Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Wy tu gadacie o niedźwiedziach i pumach. A ja przez dobre 20 minut ganiałem za jeleniami z lassem haha. Też są wymagające :teehee: hehe ;p.

 

Dzisiaj moje drugie posiedzenie, patrzę na zegarek minęło już 6 godzin. A ja ruszyłem tylko 2 misje fabularne, dopiero zrobiłem misję po której dostałem

lasso :teehee:

 

W takim tempie to...

 

 

 

 

Słupek dopiero tu jesteś??????????????????? (opis misji ze spojler-tag'a)

 

To zrób kilka misji , zwłaszcza u kupca (nie pamiętam jak się zwał)- dostaniesz ulepszony Dead Eye!

 

 

A ja myślałem, że jesteś już hen hen w trybie fabularnym;-)

 

 

Do ludzi którzy skonczyli RDR mam pytanie- ile procent ukonczenia gry daje skończenie wątku fabularnego?

Odnośnik do komentarza

@Orson hehe no właśnie.

 

No nie mogę, zaznaczę sobie jakiś cel. Mówię dobra robię to....yhy nie ma szans. Po drodze 20 innych rzeczy przykuje moją uwagę, wydarzy się i ... Ale nigdzie mi się nie śpieszy ;]

 

Zrobiłem jedną misję dalej z krowami i nie wiem ale ona "odblokowała burzę" bo prędzej jej nie miałem heh. ŁoŁ masakra. Kapitalny dźwięk...

 

Na lasso już się dowiedziałem, nie można łapać większości (prawie wszystkich) zwierząt. Znaczy można ale uciekają jak chcę je związać albo dosiąść... :turned:

Tylko konie no i może byki !?


 

Odpaliłem teraz pierwszy raz freeroam żeby wykumać na szybkiego co i jak przed dzisiejszą sesją. I łoł znowu mnie zatkało.

Ale ten tryb jest potężnyyyyyyy.

 

A jaki "żywy". Mnóstwo zwierząt, challenge, zadania i tak we freeroamie robi się te challenge z Social Clubu.

 

Mnóstwo challengy do broni, do levelowania. Minus jest taki, że całą mapę odkrywa. No ale w sumie to jest logiczne.


 

Z freeroamu prywatnego można przejść na publiczny. A konkretne tryby, możemy wybierać z menu (z konkretnym poziomem auto-aimu) a także z punktów na mapie. Jeszcze paru rzeczy nie kumam ale to wyjdzie w praniu wszystko.

 

A ile avatarów i "pojazdów" jest do odblokowania. Osioł rządzi...

 

 

Poza tym Social Club z poziomu menu, nawet w single player. To kozacka rzecz. Można popatrzeć na staty znajomych.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka dotycząca RDR oraz Sony:

 

 

 

Nie to żebym się aż tak bardzo czepiał ale...

 

rdrpsn.th.jpg

 

 

Mogli by być ciut dokładniejsi ^^

 

 

 

 

PS:

Gdzie wy mieliście wybór levelu trudności, bo ja na ekranie Multi/DLC/Single wziąłem Single i od razu intro z pociągiem i potem gra właściwa.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

przeszedlem fabułe... KUR.WA MAĆ

 

 

w swoim czasie sami odkryjecie dlaczego

 

 

ehhh

 

 

TAKIE pytanko: skóry ze zwierząt przydadzą się do czegoś jeszcze oprócz chaleng'ów i sprzedaży?

niezbyt, wyjątkiem jest kilka konkretnych rzeczy potrzebnych w jednej misji (spacjalnie jestem tajemniczy)

Odnośnik do komentarza

Olewałem wszystkie spoilery, więc opad szczeny, kiedy zawiało mnie do

Meksyku

był ogromny. Jeszcze w tle zaczęła lecieć jakaś klimatyczna nuta z wokalem, miazga. Jak w GTA dużo się woziłem taksówkami, to w RDR bardzo rzadko korzystam z dyliżansu, o wiele bardziej wolę się przejechać konno i zapolować/pozbierać zielsko/wpaść na skrypt.

Odnośnik do komentarza

Yano (or enyone) - gdzie sprawdzić mozna "ile gwiazdek ma koń"?

tak jak mowi khanghar - nigdzie

ale mozna po wyglądzie poznać, juz to pisałem zresztą <_<

 

1 gwiazdka = szkielet konia, łatwo poznać

3 gwiazdki = konie: biały, czarny, złoty

2 gwiazdki = wszystkie pozostałe kolory ktore nie wygladaja jak wychudzona szkapa

 

biale sa tylko w 2 "wyspie" a czarne tylko na 3, jesli chcesz miec szybko 3* to tylko złoty, chyba wlasnie złotego sie łapie w jednej z pierwszych misji fabularnych

Odnośnik do komentarza

Tak, nawet jest komunikat. Na 2 'wyspie' jest Hungarian Halfbreed, właśnie próbuję go znaleźć, a na trzeciej - American Standardbreed. Tego konia z jednej z pierwszych misji warto się trzymać, bo w New Austin nie znajdzie się nic lepszego. Nie wspominając już o trofeum 'Spurred to victory'. (Swoją drogą RDR nawet trofea ma IMO świetnie wyważone) Mnie chyba tego konia ktoś podpier.dolił, normalnie zajechałem do kryjówki w Thieves' Landing, zapisałem grę i komunikat, że niby 'mount lost', ehh.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie troche przesadzone trofea, majac prawie 100% gry ma sie okolo 30% trofeów (nie mowiac juz jak mało jest po gołym przejsciu fabuły ;p)

z drugiej strony tutaj o wiele łatwiej zrobić 100% niż np w gta4, mam chyba z 96%, zreszta robienie 100% jest o wiele przyjemniejsze niz w gta

 

 

 

własnie gdy to pisze lecą napisy koncowe... ZAJE.BISTA GRA!!!

Odnośnik do komentarza

na liczniku mam za 39 godzin, ale nie robilem tylko głównego wątku, sporo innych rzeczy pobocznych też zrobiłem w miedzyczasie, nie spieszylem sie z fabuła , mysle ze goła fabula zajmuje okolo 15-20h, ale to czysty strzal, zreszta chyba nikt nie lata od misji do misji olewacjac wszystko inne? ;p

Odnośnik do komentarza

ale to czysty strzal, zreszta chyba nikt nie lata od misji do misji olewacjac wszystko inne? ;p

Napewno nie w tej grze ;)

 

Mozna zarejestrować złapanego konia by miec na niego certyfikat? Kupiłem złotego konia w Armadilo. Zalezy mi zeby byl na niego certyfikat wlasnosci ;] Chce wiedziec czy czasm nie wtopiłem 750$ bez potrzeby, skoro mozna to ominac ;]

 

BTW. Warhorse tez ma 3 gwiazdki i tak jak Słupek wspomnial - jest przereklamowany. Jest minimalnie szybszy od zlotego, naprawde nieznacznie. Trzeba oddać mu to, że wygląda za(pipi)iście. Czarny ze śniadą grzywą.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Gram , gram , gram, a czym dłużej gram to co raz bardziej, nie wiem co powiedzieć. Ta gra jest tak zaje_bista, dopracowana, zróżnicowana, obfita w różne rzeczy to robienia, że aż znowu nie wiem co powiedzieć.

 

Wiem! Ciekawe jestem czy R* pójdzie za ciosem i będzie "robić GTA", w innych epokach (czasach), np w średniowieczu (Robin Hood - las Sherwood, łuki, kusze i te sprawy?) lub w czasach piratów :).

 

Sorry ale chyba majaczę przez RYDyRy

Odnośnik do komentarza

to juz spoey offtop ale ja bym sie za(pipi)iscie cieszył gdyby R* zrobiło "gta w klimacie piratów" :D a zwłaszcza gdyby troche sie wzorowali na piratach z karaibów :P , ale ogolnie gra typu gta/rdr tylko ze w klimatach pirackich, ze statkami, portami, wyspami bezludnymi, skarbami, itp , bylo by za(pipi)iscie!

chociaż nie wiem jak by rozwiązali sensownie pływanie statkiem (bycie kapitaem) , trza by wymyslić cos senownego, ale gdyby klimat byl rownie cudowny co w rdr to aahhhh ;D

btw - podobno powstaje gra "niby piraci z karaibów" ale niezwiązana z zadnym filmem tylko zapożyczająca świat itp w sumie bardzo licze na tą gre ale jednocześnie obawiam sie że wyjdzie średnio, chociaz chcial bym zeby sie udała. tu info http://www.ps3site.pl/piraci-z-karaibow-jakich-jeszcze-nie-znacie/45304/

robią to ludzie od "rekonstrukcji" turoka z 2008, ktory z tego co kojarze był bardzo średnio słaby

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...