Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

chulera powiedzcie mi jak mozna sprawdzic rzeczy wykonane na 100%, podobno słyszalem ze jest jakas lista w menu a ja takowej nie widze.

Wygodniej i przejrzyściej możesz sobie sprawdzić w Social Clubie.

 

Co masz zrobione, co Ci brakuje itd.

 

http://socialclub.rockstargames.com/

własnie zakończyłem rejestracje.

stronka na wypasie.

dzikie wielkie.

Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczące questa "wrong woman" (strangers)

 

 

 

dało się nie zabijać tego dziecioroba? Nie mam w tym doświadczenia, w sensie w rozbrajaniu ich XD

 

 

 

Nie. Próbowałem gościowy wybić rewolwer z reki, ale niebieski wskaźnik nawet nie napełnił się do 1/10. Cel w czaszkę zapełnia go prawie cały, czyli nie ma w tym momencie dużego wyboru jak typowi wybić niepłacenie alimentów z głowy porządną serią z ołowiu.

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczące questa "wrong woman" (strangers)

 

 

 

dało się nie zabijać tego dziecioroba? Nie mam w tym doświadczenia, w sensie w rozbrajaniu ich XD

 

pisalem o tym wczesniej, ja z 8 razy probowalem mu wybić guna z ręki, ale za kazdym razem zdychalem, az w koncu poprostu go zabilem

mysle ze nie da sie inaczej

Odnośnik do komentarza

Dlaczego John Marston nie umie pływać? Dlaczego konie Johna blokują się na kaktusach, wchodzą w palmy i zawisają na krzakach?

Dlaczego przygody Johna Marstona nie działają płynnie i dlaczego do diaska po obczajeniu Meksyku nie za bardzo mam ochotę poznać jego dalsze przygody? Syndrom GTA IV, gdzie po pewnym czasie zaczyna robić się mydło... <_<

Odnośnik do komentarza

US Marshal Outfit mozna odblokowac tylko po koncowej misji w której

John ginie natomiast wszedzie widze ze urzywa go sam John (screeny) ktory bagatela zginął a nie jego syn ktorym mozemy go odblokowac. WTF??

 

moglbys jakos bardziej oznaczyc ten spoiler typu "UWAGA OGROMNIASTY SPOILER DOTYCZACY ZAKONCZENIA"

 

jak jak jest zwykly spoiler to ludzie ryzykuja z ciekawosci myslac ze to (pipi) typu informacja jaka jest druga wyspa :P

 

ale ogolnie tez mnie to zastanawia, chyba poprostu screeny nie pochodzily z gry tylko są materiałami reklamowymi , tzn nie oddają rzeczywistosci jaką dostajemy w grze

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Dlaczego John Marston nie umie pływać? Dlaczego konie Johna blokują się na kaktusach, wchodzą w palmy i zawisają na krzakach?

Dlaczego przygody Johna Marstona nie działają płynnie i dlaczego do diaska po obczajeniu Meksyku nie za bardzo mam ochotę poznać jego dalsze przygody? Syndrom GTA IV, gdzie po pewnym czasie zaczyna robić się mydło... <_<

 

 

Pierwszy moment, w którym ogarnąłem , że Marston nie umie pływać spowodował u mnie nerwowy tik. Bo jak to, w takiej grze taki archaizm?

 

Zaraz sobie uświadomiłem, że...ja też nie umię pływac ( :ninja: tak wyszło jakoś :ninja: ).

 

Życie :teehee: nie no, nie umie pływac bo Rockstar chciał zaprojektować jak najlepiej mapę. Juz wyjaśniam co mam na myśli. To free roam ale na pocżatku masz dostępną 1/3 mapy. Potem uzyskujesz dostęp do Meksyku a potem do górzystego Talltress.

 

 

I co robi Rockstar, jak tłumaczy ograniczony z początku dostęp do dwóch pozostałych mapek? Dzieli je rzeką. marston nie umie pływać więc jej nie przepłynie. Rzeka pasuje tu jak ulał, świetnie wpasowuje sie w krajobraz. Uniknięto tym samym "srania górami"- bylebyś ich nie przekroczył.

 

 

Animacja mało płynna? Jesteś najwidoczniej purystą bo naprawdę chodzi płynniej niż GTA IV...

 

A czemu ci się nie chciało? Cóż, są gusta i guściki ale naprawdę jesteś w mniejszości

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

US Marshal Outfit mozna odblokowac tylko po koncowej misji w której

John ginie natomiast wszedzie widze ze urzywa go sam John (screeny) ktory bagatela zginął a nie jego syn ktorym mozemy go odblokowac. WTF??

 

 

 

Ej (pipi) stary, POPIERD.OLILO CIE Z TYM SPOILEREM!! Piszesz o outficie,nie mozesz tego zaznaczyc,zeby nie wchodzic kto nie skonczyl gry,za(pipi)isty jestes w (pipi).

Odnośnik do komentarza

US Marshal Outfit mozna odblokowac tylko po koncowej misji w której

John ginie natomiast wszedzie widze ze urzywa go sam John (screeny) ktory bagatela zginął a nie jego syn ktorym mozemy go odblokowac. WTF??

 

 

 

Ej (pipi) stary, POPIERD.OLILO CIE Z TYM SPOILEREM!! Piszesz o outficie,nie mozesz tego zaznaczyc,zeby nie wchodzic kto nie skonczyl gry,za(pipi)isty jestes w (pipi).

 

napisałem - "...po końcowej misji w której..." - jak nie umiesz czytac to twój problem. JEST NAPISANE ZE BEDE MÓWIŁ O KOŃCOWEJ MISJI!!!!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
ja też nie umię pływac

nie umiesz też pisać po polsku :P powinno być "nie umiem"

 

I co robi Rockstar, jak tłumaczy ograniczony z początku dostęp do dwóch pozostałych mapek? Dzieli je rzeką. marston nie umie pływać więc jej nie przepłynie.

to oczywiste że dlatego wlasnie nie ma pływania, jednak gadalismy o tym juz przed premierą i mogli to jednak lepiej rozwiazac

np dać mu pływanie ale wsadzić do rzeki krokodyle i piranie tak żeby niemożliwe bylo zbyt szybkie przepłyniecie na drugi brzeg, ewentualnie zrobić silny nurt ktory by go porywał

a potem po odblokowaniu nowego terenu mogli by dac jakies miejsca bardziej bezpieczne i mozna by bylo odbiedy przepłynąć (oprocz przejscia po moscie)

zreszta jest w jednym miejscu podobna sytuacja - można przejść koniem przez rzeke (tzw bród) , ale dopiero gdy i tak sie odblokuje teren, wczesniej sie topi (chyba jest wiecej wody ale nie pamietam)

 

i mimo że z jednej strony mogli to lepiej rozwiazać i glupio wyglada smierc zaraz po wejsciu do wody to jednak w grze jest tak mało okazji do pływania że serio to nie ejst wielka strata, jedyna "okazja" to wlasnie próba przepłyniecia na druga strone rzeki czego wlasnie chcieli unikanac, no by czy ktokolwiek chcial by np wejsc do jeziora i sie popluskac w kółko? jakos wątpie :P wiec niby mogli dac taka opcje ale nie ukrywajmy ze byla by ona zbedna

 

 

W niektórych miejscówkach na PS3 animacja troszkę zwalnia

ja nawet 2 razy mialem bardzo powazny spadek, do kilku klatek na sekunde, bylo to gdy celowalem przez snajperke w bande przeciwnikow (chociaz zwykle snajperka nie powodowala takich akcji)

i niby bylo to naprawde drastyczny spadek , i nawet nie płynnosci, spadło tak ze widzialem slajdy , ale trwalo to moze 1-2 sekundy, i (pipi) predzej bym sie własną pięścią zabił niż bym miał marudzić na takie pierdoły, gra jest i tak dla mnie grą roku, a nawet kilku ostatnich lat, i jakis spadek animacji tego nie zmieni

 

 

US Marshal Outfit mozna odblokowac tylko po koncowej misji w której

John ginie natomiast wszedzie widze ze urzywa go sam John (screeny) ktory bagatela zginął a nie jego syn ktorym mozemy go odblokowac. WTF??

 

 

 

Ej (pipi) stary, POPIERD.OLILO CIE Z TYM SPOILEREM!! Piszesz o outficie,nie mozesz tego zaznaczyc,zeby nie wchodzic kto nie skonczyl gry,za(pipi)isty jestes w (pipi).

a nie mowilem? wiedzialem ze przy zwyklym spoilerze ktos nieodpowiedni to zobaczy..

serio lepiej dopisac w tamtym poscie ze to chamski spoiler o zakonczeniu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Kurde- stwierdziłem, że odkąd nie pisze nic odrecznie (niemal) strzelam mase ortograficznych baboli :/

 

 

Do rzeczy. Fakt, te krokodyle czy silny prąd w rzece byłyby lepszym rozwiązaniem. Fajnie byłoby też popływac w wodzie. Ale jakiś dramat to nie jest.

 

 

Jestem na trzeciej wyspie. Ta góra jest kapitalna. Klimat urywa łeb. I niedźwiedzie. Ciężkie do ukatrupienia :P

 

 

Tylko jedna kwestia- trawa pokryta śniegiem. Jakiś taki nieciekawy efekt migotania....ale i tak klimat urywa łeb!

Odnośnik do komentarza

US Marshal Outfit mozna odblokowac tylko po koncowej misji w której

John ginie natomiast wszedzie widze ze urzywa go sam John (screeny) ktory bagatela zginął a nie jego syn ktorym mozemy go odblokowac. WTF??

 

 

 

Ej (pipi) stary, POPIERD.OLILO CIE Z TYM SPOILEREM!! Piszesz o outficie,nie mozesz tego zaznaczyc,zeby nie wchodzic kto nie skonczyl gry,za(pipi)isty jestes w (pipi).

 

napisałem - "...po końcowej misji w której..." - jak nie umiesz czytac to twój problem. JEST NAPISANE ZE BEDE MÓWIŁ O KOŃCOWEJ MISJI!!!!!

 

 

Gdyby toczyla sie rozmowa o samej fabule i bys tak napisal, to bym nie wszedl.

Ale piszesz o OUTFICIE,na bank sie spodziewam,ze roz(pipi) cale zakonczenie.

Odnośnik do komentarza

Nie masz racji. Napisal "US Marshal Outfit mozna odblokowac TYLKO PO KOŃCOWEJ MISJI W KTÓREJ". Czego sie spodziewales? Scrapów? Bo ja tego, że napisze o zakończeniu...

 

Spoko,nie spodziewalem sie tego,ze ktos (pipi)nie tak perfidnie zakonczenie;) Mogl napisac,nie wchodzic kto nie ukonczyl jeszcze gry! Lub cos takiego,no ale git malina,bylo minelo.Przeczytalem,zycie.

Odnośnik do komentarza

Nie masz racji. Napisal "US Marshal Outfit mozna odblokowac TYLKO PO KOŃCOWEJ MISJI W KTÓREJ". Czego sie spodziewales? Scrapów? Bo ja tego, że napisze o zakończeniu...

 

Spoko,nie spodziewalem sie tego,ze ktos (pipi)nie tak perfidnie zakonczenie;) Mogl napisac,nie wchodzic kto nie ukonczyl jeszcze gry! Lub cos takiego,no ale git malina,bylo minelo.Przeczytalem,zycie.

 

informacja była jasna i czytelna ze spoiler będzie zawierał informacje o ostatniej misji. koniec kropka.

Odnośnik do komentarza

Nie macie racji. Chłopaczyna równie mógł dobrze napisać: "Moja babcia wczoraj powiedziała..... SPOILER [a gra się kończy tak i tak a potem się dzieje to i to] a i tak by nie zrobił nic złego.

 

Opcja 'spoiler' jest po to żeby ukryć to co się chce. A jak ktoś ma parcie na topic na forum, czyta choć gry nie skończył, klika UMYŚLNIE w 'spoiler', a potem ma pretensje to znaczy że ma coś z głową. To właśnie przez takie głupoty jak: Marston w swej wędrówce odwiedzi OH MY GOD, SPOILER WIELKI JAK CHOLERA-NIE WCHODZIĆ!!!!!!!!! [Meksyk] KONIEC SPOILERU ludzie zyskali dziwną pewność że mogą klikać w 'spoiler' ze świadomością że się niczego nie dowiedzą o fabule. A to że odwiedzimy Meksyk było podane przed premiera gry o ile się nie mylę więc równie dobrze pod 'spoiler' możecie upychać imię bohatera, jego płec, albo to że jest praworęczny. Tym bardziej że napisane jak wół "Po ostatniej misji w której...". _-_

 

Pull yourself guys, god damn it!!!

Odnośnik do komentarza

to prawda ze wsadzanie w spoiler słowa "meksyk" powoduje potem ze wiekszosc ludzi ktorzy nie są MEGA wrazliwi olewa spoilery bo spodziewa sie znalesc wlasnie takich kompletnie oczywistych rzeczy, ale skoro już tak sie zesrało to moglibyscie jednak mocniej oznaczać tak wazny spoiler jak informacja o zakonczeniu

 

 

 

btw mialem kolejne mile zaskoczenie, jak na gre gdzie nie można pływać za(pipi)iscie zrobili mokre ubranie, o dziwo moczy sie tam gdzie trzeba, a nie że gdy dotkniemy wody odrazu postac jest cała mokra, wlazłem do wody do wysokosci cycków i tylko na dole byłem mokry a gorna część ubrania byla sucha, bylem w szoku, bo w sumie moczenie ubrania przydaje sie tylko w czasie deszczu, a mimo to pomysleli o tym żeby ubranie moczylo sie realnie do poziomu wody mimo ze praktycznie jest to calkiem zbędne ;p

pozatym mam wrazenie ze mokre ubrania wygladają nawer bardziej mokro niż w uncharted 2 O_o

 

 

 

btw super miejscówka (sory za tragiczną jakość)

 

rdr2.jpg

 

rdr1.jpg

 

 

 

ogolnie w grze jest tyle pieknych i klimatycznych miejscówek ze az żal ze nie ma więcej jakichś mini-misji, albo chociaż scenek (typu rozmowa z dziadkiem w górskiej chacie), albo nawet znajdziek-gołębi , zeby zwiedzanie zakamarków dawlo też jakis dodatkowe korzyści

 

niby skrzynki są dosyc gęsto rozrzucone po mapie ale nie ma motywacji by je odkrywac bo sie dostaje marne 7$ :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@Yano

 

Taa te foty mógłbyś ospoilerować. Wiem, że dla Ciebie to pierdoły ale dla mnie strój to też spoiler ;] Szczególnie w tej grze ;p Gdzie każdy smaczek smakuje jak ... coś tam.

 

btw mialem kolejne mile zaskoczenie, jak na gre gdzie nie można pływać za(pipi)iscie zrobili mokre ubranie, o dziwo moczy sie tam gdzie trzeba, a nie że gdy dotkniemy wody odrazu postac jest cała mokra, wlazłem do wody do wysokosci cycków i tylko na dole byłem mokry a gorna część ubrania byla sucha, bylem w szoku, bo w sumie moczenie ubrania przydaje sie tylko w czasie deszczu, a mimo to pomysleli o tym żeby ubranie moczylo sie realnie do poziomu wody mimo ze praktycznie jest to calkiem zbędne ;p

pozatym mam wrazenie ze mokre ubrania wygladają nawer bardziej mokro niż w uncharted 2 O_o

 

Kompletnie, kompletnie i jeszcze raz kompletnie się z tym nie zgadzam ;p

 

Mam pie.rdolca na tym punkcie. Uwielbiam maczać ubrania w grach hehe (wiem głupio to brzmi). W Uncharted 1 i 2 zrobiłem "milion" takich eksperymentów. I pod tym względem Uncharted jest bezkonkurencyjne. W RDR chlapałem się, robiłem fikołki w kałużach i nic. Nawet podczas deszczu nie ma takiego efektu mokrych ubrań jak w Uncharted. Naprawdę jestem w stanie o wszystko się założyć, że RDR po prostu chowa się pod tym względem. Zresztą każda gra.


 

http://www.joystiq.com/2010/06/08/red-dead-redemption-surpasses-5-million-units-shipped/ rozeszło się 5 milionów kopii RDR

 

Btw wczorajszy raport finansowy Take-Two nie przyniósł żadnych zapowiedzi R* :confused:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, wstyd przyznać ale.... nawet nie wiedziałem że się nie da pływać. Nigdy nie zamoczyłem (damn, to też źle brzmi xD). Z tego powodu w kwestii mokrych ubrań się wypowiadać nie będę, ale....... jeszcze nigdzie nie widziałem tak kapitalnie i klimatycznie odwzorowanej burzy. Deszcze też jest miażdżący. Taki... naturalny. Efektu dopełniają kałuże na ziemi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...