Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ewentuaaaalnie jak możesz sypnąć groszem to kup kontraktową: http://www.allegro.pl/item858012504_czapka_watch_cap_oryginalna_kontraktowa_100_welna.html albo niby-kontraktową: http://www.allegro.pl/item859064801_czapka_czarna_wojskowa_watch_cap_welniana_prezent.html

 

Tylko pamiętaj, że w sklepach z militariami jest taniej. Ja np. za MilTeca zapłaciłem 30 zeta. I sprawdź na metce w środku czy wełna czy akryl.

Odnośnik do komentarza

hej

szukam takiej czapeczki, najzwyklejsza pod sloncem, wiem, no ale moze od razu namiar :D

 

sory ze sie wtrące, nie chce nikogo obrazić ale przyszła mi do głowy pewna rzecz

 

wydaje mi sie że jak bedziesz chodził w takiej czapce to prawie nikt (nikt) nie pomysli "łooo ale ma super czapke! jak ten znany aktor w tym swientym filmie!" , tylko raczej wezmą cie za żula :P (no chyba że własnie o to chodzi, w takim razie nie przejmuj sie tym postem)

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że niepotrzebnie tak pisze. Podobnie jak ostatnio ktoś pisał, że chciałby się ubierać jak Johhny Depp w jakimś tam filmie. Wątpię żeby chciał, aby ludzie na ulicy mówili "O kufa, kolo wygląda jak Johnny. OJACIE!". Po prostu mu się takie ciuchy podobają. Pewnie podobnie jest z Bannym, podoba mu się czapka a nie to, że Nicholson taką nosił.

Odnośnik do komentarza

To Ty jesteś tym kolesiem co zapier.dala w masce z filmu?

jak ja , tyle ze ja jeszcze nigdy nie wyszedlem w niej z domu, a nawet podomu zakladam tylko do zdjęc na 2 minuty ;p

 

a nawiazujac do mojego posta- gdybym jednak w niej łazil po miescie wiecej ludzi by sie skapnelo ze to maska z filmu niż ze czapka jest z filmu :P

ktoś pisał, że chciałby się ubierać jak Johhny Depp w jakimś tam filmie.

ja bym sie chetnie ubierał jak jack sparrow, gdyby epoka na to pozwlała :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że niepotrzebnie tak pisze. Podobnie jak ostatnio ktoś pisał, że chciałby się ubierać jak Johhny Depp w jakimś tam filmie. Wątpię żeby chciał, aby ludzie na ulicy mówili "O kufa, kolo wygląda jak Johnny. OJACIE!". Po prostu mu się takie ciuchy podobają. Pewnie podobnie jest z Bannym, podoba mu się czapka a nie to, że Nicholson taką nosił.

Już to pisałem no ale...

 

Zwróć uwagę, że ta czapa co banny pokazywał to szmaciak dla biedaków za 5 zeta z bazarku. Na Nicholsonie wygląda ok, bo to Nicholson. Tak samo było ze szmatkami Deppa - rolnicza koszula i czapa. Ubierając się w takie ciuchy banny i ten drugi na pewno nie myśleli "O kufa, bede wygladał jak Johnny. OJACIE!" tylko "OJACIE! Johny ma fajną czape". Tylko, że Johny w wieśniackiej czapie wyglądał fajnie, a banny w wieśniackiej czapie będzie wyglądał tylko jak banny w wieśniackiej czapie. Proste.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że niepotrzebnie tak pisze. Podobnie jak ostatnio ktoś pisał, że chciałby się ubierać jak Johhny Depp w jakimś tam filmie. Wątpię żeby chciał, aby ludzie na ulicy mówili "O kufa, kolo wygląda jak Johnny. OJACIE!". Po prostu mu się takie ciuchy podobają. Pewnie podobnie jest z Bannym, podoba mu się czapka a nie to, że Nicholson taką nosił.

Już to pisałem no ale...

 

Zwróć uwagę, że ta czapa co banny pokazywał to szmaciak dla biedaków za 5 zeta z bazarku. Na Nicholsonie wygląda ok, bo to Nicholson. Tak samo było ze szmatkami Deppa - rolnicza koszula i czapa. Ubierając się w takie ciuchy banny i ten drugi na pewno nie myśleli "O kufa, bede wygladał jak Johnny. OJACIE!" tylko "OJACIE! Johny ma fajną czape". Tylko, że Johny w wieśniackiej czapie wyglądał fajnie, a banny w wieśniackiej czapie będzie wyglądał tylko jak banny w wieśniackiej czapie. Proste.

Ale jeśli mu się podoba i chce wyglądać jak wieśniak to w czym problem niech wygląda. Proste.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...