Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

trawa to zdecydowanie najbrzydszy element, marudze na nią od czasu 1szych screenów. Chodzi mi o to, ze na tych śmiesznych screenach porównawczych różnice w trawie najbardziej sie rzucają w oczy i najłatwiej w ten sposób bedzie mozna zweryfikować ich autentyczność (wrzucając screeny z ps3).

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Jak to mówił kalsyk Michał Wiśniewski: "A Niech gadają!", a my już nie długo odpalimy na swoich pstrójeczkach i w ciągu 5 min zapomnimy o tych wszystkich śmiesznych porównaniach :)

Święte słowa :]

 

Tak jest hehe.

 

Jak tylko dosiądę swojego rumaka (łoł) i beztrosko spierdzielę się z nim z góry, patrząc jak realistycznie łamie sobie kark. Jak tylko upoluję Grizzly i pozbawię go skóry. Jak tylko na lasso złapie poszukiwanego gwałciciela po czym zostawię go na torach. Jak tylko zwabię stado wilków żeby zrobiły trzodę w osadzie. Jak tylko skopię du.pska z ekipą jakimś hamburgerom w multi. Jak tylko ubiję pobliski gang okradający staruszki w Rio Bravo. Jak tylko stoczę parę bójek w barze. Jak tylko wygram parę duali. Jak tylko zapalę sobie tytoń.....

 

To zapomnę o WSZYSTKIM ;]

 

Zresztą jak już będę miał pudełko z grą to zapomnę o wszystkim.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Czy to ważne jaka grafa i czy zamiast miliona pikseli będzie pierdyriald ? Dla mnie liczy sie to aby RDR miało super fabułe i dawało dużo funu.

Mam dość sandboxów bez fabuły (just Cause 2, Red Faction etc.) ostatnia gra która mi się podobała w tych klimatach to dwa epizody do gta 4 :) jak gta4 nie skończyłem tak te epizody tak mnie nastroiły do RDR że na ultimie od razu pre order poszedł.

Do tego klimat westernu to mój święty Graal. Nawet przeciętne Call of Juarez 2 skończyłem w 2 dni bo klimacik i pojedynki to było to! :D

 

cytując klasykę westernu (Rio Bravo)- 'Just My Rifle, My Pony and Me'. Dajcie mi konia, rewolwer/strzelbę, otwarty świat i polejcie to dobrą fabułą a biorę w ciemno:D

Odnośnik do komentarza

Noegaf sponsored by Microsoft? :) Screen z PS3 co ma opisie?

 

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję :) Wszystkie screeny mają Photoshopa w informacjach o nich. Jak ktoś ma operę to może sprawdzić PPM + właściwości obrazka, niestety nie pamiętam jak można sprawdzać exify na firefoxie, a tym bardziej na IE :P

 

 

Jak już wyżej wspomniano, ludzie grający już w RDR na PS3 nie narzekają na grę. Wszystkie wypowiedzi zrozpaczonych PS3 ownerów oparte są na topicu właśnie z neogafa (m.in. na stronce Rockstara). Prawdę ujrzymy, jak się już płytka rozkręci w naszych czytnikach :)

Odnośnik do komentarza

Recenzja świetna.

 

Weszła bez mrugnięcia. I podsyciła o ile to jeszcze bardziej możliwe.

 

No i te podsumowanie:

 

"Wciągająca historia, różnorodność misji, design otoczenia, wyraźnie nakreśleni bohaterowie, genialna muzyka, niezwykły klimat, ciekawy system moralny, dająca dużo radości rozgrywka, cudowna oprawa graficzna, moc rozmaitych atrakcji? Wyliczać w ten sposób mógłbym jeszcze długo, ale i tak każdy z wymienionych przeze mnie elementów stoi na najwyższym z możliwych poziomów. Red Dead Redemption to w tej chwili prawdopodobnie najlepsza przygoda, jaką można przeżyć trzymając pada w dłoniach. A ja cieszę się tylko, że mam okazję wystawić jej tak naprawdę jedyną słuszną ocenę."

Odnośnik do komentarza

pierwsze wrazenie - klimat i wszystko super:D

 

technicznie - drobne błedy graficzne , chociaz w sanboxie nie sposob tego uniknac (jakis pop up w oddali [a nie przed nosem] gdy krecimy kamera itp, oczywiscie trzeba byc glupim zeby spodziewac sie ze tak ogormna gra bedzie w 100% wolna od jakiegokolwiek poupu czy załamanego cienia ;p wiec raczej to nie jest cos czego sie warto czepiać, zaloze sie ze po godiznie gry juz sie nie bedzie na to zwracalo uwagi

 

 

można wysiadać z konia w galopie, jak w gta ;)

 

i drobiazg - tak okropna i brzydka trawa (żartuje, chociaż piekna też nie jest) rusza sie gdy po niej depczemy :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie mozna zmieniać, jest prawie identyko jak w gta4

 

narazie niewiele robilem, nie probowalem strzelać itp wiec nie wiem jak to z wygodą strzelania za pomoca R2

 

 

edit

i jest drobny ciekawy zabieg przy szybkim obracaniu kamery - obraz jest przez ułamek sekundy mocno zblurowany, zapewne po to by dograć otoczenie , i moze nie jest to idealne rozwiazanie ale ten blur napewno lepiej wyglada niż gdyby miał byc popup przy kazdym obroceniu kamery

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

co robie na forum - mam odpalone i zerkam czasem, bo tv stoi obok kompa ;p

 

co do multi to wstrzymajcie konie :P sterowanie mimo ze podobne do gta wymaga jednak troche przyzwyczajenia, wiec nie ma co w pierwszych godiznach po dorwaniu gry rzucac sie na multi żeby tylko wykazać sie kalectwem xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...