Skocz do zawartości

Od którego numeru zaczeliście czytać PE?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja od bodajże 38 (Jin w czerni i bieli na okładce, recka Tekken TT) - który jeszcze tego samego dnia wpadł pod pociąg xD ot, przez nieuwagę wypadł mi z plecaka na przejeździe, a gdy go szukałem (w drodze powrotnej) to zauważyłem walające się strony po torach;] Ale jeszcze go mam, "zabliźniony" taśmą klejącą i pogięte strony ah! ;)

W każdym razie, archiwalnie dotarłem do 14 (poza brakującymi arciwaliami jak z recką FF8).

Nieraz potrafię przesiedzieć kawał dnia nad tymi numerami (jak czegoś w nich szukam) wspominając "jak to było kiedyś", czytając stare recki i delektując się tym klimatem... chyba uleciał wraz ze starym papierem.

Odnośnik do komentarza

Nr 16 ( Akuji the Heartless na okładce). Z różnymi z powodów życiowych przerwami w lekturze, ale zawsze powracam do PE. Ostatnio teściowa mi wysyła numery bo czekam na kartę kredytową co bym mógł prenumeratę opłacić. ;P Ogółem wypasiony periodyk, w którym ewolucja goni rewolucję a wszelkie metamorfozy i przeobrażenia wypadają magazynowi na dobre. Prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek przestaną pisać zależy chyba tylko od wieku samych redaktorów. A pewnie i dzieci ich dzieci będą maczały palce w tworzenie nowych numerów. Najlepszego Panowie zg(Red.)ziole. Aby nam się...

Odnośnik do komentarza

Ogólnie konsolami i grami interesuje się od zawsze,ale na PSX Extreme natrafiłem poraz pierwszy przy okazji numeru 136 (serio!). Może dlatego, że bardziej szukałem informacji w necie, a jak kupowałem gazety zazwyczaj na drogę ;P Teraz to jest inaczej,bo kupuje PSX'a jeśli mam kase, ale jeśli mam gdzieś wyjechać to moge kupić gazete np. 20 stycznia,ale otworzyć dopiero w aucie w czasie trasy ;D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja zaczelem kupowac od 37(wrzesien 2000) ale pierwszym numerem,ktory wpadl mi w rece byl kultowy dla mnie nr 30, kumpel podarowal mi go jak sprzedal mi konsole,no i od tego sie zaczelo.Jest to najbardziej zniszczony numer jaki mam,a mam wszystkie od tamtej pory :) To byly piekne czasy,czytalo sie PE od deski do deski, a miesiac czekania na nastepny numer wydawal sie wiecznoscia, teraz to ten czas tak szybko mi zlatuje ze zanim sie nie obejrze,juz wychodzi nastepny numer, bo na niego nie czekam.Ale planuje z tym skończyc(juz od dawna ale nie moge :), wlasciwie teraz to trzyma mnie juz tylko recka GT5 i FFXIII

Edytowane przez Robal_09
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...