Skocz do zawartości

Co Cię ostatnio wyje.bało z kapci?


wiki1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sepultura to jedno  z najgorszych scierw jakie spotkałem na swojej muzycznej drodze, jedyne, ale to jedyne co moge od tego dziada borowego przełknąc , i to przez sentyment to album primitive.

 

Cała reszta to jedno wielkie szambo, a jak słysze roots bloody roots to wstyd mi ze to jest symbol ciezkiej muzy.

Odnośnik do komentarza

sepultura to jedno  z najgorszych scierw jakie spotkałem na swojej muzycznej drodze, jedyne, ale to jedyne co moge od tego dziada borowego przełknąc , i to przez sentyment to album primitive.

 

Cała reszta to jedno wielkie szambo, a jak słysze roots bloody roots to wstyd mi ze to jest symbol ciezkiej muzy.

 

Myślę że w związku z tym powinieneś wyłamać sobie rękę w łokciu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio srogo katowałem swoje uszczy klasykami polskiego Death Metalu, czyli Decapitated (zwłaszcza Winds of Creation i Organic Hallucinosis) z lekką domieszką Hate (głównie Morphosis). Oba zespoły miło zaskoczyły mnie mocnymi perkusistami (Vexen na Resurrection Machine :obama: ). Jednak znów przyszedł czas na coś spokojniejszego (przy DM/BM nie da się pracować, ani kminić bezsensu życia) i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że to nie Tool, nie Alice in Chains, a Down jest moim ulubionym zespołem. Zrozumiały wokal, mięsisty bas oraz trafiający do mnie przekaz. Beautifuly Depressed, które załączam jest po prostu OSTem mojego życia:

 

 

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Jednak zdecydowanie wyżej stawiam black nad death, czy nawet blackened death metal. Wielowątkowe, klimatyczne utwory, gdzie stawia się na atmosferę budowaną przez melodię, niż pokazanie techniczny kunsztu muzyków. Płyta obowiązkowo trafia do mojej kolekcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...