Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Wy już gracie, a ja nadal czekam na swoją kopię :( Wysyłka z Anglii tydzień temu, myślałem że będzie dziś, a tu lipa. W środę wyjeżdżam na trzy dni i znowu sobie nie pogram. Ehh ja to mam szczęście...

 

Aha i mam pytanie dotyczące samej gry. Czy po zaliczeniu gry na 100% jest co robić i czy jest na co hajs wydawać? Tylko żeby nie było tak jak w GTA.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Czy po zaliczeniu gry na 100% jest co robić i czy jest na co hajs wydawać? Tylko żeby nie było tak jak w GTA.

 

Pozdro.

Hmm, to samo co przed ukończeniem jej na 100%. grac w różne gry jak poker, blackjack, kości. Polować na futrzaki i pierzaki a na koniec.......... zbierać kffiatki ;p W tej grze na "nic" nie wydajesz praktycznie kasy poza amunicją. Jedyna rzecz na która wydałem kasę (nie licząc zakupu miejsc do zapisu stanu gry). Aaaa, sorry - jeszcze Medic Packi x

 

No chyba że masz jakieś niezdrowe pociągi do zakupu papierka żeby w każdej dowolnej chwili móc przywołać każdego konia w grze.

Odnośnik do komentarza

tak ze mozecie ze soba gadac a szef moze zaznaczac na mapie rzeczy dla całej bandy, moze tez przenosci zała bande z gry do gry itp, ogolnie nie jest to jakas ogromna roznica w porownaniu z tym gdyby grupa znajomych grała "razem luzem"

 

najwieksza roznica to ze mozna caly czas ze soba gadac, a bez tego słyszą sie gracze tylko jesli są blisko siebie , co swoją drogą jest bardzo pozytywne bo idiotycznie by bylo slyszeć 16 graczy rozrzuconych po calej mapie i kazdy zajmuje sie swoimi czynnosciami

 

 

a co do wczesniejszych pytań

1 po 100% nie ma jakos specjalnie duzo do roboty, teoretycznie mozesz robic to samo co wczesniej czyli wlasnie minigierki, robic randomowe spotkania itp, polowac, no w sumie cokolwiek, tyle że juz wtedy te czynnosci do niczego nie prowadzą, np nie odblokowujesz już strojow, nie robisz challengy itp, nie ma takiego nadrzednego celu, ale samo granie dla grania dla przyjemnosci nadal pozwala robic praktycznie wszystko (mozna teraz powtarzac misjie z fabuły)

2 co do kasy to nie ma wielu wydatków, co prawda kasy sie nie trzaska jak w gta, ze sie ma setki tysięcy, ja na koncu gry mialem 7000 , po kupieniu domkow, i roznych pierdól (chociaz tylko 1 certyfikat na konia kupilem)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Od mniej więcej 10 misji miałem stałego konia.

 

Skończyłem akt I,

wjechałem do Meksyku.

Przywołuje konia a tu jakiś piegowaty koślawiec przybiega WTF? Czemu?

To najprawdopodobniej znaczy, że "konny progres" do trophy poszedł się walić?

 

Serio jedno z głupszych osiągnięć jakie robiłem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Aaa takie buty czyli d.upa ;/


Jakby ktoś nie chciał bawić się w torrenty ze ściąganiem tego "filmu" to można obejrzeć go na IGN.

 

http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/14320288/red-dead-redemption/videos/reddead_spc_shortfilm_full.html;jsessionid=8pcxf2tncbm2

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Słupek, spróbuj odwiedzić region na południe od Chuparosy jak najwczesniej. Ja tam znalazłem swojego WHite Bronco. Może Ci się udać go ujarzmić, co da Ci (na tym etapie gry) najszybszego konia, wygląda zarąbiście, i jest niezbędny do ukończenia jednego Strangersa i wpadnie trofeum za 20 misji (bo wcześniej z Meksyku nie wyjedziesz).

Odnośnik do komentarza

hmmm a mi sie wydaje że po przepłynięciu na druga wyspe gdy na brzegu czekal jakies zwyły koń to chwile potem z niego zsiadłem i zawowłałem swojego i o ile pamietam to przybiegł, wiec da sie zachować w czarodziejski sposob konia po pokonaniu rzeki, moge sie mylic bo to bylo dawno a ja mam zaniki pamieci, ale jestem prawie pewny ze po przepłynieciu zeki zawowlalem własnego konia i sie pojawil

Odnośnik do komentarza

No dobra ale będą jeszcze jakieś "restarty konia" jak na początku w Meksyku?

Czy mogę grać spokojnie?

 

Czyli najpierw znaleźć tego konia? Fuck a już jedną misję zrobiłem na tym koniu co planowałem robić ;/

 

Spokojnie, miałem taką samą sytuację co Ty i pod koniec Meksyku wpadło mi odpowiednie trophy.

gdy okiełzam juz swojego rumaka to gdzie moge załatwić mu siodło?

co trzeba zrobić, by przynależał juz do mnie ?

 

Hmm... przywiązać go do "belki" np. przy save haus`ie (chodzi o opcję hutch) ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Zarejestrowałem się w social clubie (strona web). Fajnie tam widac statsy- np widac, miejscówki których nie odwiedzilismy. Jedna rzecz mnie przeraziła. W zakładce " strangers" mam 0 of 18 :o :o :o

 

a wypełniłem wiele questów od "strangers"....wtf?????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
trzeba kupić jego certyfikat w sklepie.

kłmaczuch, nie trzeba.

wystarczy przywiązac do słupka, a siodło pojawi sie samo czasem prawie odrazu (jak sie spusci klonia z oczu) a czasem po savie albo cos, ale pojawia sie dosyc szybko

 

chulera powiedzcie mi jak mozna sprawdzic rzeczy wykonane na 100%, podobno słyszalem ze jest jakas lista w menu a ja takowej nie widze.

w necie sa listy rzeczy co trzeba zrobic na 100%

a w statsach w grze wszystkie te rzeczy są wypisane, ale niestety porozrzucane po roznych zakładkach statsów, ale mozna wszystko sobie porównać z tymi listami w necie

praktycznie wszystko (albo dosłownie wszystko) jest w statsach, nawet to ile sie juz wykonało lokacji z listów gonczych w danym terenie (to byla ostatnia rzecz jaka robilem i bylem niepewny co do tego, a okazalo sie ze w statsach to jest napisane)

 

 

te statsy w social klubie srednio dzialaja, pisze mi ze honor i fame mam na zero a mam na maxa

i że mam zero expa w multi a jednocześnie 32 lvl, to by byla niezla sztuczka;p (w dodatku mam 33;p)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Strangers czyli te znaki zapytania (te dłuższe sidequesty)? Bo niektórzy mylą te sidequesty z niebieskimi kropkami czyli z przypadkowymi questami a w zasadzie akcjami.

 

Może Ci się jeszcze nie zaktualizowały na stronie. Zresztą to możesz sprawdzić w grze w statach ile zrobiłeś sidequestów.

 

 

Tak te fioletowe znaki zapytania.

 

 

edit- na szczęscie gra je zalicza i w statsach mam 9 ukończonych

 

 

edit 2 - jest napisane na stronie, że pracują nad patchem który naprawia ten błąd

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...