Skocz do zawartości

Od którego numeru zaczeliście czytać PE?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zacząłem kupować od 15 numeru.. okładka z białym viperem :] no i sex opowiadania z Larą ;) To były czasy :) Po numerze 20/21 miałem przesrane w domu za to że czytam "takie debilne i wulgarne gazety" ( rodzice przeglądając psxa natknęli się na pamiętny komiks z Crashem :).. No i od tego czasu musiałem ukrywać się z lekturą :] W czasach ps2 nie kupowałem psxa regularnie ale od jakichś 40 numerów spowrotem wróciłem do regularnego miesiączkowania. Eee no.. miesięcznikowania..

Odnośnik do komentarza

Bodajże od numeru 4-go. Nie dam sobie głowy uciąć, ale na okładce był chyba Croc, jak już ktoś wcześniej wspomniał. ;) Od ok. 30-go numeru miałem przerwę w kupowaniu, i nawróciłem się gdzieś tak kole numeru 68 (chyba jakaś kobita z Xenosagi na okładce była), jakieś dwa miesiące przed kupnem ps2. :) Potem koło numeru 110 znów miałem przerwę, i teraz od ponad pół roku znów kupuję regularnie. Syn marnotrawny przy mnie wymięka. :P

Odnośnik do komentarza

Kupuję regularnie (prawie) od #39, ale czytałem już kilka wcześniejszych. "Prawie regularnie" dlatego, że opuściłem dwa numery :confused: Jak ktoś chce opylić to chętnie kupię numer #49 (z recką Gran Turismo 3) i ten przedostatni z recką Assassin's Creed 2. Jak coś to walcie na PW (warunek: bardzo dobry stan).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja od numeru czwartego, chyba wtedy jeszcze marzyłem o psx'ie zbierałem wszystkie numery jak i zresztą konkurencyjne pisma a było ich wiele swego czasu, aż któregoś dnia stwierdziłem że nie warto trzymac makulatury i poszło wszystko w kosz, dosłownie w kosz bo nawet na makulature nie dałem :) pamietam cały wór gazet.

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

pierwszy numer jaki kupilem to numer 45, od 55 kupowałem już bardzo regularnie, miałem doczynienia wcześniej z tym czasopismem (u kumpla od niemalze poczatku), ale kupowałem psx fana który powoli upadał, w ktorym coraz bardziej pusto się robiło, a żarty hota były coraz gorsze:)

 

p.s., ma ktoś skany czasopisma "lol"?

wiem , to chyba nie do końca "legal", ale skoro tego czasopisma już nigdzie nie da się dostać to chyba nic by się nie stało.

Edytowane przez Nitrom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...