Jump to content

niu rul?

Cegla

Ankieta  

42 members have voted

1. 1. Tak czy Nie

• Tak
      19
    • Nie
      23

Recommended Posts

ema.

Co myslicie o wprowadzeniu zasady, zakazu (brzydkie slowo) komentowania facjat itd. na tym forum. Chodzi mi o to, ze wrzucanych jest tu duzo fot i chodzi o to, zeby koncetrowac sie na ubraniach a nie na tekstach typu "masz tlusta cere" zeby nie zrobilo sie z tego forum drugie "pokaz swoja twarz". Mowiac w skrocie - komentujemy tylko ubrania.

To luzny pomysl i gernelanie nie bede bronil go nogami i recami.

• Replies 27
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przewaga tak, a nikt nie uzasadnił -_-

Ja dałem na tak, dobrze, że będzie w tym grupowcu jakakolwiek reguła, bo w końcu zrobi się taka swoboda, że będziemy mieli tu syf jak pod kościołem po odpuście.

Mnie to w niczym nie przeszkadza, wszelkie uwagi na temat urody zostawiam dla siebie.

sam nie mam cery jak 10letni chlopczyk, wiec u innych sie czepiac nie bede.

a tutaj chyba chodzi o ubior a nie czy komus sie morda swieci albo ma wagry na nosie :F

Oczywiscie ze nie.

Tak jak pisalem na poczatku, to jest podforum o ubraniach w naszym wydaniu i klimat, humor itp. panujacy tutaj nie ma sie roznic niczym od tego z reszty forum. Jesli to komus nie odpowiada, moze zamiast tutaj pojsc udzielac sie na powaznych forach o ubraniach, ktorych jest niemalo.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.