Czego jak czego, ale Hardstone'ów to się ma na pęczki: pierwsze dwa typy (Shard i Large Shard) są dostępne w sprzedaży, Chunk'i rzucają wspomniane jaszczurki i to w dużych ilościach, a Pure masz najbidniej jeden na cykl. Więc bez pitolenia proszę... :whistling:

 

normalnie mam short sword +10

Weź pstryknij zdjęcie...

 

Siema ;) Mam takie pytanie - czy po pokonaniu Phalanxa, jeśli użyję jego duszy, by ulepszyć włócznię, to dostanę trofeum? I jeśli nie, to czy warto w ogóle ulepszać włócznię przy pomocy jego duszy, czy lepiej ją skonsumować?(i ile dusz się dostaje?)

Jakie trofeum masz na myśli (Phalanx's Trophy dostajesz od razu po... pokonaniu gluta :potter: )? Bez Scraping Spear (do wytworzenia którego potrzebujesz Lead Demon's Soul) nie zdobędziesz Soldier's Trophy...

Edytowane przez stoodio
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pospolite ale sa potrzebne do wszystkich broni zeby podniesc na +5,dopiero od tego momentu tworza sie blessed,dark,itp wiec nie mozna sobie pozwolic na tworzenie kolejnej broni +10.

Bez jaj, a o Crystal Geckos/Lizards słyszałeś? Czego jak czego, ale Hardstone'ów to się ma na pęczki: pierwsze dwa typy (Shard i Large Shard) są dostępne w sprzedaży, Chunk'i rzucają wspomniane jaszczurki i to w dużych ilościach, a Pure masz najbidniej jeden na cykl. Więc bez pitolenia proszę... :whistling:

Bez jaj,a o kulturze slyszales?Czego jak czego, ale cwaniactwa nie zniose.Wiec bez cwaniakowania (pitolenia w sumie tez) mi tu... :whistling:

Na obrazku ktory sam zamiesciles widac ile potrzeba hardstonow aby wbic na +5 a przy innych broniach ich ilosc jest nawet wieksza.W sklepie owe kamienie sa w miare drogie przy pierwszym playthrough wiec nie oplaca sie ich kupowac.Farmic lizardy w 2-2 rowniez przy pierwszym przechodzeniu gry rowniez jest nieoplacalne gdyz nie masz ani tak dobra bron ani czary aby zabic duzo ich ilosc.Podsumowujac moje 2 powyzsze zdania:Nie oplaca sie ani farmic,ani kupowac hardstony podczas pierwszego przechodzenia gry a przy pozniejszych ng+ same wpadaja wiec oszczedzasz na czasie i duszach ktore mozna wydac na lvl up'y.Dlatego lepiej sie teraz wstrzymac z nowa bronia ulepszona hardstonami i zostawic na koniec

 

 

@KornelB

Nie

Edytowane przez Neo3016
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Pospolite ale sa potrzebne do wszystkich broni zeby podniesc na +5,dopiero od tego momentu tworza sie blessed,dark,itp wiec nie mozna sobie pozwolic na tworzenie kolejnej broni +10.

Bez jaj, a o Crystal Geckos/Lizards słyszałeś? Czego jak czego, ale Hardstone'ów to się ma na pęczki: pierwsze dwa typy (Shard i Large Shard) są dostępne w sprzedaży, Chunk'i rzucają wspomniane jaszczurki i to w dużych ilościach, a Pure masz najbidniej jeden na cykl. Więc bez pitolenia proszę... :whistling:

Bez jaj,a o kulturze slyszales?Czego jak czego, ale cwaniactwa nie zniose.Wiec bez cwaniakowania (pitolenia w sumie tez) mi tu... :whistling:

Na obrazku ktory sam zamiesciles widac ile potrzeba hardstonow aby wbic na +5 a przy innych broniach ich ilosc jest nawet wieksza.W sklepie owe kamienie sa w miare drogie przy pierwszym playthrough wiec nie oplaca sie ich kupowac.Farmic lizardy w 2-2 rowniez przy pierwszym przechodzeniu gry rowniez jest nieoplacalne gdyz nie masz ani tak dobra bron ani czary aby zabic duzo ich ilosc.Podsumowujac moje 2 powyzsze zdania:Nie oplaca sie ani farmic,ani kupowac hardstony podczas pierwszego przechodzenia gry a przy pozniejszych ng+ same wpadaja wiec oszczedzasz na czasie i duszach ktore mozna wydac na lvl up'y.Dlatego lepiej sie teraz wstrzymac z nowa bronia ulepszona hardstonami i zostawic na koniec

 

 

@KornelB

Nie

Wyluzuj, wysnułeś sobie jakąś błędną tezę i brniesz w to na całego (daruj sobie gadki o kulturze). Gdzie ja napisałem o pierwszym podejściu? Stwierdziłem jedynie fakt , że trofeum za wykonanie broni z najbardziej pospolitego kamienia, nie powinno stanowić dla średnio rozgarniętej osoby najmniejszego problemu (no chyba, że mamy do czynienia z jakimś bug'iem). Skoro jaszczurki Ci spierdzielały i miałeś (o zgrozo) problemy z duszami na zakupy, to najwyraźniej reprezentujemy inny poziom wiedzy na temat tej gry. Gwarantuję Ci, że jeśli spędzisz z Demon's Souls choć połowę tego czasu co ja to nie będziesz miał problemu ani z gekonami, ani tym bardziej z duszami - wystarczy wiedzieć kiedy, gdzie i jak...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gadki odpuszcze jak ty zaczniesz mowic do mnie jak do rownego sobie bo z tego co widze to uwazasz sie kogos duzo lepszego.Sie Gamemaster (o zgrozo!) znalazl.O jaka teze ci chodzi?Odpowiadamy tej samej osobie ktora jest nowa i malo wie nt tej gry co oznacza ze jest przy pierwszym playthrough.Chyba ze twoja za(pipi)istosc pozwala ci zrozumiec na jakim ng+ jest i jaki ma lvl.Pokaz mi gdzie ja napisalem ze stanowi problem.Problemem jest stworzenie DRUGIEJ takiej samej broni gdy juz sie tyle kamieni zuzylo na poprzednia.Powiedz mi "miszczu" ile tobie udawalo sie zabic lizardow w 2-2 (na dole za bp) na pierwszych levelach i z normalna bronia,bo ja w poprzednim poscie nie mialem na mysli pojedynczych jaszczurek tylko cala ta zgraje tam na dole.Pokaz mi rowniez gdzie napisalem ze mialem problem z zakupami.Tak,twoja wiedza nt DSa dazy do nieskonczonosci z tego powodu ze masz rekord na najwiecej godzin spedzonych przy owej grze a twoja za(pipi)istosc pozwala ci wiedziec ile ja godzin spedzilem przy niej.Przepraszam "miszczu" ze sie tu odezwalem i odpysknalem Tobie,o wielki wszechwiedzacy :ninja:

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Gadki odpuszcze jak ty zaczniesz mowic do mnie jak do rownego sobie bo z tego co widze to uwazasz sie kogos duzo lepszego.Sie Gamemaster (o zgrozo!) znalazl.

N/C

 

O jaka teze ci chodzi?Odpowiadamy tej samej osobie ktora jest nowa i malo wie nt tej gry co oznacza ze jest przy pierwszym playthrough.Chyba ze twoja za(pipi)istosc pozwala ci zrozumiec na jakim ng+ jest i jaki ma lvl.

Pisałem wyżej. Poza tym kolejny raz wysnuwasz błędne wnioski - napisz mi gdzie każę mu robić te broń już teraz, dokładnie w tej chwili - mój post miał na celu poinformować go i uspokoić, że tak naprawdę nic się nie stało bo rzeczonych kamieni ma się później wystarczająco dużo, aby wykuć kolejny egzemplarz (a jeśli już wie się co robić, to dosłownie w kolejnych cyklach, ma się ich na pęczki).

 

Pokaz mi gdzie ja napisalem ze stanowi problem.Problemem jest stworzenie DRUGIEJ takiej samej broni gdy juz sie tyle kamieni zuzylo na poprzednia.

Proszę:

 

Pospolite ale sa potrzebne do wszystkich broni zeby podniesc na +5,dopiero od tego momentu tworza sie blessed,dark,itp wiec nie mozna sobie pozwolic na tworzenie kolejnej broni +10.

Dokładnie ten fragment (który swoją drogą jest nieprawdą) brzmi jakby Ci doskwierał deficyt rzeczonych kamyczków.

 

Powiedz mi "miszczu" ile tobie udawalo sie zabic lizardow w 2-2 (na dole za bp) na pierwszych levelach i z normalna bronia,bo ja w poprzednim poscie nie mialem na mysli pojedynczych jaszczurek tylko cala ta zgraje tam na dole.

Kto do jasnej anieli, kazał Ci się pchać "na pierwszych levelach i z normalna bronia" i bez przygotowania do gniazda jaszczurek?!

 

Pokaz mi rowniez gdzie napisalem ze mialem problem z zakupami.

Proszę:

 

W sklepie owe kamienie sa w miare drogie przy pierwszym playthrough wiec nie oplaca sie ich kupowac.

Znów wracamy do Twojej fałszywej tezy, jakobym sugerował zapitalanie na łeb na szyje do rzeczonego sklepu z kamieniami od razu na początku gry, bez duszy... przy duszy ;)

 

Tak,twoja wiedza nt DSa dazy do nieskonczonosci z tego powodu ze masz rekord na najwiecej godzin spedzonych przy owej grze a twoja za(pipi)istosc pozwala ci wiedziec ile ja godzin spedzilem przy niej.

Nie oceniam Twojej wiedzy na podstawie spędzonych z grą godzin, tylko na podstawie absurdów jakie wypisujesz (przyznaje tym samym rację, że czas jest tu akurat mniej istotny - niektórzy mogą spędzić kupę czasu przy danym tytule, nawet wbić platynę a tak na prawdę nie wiele o nim wiedzą). Pragnę także zaznaczyć, że dyskutujesz nie ze mną a z faktami (bo faktem jest, że kamienie typu Hardstone należą do najpospolitszych, faktem jest, że dwa typy są dostępne w sprzedaży oraz faktem jest, że jeśli się wie co robić i gdzie szukać to w PEWNYM MOMENCIE GRY mamy ich w bród), wystawiając się tym samym na pośmiewisko...

 

Przepraszam "miszczu" ze sie tu odezwalem i odpysknalem Tobie,o wielki wszechwiedzacy :ninja:

Kolejny raz N/C

 

Dodam jedynie, że wychodzę z założenia, iż w przypadku odpowiadania komuś na zadane pytanie, warto robić to rzetelnie w oparciu o fakty, a nie pisać na szybkości głupoty :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakie trofeum masz na myśli (Phalanx's Trophy dostajesz od razu po... pokonaniu gluta :potter: )? Bez Scraping Spear (do wytworzenia którego potrzebujesz Lead Demon's Soul) nie zdobędziesz Soldier's Trophy...

 

Żadnego konkretnego - chciałem właśnie wiedzieć, czy mogę stracić jakieś trofeum nie wytwarzając Scarping Spear i już mi wszystko wyjaśniłeś ;) Czyli rozumiem, że dusze głównych bossów zawsze przerabiać na broń, tak? I jeszcze jedno pytanie - można zdobyć trofea za zdobywanie najlepszych broni przy użyciu jakichś tam kamieni - czyli wystarczy, że znajdę wszystkie kamienie, użyje ich do ulepszenia poszczególnych broni i dostane trofeum? Czy muszę coś jeszcze zrobić? Z góry dzięki za odp. ;)

Edytowane przez MikeX69
Odnośnik do komentarza

Jakie trofeum masz na myśli (Phalanx's Trophy dostajesz od razu po... pokonaniu gluta :potter: )? Bez Scraping Spear (do wytworzenia którego potrzebujesz Lead Demon's Soul) nie zdobędziesz Soldier's Trophy...

 

Żadnego konkretnego - chciałem właśnie wiedzieć, czy mogę stracić jakieś trofeum nie wytwarzając Scarping Spear i już mi wszystko wyjaśniłeś ;)

:thumbsup:

 

Czyli rozumiem, że dusze głównych bossów zawsze przerabiać na broń, tak?

Inaczej, dusze boss'ów służą albo do wytworzenia broni albo nauki nowego czaru/zaklęcia kapłańskiego (słowo "cud" za cholerę mi nie pasuje), niektóre mają nawet po kilka zastosowań...

 

Odpowiadając na Twoje pytanie - prawie każda dusza ma swoje przeznaczenie, nie opłaca się zatem ich konsumować.

 

I jeszcze jedno pytanie - można zdobyć trofea za zdobywanie najlepszych broni przy użyciu jakichś tam kamieni - czyli wystarczy, że znajdę wszystkie kamienie, użyje ich do ulepszenia poszczególnych broni i dostane trofeum? Czy muszę coś jeszcze zrobić? Z góry dzięki za odp. ;)

Heh, owszem - wystarczy znaleźć odpowiednią ilość stosownego kruszcu (łatwiej powiedzieć niż zrobić), w celu skompletowania wszystkich broni (Soldier's Trophy) nieodzowna okażę się także pomoc pewnego kowala (dokładne info poniżej)...

 

 

Po ubiciu jednego z boss'ów, otrzymasz Red Hot Demon's Soul, którą należy przekazać kowalowi Ed'owi - uzyskasz tym samym dostęp do zaawansowanych upgrade'ów

 

Edytowane przez stoodio
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Aaaaaa,za dlugi post stoodio....nie chce mi sie na kazdy jego punkt odpisywac :confused:

Powiem tylko tyle ze ty wogole nie zrozumiales o co mi chodzi w ZADNYM z moich postow a ja duzo rzeczy pominalem (gdyz uznalem je za zbedne) a wynik jest taki ze wozisz sie po mnie i kozaczysz ze jaka ty to masz wiedze.Nadal uwazam ze cwaniakujesz (choc na prawde nie rozumiem czemu :huh: ) gdyz mozna bylo zapobiec tym naszym postom gdybys tylko sprostowal mojego posta a nie odrazu wyjechal z tym ze musisz sie wykazac i napisac ze ja pisze glupoty

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Heh, owszem - wystarczy znaleźć odpowiednią ilość stosownego kruszcu (łatwiej powiedzieć niż zrobić), w celu skompletowania wszystkich broni (Soldier's Trophy) nieodzowna okażę się także pomoc pewnego kowala (dokładne info poniżej)...

 

Tzn tutaj mi nie chodziło o Soldier's Trophy, tylko o te parę brązowych trofeów za zdobycie najlepszej broni używając np. księżycowego kamienia itp. ;) I kolejne (pewnie głupie pytanie) - czy mogę zdobyć trofeum za skompletowanie wszystkich zaklęć grając knightem?(oczywiście przy rozwijaniu skilli typowych dla tej klasy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...