Skocz do zawartości

Od którego numeru zaczeliście czytać PE?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupowałem od nr 1 do końca Ery PSX (genzy kupna pierwszego numeru nie pamiętam ale wydaje mi się, że dowiedziałem się o tym z Secret Service? )

 

Potem nastąpiła długa przerwa bo w sumie nie miałem PS2.

 

Wznowiłem systematyczne kupowanie od numeru grudniowego 2008 r.

Edytowane przez balon1984
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Będzie z 54 chyba. Od tego czasu kupowałem każdy (niestety rodziciele przeczytali komiksy Cysia(hiehie :D ) i postanowili spalić te dzieła szatana do numeru 69 :verymad: ), co daje...

 

(150-54)x6.99 (liczę starą ceną, a co mi tam ;) )

 

 

...co najmniej 671 złotych! Czyli golutki X360 :blink:

 

I tak było warto :)

Edytowane przez phunkracy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To był numer 69. Zainteresował mnie ze względu na Wind Wakera na okładce. Wcześniej nie byłem zainteresowany, bo myślałem, że to jedno z tych pism, które piszą tylko o PSX'ie:P. Tak mi się spodobało, że postanowiłem go sobie kupić, jednak regularnie zacząłem od numery 74, głównie ze względu na teksty o Gamecubie. Dziś mam 151 numer i żadnej z nowych konsol, ale PE stało się częścią mojego życia i nie wybaczyłbym sobie braku jakiegoś numeru:D.

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem od #1 w tym, że moja przygoda z psx extreme miała swoje przerwy, raz krótsze, raz dłuższe ale ogólnie po przesiadce w 1998 na playstation zacząłem w miare regularnie ją kupować. Niestety nie mam najstarszych numerów bo w trakcie remontu mojego pokoju zostały one wyrzucone :/ (oczywiście bez mojej wiedzy) nad czym strasznie ubolewam, no ale cóż stało się. Obecnie najstarszy numer jaki posiadam to #83 jest to numer z lipca '04 i wtedy też zaczęła się moja przygoda z PS2. W tym czasie regularnie kupowałem magazyn do numeru 115 (marzec '07). Później miałem dłuższą przerwę aż do numeru 146 i do tej pory znowu kupuje regularnie, no a od grudnia posiadam PS3 Slim więc wraz z zakupem nowego playa towarzyszyło mi wznowienie czytania psx extreme, jak widać jest to nieodłączny element konsolek... przynajmniej w moim przypadku :D

Edytowane przez peter1029
Odnośnik do komentarza

Ja od #4.

I regularnie do dziś (prenumerata by mi taniej wyszła, i choc raz mialem na rok to i tak wole isc i oosbiscie kupic w kiosku :) taki comiesieczny rytuał ).

 

Pamietam jak kupilem ten moj pierwszy numer :) Na okladce Jersey Devil. Kasa wyłudzona od mamy. I mimo ze nie mialem konsoli (pogrywalem w kafejkach) to zawsze lubilem czytac recenzje. I byla to jakas tam alternatywa dla (baczność ! ) Secret Service (spocznij.).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...