Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5 wskrzeszenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

gamertag: gasc4n

 

Rozegrałem w swoim życiu 6 walk player vs player online i 3 przegrałem a pozostałe trzy to byli jacyś goście co wyskakiwali specjalnie za ring i w sumie się zniechęciłem trochę. Chętnie zagram z kimś równie słabym jak ja.

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytan. Opłaca się grać na padzie od x360?

Opłaca się grać samemu offline?

GhettoKingSas: bodaj najważniejszy tutorial (ten pierwszy) na virtuafighter.com jest na jakiejś płatnej stronie :/

http://virtuafighter.com/forums/ubbthreads.../221072/fpart/1

chodzi mi o IGN VF5 Guide Może coś więcej jeszcze powiesz, bo ogrom informacji jest zatrważający... Nie wiem, od czego zacząć (i czy w ogóle zaczynać, grając na padzie)

Kiedy będzie w Polsce turniej VF 5?

Odnośnik do komentarza

ja gram na padzie ... xD

a co do guide to masz na vfdc jak wol na stronie glownej -> vf5->system ...

 

http://virtuafighter.com/wiki/doku.php?id=vf5:system link dla niedowidzacych, milej lekturki xD

 

a turniej to mozna nawet online zrobic :) ale na taki "prawdziwy" tez bym z checia wpadl(najlepiej warszawa albo 3city)

Odnośnik do komentarza
ktoś z wrocka?

 

Tradycyjnie ja Mashter :)

Nie wiem tylko czy chcesz się ze mną ustwić, bo w SC też mieliśmy pograć i nic z tego nie wyszło ^_^

 

spoko, możemy pograć i w calibura i w vf5 :)

 

tylko że vf5 kupiłem dopiero na allegro i mi leci pocztą, a że okres najlepszy dla pp, to pewnie poczekam do końca roku...

 

a ty masz czas w tygodniu, czy bardziej w weekendy?

 

 

Odnośnik do komentarza

no pewnie ze sie da, zawsze mozna sticka zalatwic ;)

ja tam juz pisalem nie raz ze robie DLC, SpODa i kolano(nie zawsze;p) akira na padzie do x360 :)

 

nie wiem po kiego grzyba kupowac wersje B bez online(cudownego) , dla mnie wydawalo sie oczywiste ze wersja na x360 jest lepsza

 

edit:

Di ma racje , na klocka jest wersja C :) no ale to od dawna wiadomo ;)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
nie wiem po kiego grzyba kupowac wersje B bez online(cudownego) , dla mnie wydawalo sie oczywiste ze wersja na x360 jest lepsza

 

edit:

Di ma racje , na klocka jest wersja C :) no ale to od dawna wiadomo ;)

Mashter nie ma (chyba) X360, a nawet gdyby miał, to i tak by kupił wersję na PS3 ze względu na kontroler. Napisałem tamto, bo nie wiem, czy on o tym wie. Cameel ma X360, więc nawet jeśli jeden z nich będzie grał na padzie drugiego, to i tak będzie on grał w inną grę niż w tę, w którą gra w domu.

Odnośnik do komentarza

Eno madafak :) Nie mam xboxa, bo nie ma ani jednej gry na xboxa, w którą chciałbym grać :)

Zgaduję, że różnice pomiędzy B a C są takie jak pomiędzy Tekkenem 5 i DR co równe jest temu, że nie da się z kimś grać kto gra w inną wersję gry.

Dobra, jakaś opcja przejściówki żeby pada od PS podłaczyć do xboxa? Bo ja xboxa mogę sobie kupić nawet jutro, nie ma problemu, tylko muszę wiedzieć czy będę w stanie kulturalnie na nim pograć w virtue :)

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
Eno madafak :) Nie mam xboxa, bo nie ma ani jednej gry na xboxa, w którą chciałbym grać :)

Zgaduję, że różnice pomiędzy B a C są takie jak pomiędzy Tekkenem 5 i DR co równe jest temu, że nie da się z kimś grać kto gra w inną wersję gry.

Dobra, jakaś opcja przejściówki żeby pada od PS podłaczyć do xboxa? Bo ja xboxa mogę sobie kupić nawet jutro, nie ma problemu, tylko muszę wiedzieć czy będę w stanie kulturalnie na nim pograć w virtue :)

 

jutro to mozesz sobie nawet sticka kupic bo na allegro sa z tego co widzialem

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
spoko, możemy pograć i w calibura i w vf5 :)

 

tylko że vf5 kupiłem dopiero na allegro i mi leci pocztą, a że okres najlepszy dla pp, to pewnie poczekam do końca roku...

 

a ty masz czas w tygodniu, czy bardziej w weekendy?

 

Ja mam czas głównie w weekendy, ale podbić do kogoś w tygodniu tez mogę.

No i mam X360, ale mam też Arcade Sticka.

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam z tym wszystkim problem. Niby posiadam sticka, ale pod PS2/PSX i z przejsciowka jest kompatybilny z PS3/PC. Brakuje tylko tego, zeby działał na x360. Na razie stick jest w małej naprawie, sprobuje oczywiscie go podlaczyc do x-a na przejsciowce pod PS3, ale wiem, ze na 98% to nie zadziała.

I teraz nie wiem, co robic, bo stick ma fajne czesci (Sanwa JLF i buttony Seimitsu) - czy go modowac, zeby działał pod X-a, czy jakas przejsciowke kupic, czy moze kupic nowego sticka :/

 

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...