Skocz do zawartości

Ile miałeś Xboksów 360



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość bigdaddy

nie ten dział na takie pytania, a jaspery są ponad rok i bardzo dobrze się trzymają na forum PE i jednym z największych o x360 w PL to widziałem raptem 1-2 osoby które miały jakiś tam problem z jasperem.(dla porównania tylko na forum PE w ciągu 6mc widziałem więcej osób z poroblemami z ps3 slim). Firma która zajmuje się gwarancją też potwierdza bardzo małą awaryjność wersji Jasper ok.4%

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Listopad 06 - Xbox 360 core z flashem napędu, działał 6 miechów bez zarzutu i poszedł na sell

Grudzień 07 - to co wyżej kupiony za 500zł po serwisie allegrowskim, padł po miesiącu again...

Sierpień 08- Premium po serwisie z nowym procem , śmigał elegancko, kupiony tylko dla GTA4

Luty 2010 - Elite Jasper , śmiga jak ta lala i już u mnie zostanie :)

Odnośnik do komentarza

1wszy w dniu premiery w grudniu 2005 roku po wystaniu na Oxford St w Londynie 4 godzin od 4 rano udalo sie w trudach nabyc X-a Core z Kameo, Perfect Dark Zero (ktora nadal pozostaje jednym z ulubionych gier na ta konsole) i Call Of Duty - RROD po 10 miechach

2gi Wymieniony z doplata na Premiium - RROD po roku z hakiem.

Potem lece na Playstation non stop do teraz, ale kupuje w miedzyczasie -

3go klocka, przechodze Fable 2, Gearsów 2 i kilka hicorów i opchnalem.

4ty nadchodzi do mnie bundle slim z kinectem kiedy wyjdzie Fable 3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem pierwszego X0 zaraz po premierze i śmigał prawie trzy lata bez najmniejszego problemu. Jak padł to dostałem nowego z serwisu, po miesiącu jeszcze raz to samo, czwarty przyszedł do mnie już z ROD-em. Się wku**** i sprzedałem wszystko w pisdu. Nie grałem przez ponad rok i teraz zakupiłem slima, może tym razem pogram dłużej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...