Skocz do zawartości

Od którego numeru zaczeliście czytać PE?


Rekomendowane odpowiedzi

Bodaj od 2-3 numeru. Pamiętam, że miałem 1 numer przed oczyma, ale po pobieżnym obejrzeniu oddałem pani w kiosku, bo wydało mi się piekielnie tandetne i słabe ;). To był słoneczny dzień, a kiosk gdzie nabyłem PSX Extremea znajdował się przy domu handlowym Centrum w Dąbrowie Górniczej :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czytam od 2001 roku. U kumpla dorwałem kilkanaście numerów z przedziału #04 - #42. Wypożyczyłem na chatę i przeczytałem. Później każdy następny wertowałem w empiku.

Pierwszy zakupiony przeze mnie numer to PE #60. Później zaopatrzyłem się również w kilkanaście numerów archiwalnych.

 

Obecnie nie kupuję. Od dwóch lat PE dostaję po znajomości w pierwszy dzień sprzedaży.

Edytowane przez Chicken
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Nieraz potrafię przesiedzieć kawał dnia nad tymi numerami (jak czegoś w nich szukam) wspominając "jak to było kiedyś", czytając stare recki i delektując się tym klimatem... chyba uleciał wraz ze starym papierem.

Nie uleciał, to My dojrzeliśmy;)

Też tak mam z przeglądaniem starych numerów:) Jak wpadam do kraju, to zawsze rzucę okiem na archiwa.

 

Mój pierwszy kontakt był chyba z nr... z Jersey Devilem na okładce, widziałem go u kolesia, który dostarczał mi gry "Verbatimki";) Następny był Poradnik z naklejkami i zdjęciami autek z RR4 (pamiętacie?:). Dzięki innemu znajomemu wylądował u mnie nr 14, z recką :bow: MGS. Pierwszy kupiony nr, 18. Od tego nr reszta kupowana regularnie, choć kilka przepadło...

 

A mieliście kiedyś kłopoty z kupieniem Extrima? Z tego co pamiętam, u mnie w mieście na początku nie wszędzie można było go dostać, a jeszcze sprzedawcy nie za bardzo kumali o co b. P, S, X, ekstrim... często musiałem przez szybę w kiosku pokazywac palcem o co mi chodzi:) no i jeszcze musiałem mówić ile kosztuje, bo ze znalezieniem ceny również mieli problemy:)))

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czytać może nie, ale przeglądać zacząłem jeszcze za dzieciaka (11-12 lat), wtedy interesowały mnie głównie działy Hyde Park i Listy. Później zrobiłem sobie dłuższą przerwę z Extrimem i dopiero od 65 numeru zacząłem kupować pismo regularnie. Heh, pamiętam jak obudziłem się o 4 w nocy i nie mogąc zasnąć zacząłem czytać recenzje Vice City i komiks o Mikołaju. Fajny był wtedy klimacik.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...